Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Poďakovanie STEVE-ovi !!!

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poďakovanie STEVE-ovi !!!

Poslaťod MiH » Uto Máj 29, 2007 9:17 am

Pravdepodobne to do tejto sekcie nepatrí, ale neviem kam to napísať.
Chcem sa aj touto cestou poďakovať členovi tejto konfery s nickom STEVE. Vďaka nemu môj Xedosík opäť funguje a to doslova ako nový!!! Nebyť jeho a p. Mikuláša, tak už zrejme pláva vo vode (už som ho chcel hodiť s mosta do rieky). Po "odbornej" výmene simeringov a rozvodov u predchádzajúceho mechanika, mi po niekoľkých KM odišla frikčná podložka na vačkovej hriadeli. Po jej "odbornej" montáži to neprežilá samotná vačková hriadeľ. Po jej výmene som mal spotrbu oleja cca. 1L na 300KM..... nekonečný príbeh to bol.
Dnes je v ňom nový motor a šuští si ako šijaci stroj :lol
Ešte raz ďakujem Štefan za diely a najmä za pomoc, ochotu a starostlivosť.

ĎAKUJEM
-------------------------------------------
Xedos 9, 2.5i, 24V, modrý sedan - už našťastie minulosť
323F BG, 1.6i, 16V, červená žmurkačka / jeden nejaponský "traktor" na naftu
Obrázok užívateľa
MiH
VIP 2006
 
Príspevky: 135
Registrovaný: Uto Dec 13, 2005 12:00 am

Poslaťod majki » Uto Máj 29, 2007 9:58 am

Tak tohle je parada :tlesk:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Máj 29, 2007 11:49 am

Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Uto Máj 29, 2007 3:28 pm

MiH, naco to sem pises.. :lol Ja viem, ze by som Ti nemal odporovat.. Ale uz ked, tak aj ja poviem, ze konecne ma moj V6, ktory behal 21tis km, noveho majitela a prave tohto majitela, je mu teraz ako v siedmom nebi. :jo Takze uz nie je moj, hihi. Ten Xedos naozaj sumi, moja MX prudko zavidi a dnes si povedala, ze na krizovatke zhasne a motor fakt zhasol. :o) Zavist medzi sestrami, co uz.. Aj ked sa to tahalo dost dlho s tym Xedikom, som rad, ze to je uz dokoncene a moze si teraz pokojne priast dalsich 500tis km. :)

No a MiH, tour de Okolietatier planujem, takze potom Ti dam vediet a mozno donesiem nejaky darcek pre tu modru dracicu. :lol
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron