Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Originál střešní nosič

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Originál střešní nosič

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 11:45 pm

Tak jsem svojí 626 GF udělala radost a koupila jsem ji v dražbě na Aukru originální střešní nosič, dneska jsem ho s Kawou nasadila a radovala se z něj, je uzamykatelný, pěkně vypodložený, aby neničil karoserii Mazdičky a perfektně sedí, je to originál nosič, co se k 626 GF prodával. Jestli to zvládnu, tak někdy dodám i fotky. A cena byla přímo skvostná 400Kč :hura .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Šeďa » Str Dec 06, 2006 11:51 pm

Ty brďo... :shock
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod Black » Str Dec 06, 2006 11:54 pm

Šeďa píše:Ty brďo... :shock
Teď přemýšlím jestli mám víc Vánoce já a nebo moje Mazda :hura :suns . Jo a sundala jsem je a vzala jsem je doma, to kdyby nějaký Mazďák chtěl v noci udělat radost svojí Mazdičce :twisted :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Šeďa » Štv Dec 07, 2006 12:15 am

No jasný, taky sundávám, když auto stojí venku. Nejradši i se stěračema a anténou o který už sem taky přišel...
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod Black » Štv Dec 07, 2006 12:22 am

Šeďa píše:No jasný, taky sundávám, když auto stojí venku. Nejradši i se stěračema a anténou o který už sem taky přišel...
To myslíš vážně, jsme myslela,že ta doba jako za komunismu, kdy se kradly antény a stěrače je dávno pryč, dost dobře si pamatuji, že je otec vždycky sundával, když se šlo pryč od auta.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Šeďa » Štv Dec 07, 2006 12:28 am

Bohužel, dnes se ale nekrade proto, že by to někdo potřeboval, ale prostě proto aby to zničil... :-x
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod Black » Štv Dec 07, 2006 12:30 am

Šeďa píše:Bohužel, dnes se ale nekrade proto, že by to někdo potřeboval, ale prostě proto aby to zničil... :-x
Nedokážu to pochopit :cry , s takovou, aby si člověk to auto vzal domů celé .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Str Dec 13, 2006 11:23 am

Nosič mám, uzamykatelný, zatím visí v garáži, ale nic na něj, budu se muset mrknout po nějakém držáku lyží. Ale stromek tam přivážu bez problémů :o)
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť