Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Spotřeba

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: Kamarati...

Poslaťod Honza » Uto Jún 15, 2004 9:47 pm

majki píše:
TomAnt píše:Ste zlati :o) ale kvoli spotrebe sa hadam nepojdem povozit BA-Kosice a spat... :o)

To taky po tobe nechceme ;). Hele, a co ta buracka, uz to mas nejak vyreseny? Domluveny? Pak musis poreferovat, jak jsi dopadl. A hele, japato ze nereagujes na muj mail o svajcarsku???

TO GEORGE: Tys taky slibil, ze odepises... :evil:


Oni lhali..žádný odepsání nebude :lol:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Uto Jún 15, 2004 10:22 pm

majki píše:
TomAnt píše:Ste zlati :o) ale kvoli spotrebe sa hadam nepojdem povozit BA-Kosice a spat... :o)

To taky po tobe nechceme ;). Hele, a co ta buracka, uz to mas nejak vyreseny? Domluveny? Pak musis poreferovat, jak jsi dopadl. A hele, japato ze nereagujes na muj mail o svajcarsku???

TO GEORGE: Tys taky slibil, ze odepises... :evil:


To slíbil ale nejdřív mi pošli ten tvuj seznam (servisní knihu) jako přílohu!
To co si dvakrát poslal v mejlu přišlo nějaký pokroucený. Hoď to wordu a jako přílohu.Já se pak ozvu.
thanks
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Hosť » Str Jún 16, 2004 6:46 pm

George píše:To slíbil ale nejdřív mi pošli ten tvuj seznam (servisní knihu) jako přílohu!
To co si dvakrát poslal v mejlu přišlo nějaký pokroucený. Hoď to wordu a jako přílohu.Já se pak ozvu.
thanks

Jako Word asi těžko, když to je dělaný v Excelu, ale můžu to zabalit do ZIPu??? Mám antivirák, tak neboj...jen napiš, zda souhlasíš... :o
Hosť
 

Poslaťod George » Str Jún 16, 2004 9:34 pm

To jedno jak. Hlavně ne copy/paste přímo do mejlu.
Hoď ten excel (zazipovanej nebo ne - nebude to veliký) jako přílohu a já už si to stáhnu.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pia Jún 18, 2004 9:25 pm

George píše:To jedno jak. Hlavně ne copy/paste přímo do mejlu.
Hoď ten excel (zazipovanej nebo ne - nebude to veliký) jako přílohu a já už si to stáhnu.

ja to vzdycky posilal jako prilhou. Ted jsem ti poslal odkaz na server, tak si to odtama stahni :P
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Pia Jún 18, 2004 9:28 pm

majki píše:
George píše:To jedno jak. Hlavně ne copy/paste přímo do mejlu.
Hoď ten excel (zazipovanej nebo ne - nebude to veliký) jako přílohu a já už si to stáhnu.

ja to vzdycky posilal jako prilhou. Ted jsem ti poslal odkaz na server, tak si to odtama stahni :P



:shock: a uvidím
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honzish » Str Júl 07, 2004 5:46 pm

Ahojte Mazdisti,
kdyz jste u te spotreby, mam 3 tydny Mazdu 626GF 1.8 (74kW), r.v. 200, najeto 85tis a z Olomouce do Prahy a zpet + 60km po meste mi to vzalo 8,3l /100 km. A to jsem po te dalnici jel 140 - 170 (z kopce). Az budu zase tankovat, dam vam vedet.
Honzish
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Júl 07, 2004 5:38 pm
Bydlisko: Olomouc

Poslaťod majki » Str Júl 07, 2004 9:59 pm

Honzish píše:Ahojte Mazdisti,
kdyz jste u te spotreby, mam 3 tydny Mazdu 626GF 1.8 (74kW), r.v. 200, najeto 85tis a z Olomouce do Prahy a zpet + 60km po meste mi to vzalo 8,3l /100 km. A to jsem po te dalnici jel 140 - 170 (z kopce). Az budu zase tankovat, dam vam vedet.

NA tento model prumerna spotreba, nic extremniho, nic vyjimecneho...muzes byt spokojenej. Otec ji mel mesic jako sluzebni auto (4dver.), a pak mu ji vymenili za OCtavii 1,9TDi (silnejsi verze) v kombiku a od te se neda odtrhnout ;))
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Ned Júl 11, 2004 8:24 am

já teď jezdím za 7,5. Sám tomu nemůžu věřit. Já ale dodržuju 90 (většinou).
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Koudy » Ned Júl 11, 2004 6:56 pm

No vidíš, že se to dá. :lol: Ono když máš ve 130 km/hod těsně pod 3,500 otáček, tak to tolik nepapá. Proto bych už nešel pod dvoulitr. Ručení je sice vysoký, ale za ten komfort to stojí a u nějaký třináctky je spotřeba podobná. :wink:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod PCnity » Pon Júl 12, 2004 3:36 am

Na "coskoro" mojej mazde je priemerna spotreba 7.2L / 100KM -> v meste... Co je myslim celkom slusne... (Styl jazdy je pohodovy...). Mimo mesta je to tiez 7 - 7.1L / 100KM -> Myslel som si ze to bude menej... Ale mozno je to len zly udaj pretoze mimo mesta jazdime tak 30 minut maximalne a spotrebu uvadzam co mi ukazuje palubny pocitac ako avarage... Takze mozno je to refreshom... Po nejakej dlhej ceste dam vediet :)
Obrázok užívateľa
PCnity
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pia Jún 25, 2004 12:55 pm
Bydlisko: SK-BA-(Samorin)

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť