Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

mazda 323-problem asi s palivom

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

mazda 323-problem asi s palivom

Poslaťod Zdeno » Sob Júl 18, 2009 12:46 pm

ahojte chalani,prosim vas o kazdu radu ohladom mojho problemu s autom,ide o mazdu 323 bf 1,6i:

takze po1.-mam dost velky podtlak v nadrzi vzdy ked otvaram nadrz
2.-otacky,niekedy mam nad 1100 a niekedy ledva 600 na volnobehu
3.-ked mam nizke otacky na volnobehu tak celkovy vykon motora je o tipujem polovicu mensi,musim ho dost dupat aby siel,a ked mam otacky ok,v respektive 1100,zalezi ako kolisaju tak uticko ide uplne nadherne a svizne
4.-ked idem s autom a motor sa zohreje a zhruba po 15 km a viac odstavim a opat nastartujem,tak sa mi deje toto,zaradim 1.stupen ,auto reaguje na plynovy pedal postupne,ked dam do polovice tak vykon sa po stupnoch zosilnuje,ked zaradim2jku tak mi to asi 2-3 sekundy trha a potom sa auto rozbehne,to iste na trojke,avsak toto nerobi vzdy
5.-idem napr.na 2jke cca 2000 otacok,citim take zosilenie a zoslabnutie motora ako keby nieco upchalo cosi take mi to pride.
6.-no a nakoniec sa to prejavilo obtiaznim startom motora,toci toci a nechyti a ked pustim klucik ta motor nabehne ale tak ledva ledva a potom sa normalne rozbehne.

cidla,elektrika komplet vymenene,filtre pravidelne menene, prosim o radu mam pocit ze ide o cerpadlo,este som to nepozeral no kazda rada mi bude platna .dakujem a prajem vela :jo vela stastnych km na mazdach :jupi
MAZDA 323 bf 1,6i B6 sedan USA,MAZDA 323 bf 1,6i B6 hatchback
MAZDA 323 bf 1,6i B6T GTX
Obrázok užívateľa
Zdeno
Prispievateľ
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob Jún 11, 2005 3:09 pm
Bydlisko: Zilina
Znalosť automobilov: 8. Som pokročilý mazda maniak, rád experimentujem, viem namontovať turbo, tempomat, a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť