Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

xenony :)

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poslaťod Zoran » Pon Máj 07, 2007 4:21 pm

gathis píše:
maros píše: viem, že nemám automatickú reguláciu a ostrekovače svetiel

len ta regulácia... hmm.. 4500 sa mi nechce dávať za to


:snip :hummer :burn

doufam ze te nepotkam... nebo alespon ve dne a nenalozenyho.... i tak by to zaslouzilo vysklit..... myslis jenom na sebe, ale dat dalsi 4,5 tis. za to aby si alespon trochu zmirnil svoje neohleduplnost a tu prasarnu co jsi udelal uz je ti moc

mozna muj komentar nepatri do kategorie "chci se pochvalit", ale stajne tak sem nepatri tenhle prispevek od marose

:roll :hnus :hnus :hnus :hnus


keby vas tak trapili stare MBcky ktore mi ohrozuju zadok pri kazdom brzdeni a podobne, co je 100krat vatsia hrozba ako dorabane xenony... jedna rada a mas po probleme, nepozeraj druhym autam do svetiel ako maly chlapec, ze su modre, ale redsej pozeraj na cestu...

z
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod yano » Pon Máj 07, 2007 5:21 pm

Zoran píše:
gathis píše:
maros píše: viem, že nemám automatickú reguláciu a ostrekovače svetiel

len ta regulácia... hmm.. 4500 sa mi nechce dávať za to


:snip :hummer :burn

doufam ze te nepotkam... nebo alespon ve dne a nenalozenyho.... i tak by to zaslouzilo vysklit..... myslis jenom na sebe, ale dat dalsi 4,5 tis. za to aby si alespon trochu zmirnil svoje neohleduplnost a tu prasarnu co jsi udelal uz je ti moc

mozna muj komentar nepatri do kategorie "chci se pochvalit", ale stajne tak sem nepatri tenhle prispevek od marose

:roll :hnus :hnus :hnus :hnus


keby vas tak trapili stare MBcky ktore mi ohrozuju zadok pri kazdom brzdeni a podobne, co je 100krat vatsia hrozba ako dorabane xenony... jedna rada a mas po probleme, nepozeraj druhym autam do svetiel ako maly chlapec, ze su modre, ale redsej pozeraj na cestu...

z


suhlas. a ked mas nizsie auto, alebo znizene s tvrdym podvozkom, aj tak toho tak vela nenasvietis dohora.
uplne staci ze auto vnimas ze tam je, ked necumis priamo do svetiel ale vnimas celu cestu tak to vobec nie je neprijemne, chodim stale na dlhsie cesty na noc a vobec na xenonakov nenadavam. ked ma niekto zapnute naraz este hmlovky a dialkove, to uz nasere aj mna ale ;-)
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod Doktor » Pon Máj 07, 2007 8:32 pm

yano píše:suhlas. a ked mas nizsie auto, alebo znizene s tvrdym podvozkom, aj tak toho tak vela nenasvietis dohora.
uplne staci ze auto vnimas ze tam je, ked necumis priamo do svetiel ale vnimas celu cestu tak to vobec nie je neprijemne, chodim stale na dlhsie cesty na noc a vobec na xenonakov nenadavam. ked ma niekto zapnute naraz este hmlovky a dialkove, to uz nasere aj mna ale ;-)


Suhlas s Yanom a Zoranom, hlavne to majte nastavene, a je to OK.

Yano - laskominka su predne aj zadne hmlovky za dazda v noci.

Osobne vidim pouzitie hmloviek velmi uzko.

predne - ak v noci snezi/hmla
zadne - ak cez den snezi/hmla/ide sa po vode na dialnici
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod socoman » Pon Máj 07, 2007 10:32 pm

Doktor píše:
yano píše:suhlas. a ked mas nizsie auto, alebo znizene s tvrdym podvozkom, aj tak toho tak vela nenasvietis dohora.
uplne staci ze auto vnimas ze tam je, ked necumis priamo do svetiel ale vnimas celu cestu tak to vobec nie je neprijemne, chodim stale na dlhsie cesty na noc a vobec na xenonakov nenadavam. ked ma niekto zapnute naraz este hmlovky a dialkove, to uz nasere aj mna ale ;-)


Suhlas s Yanom a Zoranom, hlavne to majte nastavene, a je to OK.

Yano - laskominka su predne aj zadne hmlovky za dazda v noci.

Osobne vidim pouzitie hmloviek velmi uzko.

predne - ak v noci snezi/hmla
zadne - ak cez den snezi/hmla/ide sa po vode na dialnici

normalne som brutalny odporca pouzivania hmloviek. ludia ich nevedia pouzivat, ale stalo sa mi asi pred dvoma tyzdnami, ze som isiel za kamionom a cez vysielacku som poprosil kolegu predomnou aby si zadne hmlovky zapol. bola taka husta hmla, ze sa mi miestami stracal a potom som ho rychlo dobiehal. tiez ich nemal zapnute, lebo videl, ze idem za nim a nechcel ma "oslepovat" ale v tomto pripade mi normalne padli jeho zapnute hmlovky vhod.
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron