Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zlatá 626 GE

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Zlatá 626 GE

Poslaťod paca » Str Apr 04, 2007 9:10 pm

...dnes jsem absolvoval cestu z Olomouce do Náchoda a zpět, byl jsem opetne unesenej jizdnimy vlastnisti moji 626tky :-) . Spotreba 7.1 a to jsem to do kopce valil az na 5000 rpm :-) no proste LUXUS.
Proc to ale rikam...., minuli tyden jsem si pujcil od meho otce Premacy 2.0 DiTD 2004 na cestu z Olomouce do (SK) Košice a zpet, no celou cestou smerem tam jsem nadaval......pak uz ale spolucestujici mi rekli ze uz mam dat pokoj :-))) , no.... Hovno to tahne, aby to neco udelalo mussel jsem slapnout plyn na doraz. Houpe to jak koza :-) a navic spotreba 6.5 .
Tak nevim nevim, ale rek bych ze 626tka z roku 1995 je po vsech strankach lepsi jak nejaka Premacy co je o 10 let mladsi, nevim kde mazda udelali chybu :-) kdyz jsme kupovali Premacy, rikali v mazde ze prij je postavena na podvozku 626.

...toz tak :-))) chtel jsem jen verejne pochvalit 626 GE a pomluvit Premacy.

P.S. Premacy nebrat :-))))))
paca
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Pon Dec 27, 2004 2:23 am
Bydlisko: CZ-Olomouc

Poslaťod Black » Str Apr 04, 2007 9:54 pm

paca píše:...dnes jsem absolvoval cestu z Olomouce do Náchoda a zpět, byl jsem opetne unesenej jizdnimy vlastnisti moji 626tky :-) . Spotreba 7.1 a to jsem to do kopce valil az na 5000 rpm :-) no proste LUXUS.
Proc to ale rikam...., minuli tyden jsem si pujcil od meho otce Premacy 2.0 DiTD 2004 na cestu z Olomouce do (SK) Košice a zpet, no celou cestou smerem tam jsem nadaval......pak uz ale spolucestujici mi rekli ze uz mam dat pokoj :-))) , no.... Hovno to tahne, aby to neco udelalo mussel jsem slapnout plyn na doraz. Houpe to jak koza :-) a navic spotreba 6.5 .
Tak nevim nevim, ale rek bych ze 626tka z roku 1995 je po vsech strankach lepsi jak nejaka Premacy co je o 10 let mladsi, nevim kde mazda udelali chybu :-) kdyz jsme kupovali Premacy, rikali v mazde ze prij je postavena na podvozku 626.

...toz tak :-))) chtel jsem jen verejne pochvalit 626 GE a pomluvit Premacy.

P.S. Premacy nebrat :-))))))
Tak nic, jsem chtěla vyměnit svoji 626 GF za Premacy, ale neudělám to.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Šeďa » Str Apr 04, 2007 9:57 pm

Black píše:Tak nic, jsem chtěla vyměnit svoji 626 GF za Premacy, ale neudělám to.


Možná by bylo dobrý sama si to vyzkoušet, co nevyhovuje jednomu, druhýmu vadit nemusí...
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod Black » Str Apr 04, 2007 10:01 pm

Šeďa píše:
Black píše:Tak nic, jsem chtěla vyměnit svoji 626 GF za Premacy, ale neudělám to.


Možná by bylo dobrý sama si to vyzkoušet, co nevyhovuje jednomu, druhýmu vadit nemusí...
Donaifel mne svezl Fordem Galaxy a já si na začátku připadala jako ve výkladní skříni, ale pak se mi to začalo líbit a na GF se pořád lepí nějaká smůla, protože dneska mne málem smetl autobus a pak jsem se málem políbila s Ochcávkou, nevím čím to je, ale v GD mám klid a v GF je to samá pohroma :??? . Jenže kde mám tu Premacy vyzkoušet?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod paca » Str Apr 04, 2007 10:12 pm

.. trebas v nejakem autobazaru :-)
paca
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Pon Dec 27, 2004 2:23 am
Bydlisko: CZ-Olomouc

Poslaťod Black » Str Apr 04, 2007 10:14 pm

paca píše:.. trebas v nejakem autobazaru :-)
Jenže na zkušební jízdě to za tu chvilku nepoznám, jednu jsem si vyhlédla tady http://www.eurocar.cz/autobazar/Mazda/P ... 070227.htm .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Str Apr 04, 2007 10:17 pm

Black píše:
paca píše:.. trebas v nejakem autobazaru :-)
Jenže na zkušební jízdě to za tu chvilku nepoznám, jednu jsem si vyhlédla tady http://www.eurocar.cz/autobazar/Mazda/P ... 070227.htm .


Nejdražší bazar v Brně. Ale jak jsem se díval na net, tak ta cena není vůbec špatná.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod dabel » Štv Apr 05, 2007 8:21 am

paca: to, ze "nejede" je klasicky syndrom presadnutia z benzina do diesla (a naopak). Priznaj sa: ze Ty si to tocil jak benzinak a ono to pri 3500 zvadlo a nejelo? No a samozrejme, ze prazdna viacej poskakuje, ved musi byt na trosku inu nosnost pripravena...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod paca » Štv Apr 05, 2007 9:11 am

.... je to pravda :-) pred tim nez jsem si koupil pred dvema roky 626tku jsem mel 323 1.7D combi 1987 a ta byla oproti Premasce uplne mrtva :-)))).
Ano je to tak, jsem zvyklej na benzin.
paca
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Pon Dec 27, 2004 2:23 am
Bydlisko: CZ-Olomouc

Poslaťod Black » Štv Apr 05, 2007 7:18 pm

Sedvo píše:
Black píše:
paca píše:.. trebas v nejakem autobazaru :-)
Jenže na zkušební jízdě to za tu chvilku nepoznám, jednu jsem si vyhlédla tady http://www.eurocar.cz/autobazar/Mazda/P ... 070227.htm .


Nejdražší bazar v Brně. Ale jak jsem se díval na net, tak ta cena není vůbec špatná.
Pojedu si ji vyzkoušet, tím nic nepokazím
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Antitalent » Štv Apr 05, 2007 10:34 pm

Koupil jsem Premacy před měsícem, protože sem chtěl Mazdu a protože Corolla už nám příliš nevyhovovala, coby rodinný auto. Na co sem si zvykl ihned bylo pohodlí a "přehled". Na diesel jsem si ale musel chvilku zvykat (taky jsem tvrdil, že to je lenoch) A lítání do zatáček jsem musel taky vypilovat. Teď jsem spoky, ale zasportovat s ní, to asi nee.
Antitalent
Komunikátor
 
Príspevky: 680
Registrovaný: Ned Feb 18, 2007 12:55 am

Poslaťod Black » Štv Apr 05, 2007 10:36 pm

Antitalent píše:Koupil jsem Premacy před měsícem, protože sem chtěl Mazdu a protože Corolla už nám příliš nevyhovovala, coby rodinný auto. Na co sem si zvykl ihned bylo pohodlí a "přehled". Na diesel jsem si ale musel chvilku zvykat (taky jsem tvrdil, že to je lenoch) A lítání do zatáček jsem musel taky vypilovat. Teď jsem spoky, ale zasportovat s ní, to asi nee.
Čím dál víc jsem přesvědčena, že ji vyzkouším.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Antitalent » Štv Apr 05, 2007 10:42 pm

Black píše:
Antitalent píše:Koupil jsem Premacy před měsícem, protože sem chtěl Mazdu a protože Corolla už nám příliš nevyhovovala, coby rodinný auto. Na co sem si zvykl ihned bylo pohodlí a "přehled". Na diesel jsem si ale musel chvilku zvykat (taky jsem tvrdil, že to je lenoch) A lítání do zatáček jsem musel taky vypilovat. Teď jsem spoky, ale zasportovat s ní, to asi nee.
Čím dál víc jsem přesvědčena, že ji vyzkouším.


Tak to už teď mě zajímá, co budeš říkat
Antitalent
Komunikátor
 
Príspevky: 680
Registrovaný: Ned Feb 18, 2007 12:55 am

Poslaťod Black » Štv Apr 05, 2007 10:45 pm

Antitalent píše:
Black píše:
Antitalent píše:Koupil jsem Premacy před měsícem, protože sem chtěl Mazdu a protože Corolla už nám příliš nevyhovovala, coby rodinný auto. Na co sem si zvykl ihned bylo pohodlí a "přehled". Na diesel jsem si ale musel chvilku zvykat (taky jsem tvrdil, že to je lenoch) A lítání do zatáček jsem musel taky vypilovat. Teď jsem spoky, ale zasportovat s ní, to asi nee.
Čím dál víc jsem přesvědčena, že ji vyzkouším.


Tak to už teď mě zajímá, co budeš říkat
Pokud to stihnu jít do toho bazaru o víkendu, tak jestli tam bude, tak ji vyzkouším, ale Ford Galaxy mne nadchl a Premacy je dost podobné..
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pia Apr 06, 2007 9:19 am

Black píše:
Antitalent píše:
Black píše:
Antitalent píše:Koupil jsem Premacy před měsícem, protože sem chtěl Mazdu a protože Corolla už nám příliš nevyhovovala, coby rodinný auto. Na co sem si zvykl ihned bylo pohodlí a "přehled". Na diesel jsem si ale musel chvilku zvykat (taky jsem tvrdil, že to je lenoch) A lítání do zatáček jsem musel taky vypilovat. Teď jsem spoky, ale zasportovat s ní, to asi nee.
Čím dál víc jsem přesvědčena, že ji vyzkouším.


Tak to už teď mě zajímá, co budeš říkat
Pokud to stihnu jít do toho bazaru o víkendu, tak jestli tam bude, tak ji vyzkouším, ale Ford Galaxy mne nadchl a Premacy je dost podobné..


Tu sa prave jedna servisuje, idu tam nove brzdicky ATE. Mnamky. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Ďalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť