Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bluetooth versus prenos hudby

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Bluetooth versus prenos hudby

Poslaťod lakilaki » Sob Feb 02, 2013 10:06 pm

Neviem ci pouziva niekto z vas, mobil telefon na prenos hudby do auta a na prehravanie hudby cez BT.
Vyskusal som .
.
V M3 to funguje perfektne Windows Phone 7.8 v HTC mobile na prenos hudby do autoradia a nasledne do repro.
Ovladanie telefonu funguje aj ovladacmi na volante,(s malilinkym omeskanim) , na display-i sa vypisuju vsetky info o hudbe
Cely system sa zapina jednoduchym obycajnym stlacenim tlacitka AUX.
Lepsie, pohodlnejsie, som si ani nemohol predstavit
No proste rozpravka :palec
Nie som ziadny maximalista na hudbu, ani HI-FI fanusik, ale kvalita hudby u mna v aute cez BT, je minimalne na takej urovni,
akoby prehravanie hudby z CD.
Ci je to hardwareom alebo softwareom, neviem ....
CD menic, zda sa, ze sa stane u mna zbytocnym :?:
Sparovanie telefonu s BT - vyslo na prvy pokus.
.
Ma niekto z vas aj ine skusenosti ?
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod kayman » Ned Feb 03, 2013 10:30 am

Ja som to skúšal Cez bluetooth slúchatká a nič moc.. ono záleží aký kódek je použitý, mobil vie len nejaký základný.. slúchatká vedia aj apt-x a s mobilom čo to vie bol dosť rozdiel
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod fluider » Pia Feb 22, 2013 8:22 pm

Ja som si na hudbu kupil FM modulator Sencor, do ktoreho mozes zapojit USB alebo SD kartu, modulator pichnes do zapalovaca a autoradio naladis na frekvenciu, ktorou vysiela modulator. Nevyhoda je, ze sa neda rychlo preskakovat medzi skladbami, a medzi adresarmi vobec.
Mazda Premacy 1.8i 84kW r.2000
Obrázok užívateľa
fluider
Opytovateľ
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Štv Aug 16, 2012 4:20 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod SedyMrak » Pon Mar 04, 2013 4:12 pm

fluider píše:Ja som si na hudbu kupil FM modulator Sencor, do ktoreho mozes zapojit USB alebo SD kartu, modulator pichnes do zapalovaca a autoradio naladis na frekvenciu, ktorou vysiela modulator. Nevyhoda je, ze sa neda rychlo preskakovat medzi skladbami, a medzi adresarmi vobec.



A hlavna nevyhoda je, ze sa Ti nezapnu dopravne informacie zo stanice ktora ich vysiela... :ko
Premacy 1.8i 84kW r.v. 1999
Obrázok užívateľa
SedyMrak
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Jan 26, 2012 4:56 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť