Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

mazda premacy fakt uz zufalost

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Re: mazda premacy fakt uz zufalost

Poslaťod TomasVFR » Uto Feb 14, 2012 10:12 pm

zas len blaboces. na polozene otazky ti zhuby vychadza len smrad a dristy nesuvisiace z polozenymi otázkami. uz si skoncil, neda sa uz s tebou diskutovat- koncim nevidim v tom vyznam a uz ma to ani nezabava a ani nebavi
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod 1neroamd » Uto Feb 14, 2012 10:18 pm

1neroamd
 

Poslaťod dabel » Uto Feb 14, 2012 10:34 pm

1neroamd píše: tvoj 7tisici prispevok mohol byt gracioznejsi
co chces aby som sa doucil? termodynamiku, mechaniku, hydrostatiku,

;) Mas pravdu, je smutne, ze v 7000. prispevku musim nabadat clena klubu, aby si zopakoval zaklady :) Skus tu stat o principe, na ktorom pracuje vznetovy motor. A potom postuduj zase chemicke vlastnosti nafty. Mozno sa vela veci vyjasni :)

(debatu koncim, nikam nevedie. Poprosim vas nepokracovat v urazkach a drzat sa temy, lebo ma nastvete a budem mazat a ked to uz bude extrem, tak aj na bany pride - bojte sa, bojte sa! :peklo )
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod 323.Hans.626 » Str Feb 22, 2012 12:13 am

v žádným případně není dogma že nafta musí zamrznout! nemusí... záleží na mnoho faktorech a okolnostech které vedou k zamrznutí nafty i když je venku 30 pod nulou

jinak k tématu, ty příznaky v prvním příspěvku ukazujou jasně na zamrzlou naftu...

P.S.: nebylo by od věci kdyby dotyčný napsal jak dopadl když už je pár (poměrně dost dní) relativně hodně teplo :dobry
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI

Mazda 323 P BA 1.3 16V B3 (1997)
Honda :Civic 8.gen SDN LS 1.8 iVTEC R18A2 (2006)
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod milanb » Ned Mar 04, 2012 11:02 pm

Pozdravujem všetkych členov klubu
chlapci radost citat ako si nadavate
Mam problem s mojou mazdou premaci Ditd 2000 66kw nieco podobneho az na ten dim ten nemam

Neišla natocit v mrazoch ktore boly doteraz, po nahrieti naftoveho filtra naskočila, večer som ju dal do garaže nech jej neni zima a rano aspom lepšie natočim, ale rano som opet nenatočil. Vymenily sme naftovy filter odvzdušnily a dlhšom štartování naskočila,snad to bolo zavzdušnene sme si myslely, usmiaty a štastny ,že sme to spravily sme nechali premaci v garaži.

Ale rano alebo už na obed som opet zistil že premaci nema zaujem naštartovat. po dlhom štartovani odvzdušnovani kotroly el. trisky nie a nie natocit , odradeni neuspechom som nechal mazdu v raraži snad ked sa otepli uvidime.

Usmev na tvari s om mal až ked prisiel kamarat a povedal aby som vstrekol štartovaci sprej do sania a štartoval , premaci po riadnom zaklepani natočila neveril by som tomu ,že to pomože, ale isla ako pred tym .

Všetko sme poskadaly zatvorily kapotu a naležite ako po dobre vykonanej praci patri aj zapily.

Ake však bolo naše prekvapenie ked sme asi po hodine zistily že auto opet neštartuje,

Znovu sme pouzily sprej a znovu auto po 2-3 startoch naskočilo.

Vymenil som hadice na privode do naftoveho filtra , ci tam nechyta niekde vzduch ,nafta cez prepad ide a stale natoci az zo sprejom, viem že jej ten sprej neprospieva .

PORADTE kde može byt chyba

žhavice su vyskušane su dobré može to byť v čerpadle nejaky el. ventil ???..alebo .........Dik za odpoved milan som zúfaly
milanb
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Mar 04, 2012 10:33 pm

Poslaťod milanb » Ned Mar 04, 2012 11:07 pm

zajtra rano idem na pocitac do mazdy potom napisem ako som dopadol
milanb
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Mar 04, 2012 10:33 pm

Poslaťod TomasVFR » Pon Mar 05, 2012 9:37 am

to ze sa ti zdaju zhavice dobre je jedna vec, ale ci to naozaj aj zhavi je vec druha :spik2
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod M6 GH GTA » Pon Mar 05, 2012 11:02 pm

Ked startujes a nechce chytit, neblika zavenie?
ex M3 Mps, Mazda 6 GJ 2.5 AT, Mazda RX-8,
M6 GH GTA
VIP 2013
 
Príspevky: 651
Registrovaný: Str Jan 14, 2009 1:21 am
Bydlisko: Hiroshima
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod milanb » Uto Mar 06, 2012 7:43 pm

Ahojte
tak dnes som premaci priviezol zo servisu dufam ze to pojde aj nadalej ako doteraz ved za 11 rokov som do nej nesiahol okrem beznej udrzby,
a ta moja porucha co ma privadzala do zufalstva? male relatko cerpadla vynulovanie zavad , a premaci ide ako ma.
Doma sa to zistit nedalo bez diagnostiki.
milanb
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Mar 04, 2012 10:33 pm

Poslaťod 7matus7 » Pon Aug 04, 2014 7:08 pm

nazdar, nevieš mi povedať ktoré relátko ti menili? mám obdobný problem
323f BA 1,8
7matus7
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 11:28 pm
Bydlisko: Nitra
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť