Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nové ZOOM-ZOOM...

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Nové ZOOM-ZOOM...

Poslaťod redguy » Štv Nov 21, 2013 4:22 pm

Zdravím členov MAZDA komunity. Nedá mi nepochváliť sa, že som sa stal hrdým majiteľom MAZDA 3 MPS (2012).

Teším sa na ZOOM ZOOM... :jupi samozrejme, na vhodných úsekoch ciest, ako inak :spik2

Obrázok
redguy
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Nov 13, 2013 7:45 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Suky » Štv Nov 21, 2013 4:43 pm

Nj, blahopřeji.
Taky jsem si měl koupit MPS, těch 185 koní občas nestačí :hmmhmm
Naposledy včera se mne chvíli dokázala udržet Fóbie RS, ale možná to bylo jen tím, že jsem byl líný podřadit :ho:
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod M6 GH GTA » Štv Nov 21, 2013 8:33 pm

Blahozelam! :palec Tiez mam Mps. Aj ked mam na nu velmi malo casu a vacsinou stoji nalestena v garazi :o) (za posledny rok cca 3500km) na kazdu jazdu s nou sa velmi tesim!!! Kde si ju kupil a kolko mas km? Planujes aj nejake upravy?
ex M3 Mps, Mazda 6 GJ 2.5 AT, Mazda RX-8,
M6 GH GTA
VIP 2013
 
Príspevky: 651
Registrovaný: Str Jan 14, 2009 1:21 am
Bydlisko: Hiroshima
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod lakilaki » Štv Nov 21, 2013 9:30 pm

Suky píše:Nj, blahopřeji.
Taky jsem si měl koupit MPS, těch 185 koní občas nestačí :hmmhmm
Naposledy včera se mne chvíli dokázala udržet Fóbie RS, ale možná to bylo jen tím, že jsem byl líný podřadit :ho:

Ale máš kopec ňjútonmetrov, ktore nemá ani MPS a Ti poskytujú iné zažitky :ho:
.
Tiez sa pridavam ku gratulantom k zakúpeniu MPS.
Nie je kúpená v Košiciach ? Nedávno tam mali vystavenu bielu
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod majki » Pia Nov 22, 2013 9:47 am

Gratulace a vitej :palec
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod redguy » Str Dec 04, 2013 10:19 pm

M6 GH GTA píše:Blahozelam! :palec Tiez mam Mps. Aj ked mam na nu velmi malo casu a vacsinou stoji nalestena v garazi :o) (za posledny rok cca 3500km) na kazdu jazdu s nou sa velmi tesim!!! Kde si ju kupil a kolko mas km? Planujes aj nejake upravy?


Kúpil som ju v KE, má 25tis km, mimochodom, keď som si ju privážal z KE do BA, tak som si neskutočne užil horský prechod medzi KE s SNV (tuším Jahodná), ktorý bol úplne prázdny... :o)
Úpravy vonkajšie určite nie, mne sa zvonka neskutočne páči, bola by škoda čokoľvek meniť (podľa mňa). Zvnútra by som rád poriešil nejaké to multimediálne vylepšenie - silno rozmýšľam nad výmenou panela autorádia za obrazovku, niečo ako toto:
Obrázok

Možno to patrí do iného fóra, ale robia výmenu tohto druhu aj v autorizovanom servise bez straty záruky?
redguy
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Nov 13, 2013 7:45 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod redguy » Str Dec 04, 2013 10:19 pm

majki píše:Gratulace a vitej :palec


Díky! :spik2
redguy
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Nov 13, 2013 7:45 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod redguy » Str Dec 04, 2013 10:23 pm

Suky píše:Nj, blahopřeji.
Taky jsem si měl koupit MPS, těch 185 koní občas nestačí :hmmhmm
Naposledy včera se mne chvíli dokázala udržet Fóbie RS, ale možná to bylo jen tím, že jsem byl líný podřadit :ho:


Vďaka. No, keďže autíčko používam denne, tak podobných "vyzývateľov" si občas "užijem"... zhodou okolností najaktívnejší sú tí na embéčkach RS, v horšom prípade na nejakých dvojlitroch TDI... :hmmhmm
redguy
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Nov 13, 2013 7:45 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Doktor » Str Dec 04, 2013 10:54 pm

redguy píše:Vďaka. No, keďže autíčko používam denne, tak podobných "vyzývateľov" si občas "užijem"... zhodou okolností najaktívnejší sú tí na embéčkach RS, v horšom prípade na nejakých dvojlitroch TDI... :hmmhmm


Ak raz nedajboze pridem na Slovensko spat, tak Ta vyzvem aj ja :o)

Obrázok
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Str Dec 04, 2013 11:25 pm

Neeeni problem Doktore :) Redguy-a poznam osobne :ho: Vam to dohodnem, hehe...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron