Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Opravená el. anténa

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Opravená el. anténa

Poslaťod kayman » Sob Aug 04, 2012 12:44 am

Pre niekoho možno blbosť ale opravil som si anténu a krásne funguje :jupi
trebalo ju vybrať, rozobrať, vyčistiť, namazať. potom kúpiť prút v Mazde (neviem čo s tým predchádzajúci majiteľ robil alebo jemu robili ale akoby tá vnútorná časť antény bola vytrhnutá - ten dzindzik na konci aj s ozubeným prútom :twist: )

prút šiel ako malina :) jediné čo teraz premýšlam je či netreba ten kov namazať trochu aleb to nie je vôbec treba? :hmmhmm

http://youtu.be/OaYDxs_BdSQ


(inak, ten prút stojí cca 52€, ale nejako sa mi podarilo vybaviť cenu okolo 28€ :P aj to je dosť no aj tak ;))
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod azet » Str Feb 20, 2013 3:30 pm

klobuk dolu, ze si mal nervy sa s tym bavit. ja som to len zo zvedavosti otvoril, kolecka aj ta ozubena paska boli uz strhane, islo to do smeti. nahradila ju kratka hruba flexibilna antena. aj ked uznam, ze na tvojej mazde by to asi nevyzeralo dobre.
MX-6, KL-DE 2.5 DOHC V6, r.v. 1995
Obrázok užívateľa
azet
VIP 2009
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 28, 2007 5:51 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod kayman » Štv Feb 21, 2013 9:31 am

Tak ako ajťák ma takéto veci bavia lebo nesedím pri kompe :ho: a na anténu som si ešte trúfal, hlavne keď nefungovala :) len ma to asi čaká znovu lebo som tam ja blbec dal WD-40 a to vraj nie je na takéto dobré :bee
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť