Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

nove auto - spalena guma

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

nove auto - spalena guma

Poslaťod cukor » Pon Apr 21, 2014 11:26 am

Ahojte,
od piatku mam novucicku mazdu 3 (2.0l G165). Uz po par km som v kabine citil smrad spalenej gumy, prichadzal cez klimu/ventilaciu. Tu som vypol a auto vyvetral. Po par dalsich km som zastavil a auto ocuchaval zvonka, smrad tam bol stale. Pohladom do utrob pod kapotou som ale nic spalene nenasiel. Zatial som presiel cca 200km a stale sa tam nieco pali, sice menej, ale je to citit. Auto jazdi v poriadku, ziadne varovne kontrolky neblikaju ani nesvietia. Je toto normalne pri novom aute alebo s tym mam zajst radsej do servisu? Mal niekto iny podobny problem s novym autom?
Mazda 3 2014, 2.0l, 165k, 6MT, HB
cukor
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Apr 21, 2014 10:49 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod MacoBa » Str Apr 23, 2014 1:14 pm

prve km som daky neprijemny smrad pocitoval aj ja a trvalo to dost dlho.
Mazda 6 GJ 2.0 145k, MT, WGN
Obrázok užívateľa
MacoBa
Opytovateľ
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Júl 22, 2012 10:18 pm
Bydlisko: Slovensko
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod cukor » Str Apr 23, 2014 10:37 pm

Kolega tiez kupil m3, asi pred 2 mesiacmi, tak som sa spytal aj jeho. Tiez mu to robilo to iste. Vraj to je zo spojky.
Ja som medzicasom nabehal dalsich 150km a da sa povedat, ze uz sa to "dopalilo" a ventilujem normalne. :)
Mazda 3 2014, 2.0l, 165k, 6MT, HB
cukor
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Apr 21, 2014 10:49 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť

cron