Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sem si koupil!

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poslaťod George » Str Apr 21, 2004 8:38 pm

To všechno je v plánu. Je to ale takovej tuning na pokračování. Vždycky když něco našetřím …. Kola budou v červenci (mám 20 narozeniny tak jako dárek od všech dohromady :) ). Pak už mám vyhlídlý pružiny za 4500 s k tomu hned 1cm podložky a bude. Co se motorového prostoru tyče tak sem ho dělal když mi umřel chladič. Měl sem půl věcí venku a tak co šlo sem vyleštil a co nešlo tak natřel něco vyměnil za nový ….. Jinak tam mám 72 Ah baterii a musel sem to celý okolo rozebrat abych ji tam namáčknul.
Mojí prioritou jsou teď tuning brzd a podvozku. Brzdy už mám komplet nový (kotouče,destičky,trubičky pod autem,posilovač,těsnění pumpy,obložení bubnů.podtlaková hadička v mojí verzi se dvěma ventily aby líp držela podtlak,kapalina,odvzdušněný,komplet udělaná ruční brzda + lanka a táhla) chybí jen vyměnit prasátka. Co se podvozku týče tak pak pružiny a podložky s kolama. Jsem typ tunera kterej raději než vzhledu dává přednost „brutálním“ vlastnostem vozidla. Do zimy pak ještě bude skořepina, a odklučnení motor. prostoru ..
Jinak teď budem stříkat celej předek protože mi někdo poškrábal haubnu až na plech a mám úplně nový blatník.
Plánů hodně ale všechno dělám postupně a bohužel trochu pomaleji.

Jinak už sem dal do úprav za poslední ¾ roku 53 000. Mám půl přední nápravy nový (náboj,ložiska,čepy,komplet geometrie),od katalyzátoru k motoru vyměněný výfuk,komplet brzdy,opravená elektrika,pár drobností v motoru nový (baterie 72Ah,nový svíčky champion sport,nový hadičky chladiče),funglovka chladič a vše okolo,vyměněný olej v převodovce a spostu jinýho.
Toť asi vše k mojí mazdičce
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pia Apr 23, 2004 2:59 pm

dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Honza » Pia Apr 23, 2004 4:15 pm

Dabel..ty taky čteš tuzing?:o)) Ještě řekni že čteš i d-fense :lol:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod dabel » Pia Apr 23, 2004 4:45 pm

Honza: DFensa citam, ale nie pravidelne - len sem tam, ked ma kolegovia pravidelne citajuci na nieco upozornia. Inak DFens je TomAntov oblubeny. Tuzing mam ale nastudovany ;) Kedysi som citaval pravidelne Vosu na Jazyku, k tomu teraz Lenoviny, Vse o Zene, Chochoviny, niekedy Howadoora a v neposlednom rade Zahorany u Berouna (ak si niekedy cital Vosu, istotne vies, o co ide) ;))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod George » Pia Apr 23, 2004 7:41 pm

Já ten článek znám.
Myslíš že každý kdo má hliníkové křídlo má tuzing?
Já třeba nemám nic ala Hyper Super Nova .... Žádný plasty nebo něco nefunkčního. Nadruhou stranu mám auto v komplet perfektním tech. stavu a nemusím se bát žádný technický (až právě na neschcálené křídlo).
Dal sem auto nejprve maximálně do kupy a to tak že novýma a dost drahýma věcma.
Pokud si ale myslíš že je všechno tuzing co má AL křídlo tak ti to vymlouvat nebudu. Muj názor je ten že moje auto nemá s pojmem výtvorů stromečkářů,tuzerů a podobných chorých lidí nic společnýho.
Jinak ještě připomínka vůči článku. Moje křídlo sem vybíral tak aby nepřesáhlo šíři auta a proto je zcela scestné aby se o něj za jízdy někdo zachytil :)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pon Apr 26, 2004 11:52 am

George: Ale nie, pohoda, ved je to Tvoje auto a mozes si s nim robit co chces. Malo to byt len "podpichnutie", aj ked uznavam, chybal tam smajlik. Takze malo tam byt nieco taketo: :lol: :lol: :lol:
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť