Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

i-stop mazda 3 2.0 DISI (BL) 2011

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

i-stop mazda 3 2.0 DISI (BL) 2011

Poslaťod phenom » Uto Feb 26, 2013 10:30 am

Caute "mazdaci"

ako napoveda, predmet problemu prestal mi fungovat I-stop.

na pristrojovke mi nesvieti zelene svetlo aktivneho i-stopu, namiesto toho
blika na oranzovo...

(tento model ma 2 baterie, obavam sa, ze jedna je malo nabita, alebo uplne v cudu)

Stretol sa niekto s podobnym problemom?

za vase prispevky vopred dakujem
Mazda 3 2.0 MZR-DISI GTA
phenom
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str Dec 26, 2012 8:13 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Venum » Štv Jan 16, 2014 6:29 pm

caves,ja mam tiez 3ku 2.0 MZR DISI i-stop 2009,tento problem som mal uz 2x.Neboj sa nie je to nic vazne,mas iba vybity ten maly akumulator a tym padom sa i-stop deaktivoval a blika na oranzovo.Vzdy sa mi to stalo v zime ked bolo chladno,cakam ze to urobi aj teraz.Mozes s tym kludne jazdit.Horsie je,ze ked som to chcel dat nabit,tak to muselo byt celu noc v dielni a vypytali za to 30€ :-( trosku zdieranie.Sam som sa to bal nabijat,bal som sa ze ked vsetko odpojim ci to potom nabehne spravne,nerozumiem sa do toho,tak som to musel dat do servisu.Dufam ze som ti pomohol
Venum
Opytovateľ
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Máj 23, 2011 2:25 pm

Poslaťod zobaniezrniek » Pon Feb 10, 2014 6:50 am

veru treba nabiť baterky kúp si nabíjačku a máš ju na vždy a potom ušetríš v servise a ked bývaš v rodinnom dome tak si to možeš priebežne dávať nabíjať aspoň v zime, tým len predlžiš životnosť bateríí.
zobaniezrniek
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 05, 2014 10:38 pm
Bydlisko: Nitra
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť