Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

626GD: Ako na skrat vo svetle?

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

626GD: Ako na skrat vo svetle?

Poslaťod marksman » Sob Mar 29, 2008 11:36 pm

Cafte,

na mojom GDcku odislo prave koncové svetlo. Kontroloval som najprv ziarovku, ta bola OK. Odisla vsak 15A poistka, ked som ju vymenil a spustil svetla na kontrolu spalilo aj novu. Otestoval som to aj na 20A poistku a odisla i ta. Zrejme je niekde v el vedeni pre prave zadne svetlo skrat ci co.
Naskytuje sa i alternativna, ze by sa mohlo zlepit nejake rele takze by tam pustalo vacsi prud.
Nevedel by mi nahodou niekto poradit kde by som nasiel v 626GD sedan nejake rele (ci stykac??) pre zadne prave svetlo, ktore by mohlo byt zalepene? Spolu s tym svetlom mi odisla i akusticka signalizacia zapnutych svetiel ked sa otvoria dvere u sofera - zrejme to ma spolocne napajanie kedze tu sekundu nez prepalilo tie nove poistky to par krat piplo.

A este jedna vec. Tato porucha nastala v den ked som si vymenil staru baterku za novu (Varta Asia Dynamic 60Ah). Ale ta by mala do GD pasovat takze nepredpokladam, ze by bol problem v nej - to by snad odisli aj ostatne svetla. So starou baterkou to spatne otestovat uz nemozem pretoze ju nemam.

Ak by ma niekto naviedol co mam skontrolovat velmi pekne dakujem. :wink
predtým Mazda 626 GD 2.0i (90hp), teraz Ford Modeo 2,0i 16V (145hp)
marksman
Pisateľ
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto Feb 20, 2007 6:33 pm
Bydlisko: Trnava

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron