Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Palubny pocitac

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Palubny pocitac

Poslaťod Johny » Štv Jún 07, 2007 9:28 am

I ked neskoro ale predsa. Najprv sa chcem velmi podakovat TomAntovi, ktory za to vstko moze a kedisi mi poslal screenshoty
o palubovke Xedosa.
Niekedy v minulosti som na fore pisal prispevok o nefunkcnom palubnom pocitaci a o mazda servise a ich vymysloch.
Proste po rozobrati a vybrati palubneho "PC" som sa dal do prace a poriadne som premeral vsetko co sa premerat dalo a zistil
som odpaleny "transil" a jednu usmernovaciu diodu. Napichol som ho na auto .....a.....boha.... ide! :jupi
Tak nech to trafil slak. Ja som dal za suciastky 45,-SK a servis chcel 80tisic! :ko
No niet co ktomu dodat. Srvis je servis.
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 07, 2007 9:31 am

Za malo...

Co sa stazujes, to je marza len 177.777 % slovami stosedemtesiatsedemtisicsedemstosedemdesiatsedem percent :ho:

Super ze to funguje :palec
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Johny » Štv Jún 07, 2007 11:58 am

Clovek tu na toto forum chodi velmi rad.Aspon sa zasmeje z tych odpovedi.
Este raz vdaka Tom
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť