Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Barva na brzdy

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poslaťod pepino34 » Uto Apr 03, 2007 8:44 pm

Beaver píše:K barveni bubnu - je to mirne vtipne, v podstate upozornujete na to, ze mate slabsi vybavu, slabsi motor, slabsi brzdy. Takze bubny klidne osetrit barvou, ale vhodnejsi je cerna, nejvys stribrna barva.

Mě to nevadí že to vypadá jako chudé auto (podle mě to je i určité projevení o péči auta). No a co že nemám 900koní, 20x airbag, ASR, TSC apod.
Mě stačí moje A/C, BT HF (a to má dnes kolik aut ???) 2x airbag a ABS a jsem štastný, čím míň, tím míň poruch !!! :)
Mazda 626 GF14P2 1.8 92k '98 Obrázok
HTC Touch Pro, 4GB microSD, TT7 Používejte pravidlo ZIPu
Obrázok užívateľa
pepino34
Komunikátor
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Sep 02, 2006 7:13 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Rurkar » Str Apr 04, 2007 11:36 am

pepino34 píše:
Beaver píše:K barveni bubnu - je to mirne vtipne, v podstate upozornujete na to, ze mate slabsi vybavu, slabsi motor, slabsi brzdy. Takze bubny klidne osetrit barvou, ale vhodnejsi je cerna, nejvys stribrna barva.

Mě to nevadí že to vypadá jako chudé auto (podle mě to je i určité projevení o péči auta). No a co že nemám 900koní, 20x airbag, ASR, TSC apod.
Mě stačí moje A/C, BT HF (a to má dnes kolik aut ???) 2x airbag a ABS a jsem štastný, čím míň, tím míň poruch !!! :)


V pohode je to super...Ja som tiez farbil aj strmene na cerveno no bubny som nechal cierne..lepsie vynikne elektron..lebo to vyzera ze za nim nic nie je..No je to moj osobny pohlad...
Ale aj tak lespie ako skorodovane
:tlesk: :tlesk: :tlesk:
Obrázok užívateľa
Rurkar
Pisateľ
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Pia Sep 08, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Strážske

Poslaťod 323.Hans.626 » Str Apr 04, 2007 5:10 pm

Beaver píše:K barveni bubnu - je to mirne vtipne, v podstate upozornujete na to, ze mate slabsi vybavu, slabsi motor, slabsi brzdy. Takze bubny klidne osetrit barvou, ale vhodnejsi je cerna, nejvys stribrna barva.

jj to sice jo.. ale zas na druhou stranu je to lepší mít něčím nabarvený než rezavý.. to skoro razí víc :lol ... mmj taky se přimlouvám na bubny za nějakou decent barvu... 8-)
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI

Mazda 323 P BA 1.3 16V B3 (1997)
Honda :Civic 8.gen SDN LS 1.8 iVTEC R18A2 (2006)
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2904
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť