Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 kúrenie WEBASTO

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Re: Mazda 6 kúrenie WEBASTO

Poslaťod tecka » Pia Feb 18, 2011 6:07 pm

upgrade webasta ... casovac... 300e :)
je krasne mat ciastocne zohriaty motor a rozmrazene predne sklo :) :palec
Mazda 6 170hp
Obrázok užívateľa
tecka
Prispievateľ
 
Príspevky: 305
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:55 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod pas73 » Pia Feb 18, 2011 9:09 pm

martin323 píše:pas73 ten ovladac k tomu je uz luxus, vela ludi si ho ani nedava a za 557e to sa da zniest, casovac akoze nie je zly ale fakt si viem predstavit ten komfort s tym ovladacom :) ak je to nove auto tak sa ti to vrati xkrat..

ano je, auto bolo kupene 08/2010
skor len premyslam, aby to bolo flexibilne, pretoze nie vzdy rano chodim ten isty cas do prace a pod. Urcite sa podelim o skusenosti kto to uz ma nainstalovane, ale hlavne kde v BA si to daval robit.
pas73
Opytovateľ
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Aug 17, 2010 11:22 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tecka » Pia Feb 18, 2011 9:53 pm

ak by som zohnal dialkove za dobru cenu, tak urcite idem to ho... a to mam stare auto.

pri novom aute by som ani chvilu neriesil, ale za rozumnu cenu.
treba to dat urobit do CZ tam sa da dohodnut na cene, tu som skusal a nic...
Mazda 6 170hp
Obrázok užívateľa
tecka
Prispievateľ
 
Príspevky: 305
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:55 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod blacklemon4 » Uto Nov 13, 2012 8:39 pm

toto vlakno uz dlhsie stoji. Máte niekto realne skusenosti s prevádzkou? ako dlho zapínate Webasto tak aby bolo v aute teplo v závislosti od vonkajsej teploty?
Mazda CX-5, 2.2, 129kW, revolution
Mazda MX-5 NC 2.0
blacklemon4
Prispievateľ
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 10:25 am
Bydlisko: Košice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod howoarang » Sob Jan 25, 2014 2:05 pm

Mna by zaujimalo, preco mi od decembra, kedy mi menili rozvody s vodnou pumpu, Webasto vobec nezapina. Skusl som aj jeden navod z ineho fora -> odpojit bateriu, stlacit na 20s brzdovy pedal, potom bateriu zapojit, no webasto stale nejde. A dnes bolo -10 stupnov, to by sa teda malo zapnut po nastartovani.
howoarang
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Máj 30, 2012 6:02 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Predchádzajúci

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť