Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vsehochut...

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poslaťod whitex » Ned Apr 10, 2005 11:16 pm

Nedávno jsem měl možnost (no vlastně stále mám) vidět Mazdu 6 - americkej model.... A ještě natuněnej, ale originál tuning díláma z mazdy...
Bylo to nejhezčí auto, co jsem kdy viděl.... Když seženu digitál, tak pošlu fotky....
Má jen jednu chybu - všechny závity na tom autě se znáčí písmenkem "W" :lol , takže všechny ND musí letět z Ameriky..... No taky tachometr v mílích, ale to není tak velký problém, páč nenším písnem tam jsou i km.....

Mít zbytečnýho půl miliónku, tak bych o tom ale stejně uvažoval.....
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod matey » Ned Apr 10, 2005 11:20 pm

whitex píše:Má jen jednu chybu - všechny závity na tom autě se znáčí písmenkem "W" :lol , takže všechny ND musí letět z Ameriky.....
Lumpové, taky už by si mohli už konečně zavést jednotnou soustavu SI :!!: :ho:
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Ned Apr 10, 2005 11:26 pm

whitex píše:Nedávno jsem měl možnost (no vlastně stále mám) vidět Mazdu 6 - americkej model.... A ještě natuněnej, ale originál tuning díláma z mazdy...
Bylo to nejhezčí auto, co jsem kdy viděl.... Když seženu digitál, tak pošlu fotky....
Má jen jednu chybu - všechny závity na tom autě se znáčí písmenkem "W" :lol , takže všechny ND musí letět z Ameriky..... No taky tachometr v mílích, ale to není tak velký problém, páč nenším písnem tam jsou i km.....

Mít zbytečnýho půl miliónku, tak bych o tom ale stejně uvažoval.....

Jj, Ostrava, nejcasteji Vitkovice, cervena M6 sedan s trilitrem, dovoz USA, perfektne udelany auto...ale taky nemam fotak :brek
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Ned Apr 10, 2005 11:27 pm

matey píše:
whitex píše:Má jen jednu chybu - všechny závity na tom autě se znáčí písmenkem "W" :lol , takže všechny ND musí letět z Ameriky.....
Lumpové, taky už by si mohli už konečně zavést jednotnou soustavu SI :!!: :ho:
Přesně tak.... Celá Evropa si v klidu žije, jen Američani musí být zase něco extra.....
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod whitex » Ned Apr 10, 2005 11:35 pm

majki píše:
whitex píše:Nedávno jsem měl možnost (no vlastně stále mám) vidět Mazdu 6 - americkej model.... A ještě natuněnej, ale originál tuning díláma z mazdy...
Bylo to nejhezčí auto, co jsem kdy viděl.... Když seženu digitál, tak pošlu fotky....
Má jen jednu chybu - všechny závity na tom autě se znáčí písmenkem "W" :lol , takže všechny ND musí letět z Ameriky..... No taky tachometr v mílích, ale to není tak velký problém, páč nenším písnem tam jsou i km.....

Mít zbytečnýho půl miliónku, tak bych o tom ale stejně uvažoval.....

Jj, Ostrava, nejcasteji Vitkovice, cervena M6 sedan s trilitrem, dovoz USA, perfektne udelany auto...ale taky nemam fotak :brek

Nee... Neplachovice... 2,3l automat červená....
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod majki » Ned Apr 10, 2005 11:55 pm

whitex píše:Nee... Neplachovice... 2,3l automat červená....

To bude asi jina :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Pon Apr 11, 2005 8:31 pm

majki píše:
whitex píše:Nee... Neplachovice... 2,3l automat červená....

To bude asi jina :ho:

No jedině, že by nějakéj chytrák udělal z 3l 2,3l
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod majki » Pon Apr 11, 2005 8:34 pm

whitex píše:
majki píše:
whitex píše:Nee... Neplachovice... 2,3l automat červená....

To bude asi jina :ho:

No jedině, že by nějakéj chytrák udělal z 3l 2,3l

V USA se prodavaj jen 3,0 a 2,3, mensi obsah nema pro Amiky ten spravnej smrnc ;). A tu, co vidam ja, patri jednomu hokejistovi z Vitek, ale je to mazec, fakt nadhera :liz:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Pon Apr 11, 2005 8:46 pm

majki píše:
whitex píše:
majki píše:
whitex píše:Nee... Neplachovice... 2,3l automat červená....

To bude asi jina :ho:

No jedině, že by nějakéj chytrák udělal z 3l 2,3l

V USA se prodavaj jen 3,0 a 2,3, mensi obsah nema pro Amiky ten spravnej smrnc ;). A tu, co vidam ja, patri jednomu hokejistovi z Vitek, ale je to mazec, fakt nadhera :liz:
To jen my koukáme, jak ušetřit a jezdíme pokud možno ve třináctistovkách v TDI, nebo na LPG....
Jeden člověk se ptal(v místním autosalonu Mazda), že když je RX8 třináctka, tak jestli to jezdí do 7 litrů na stovku.... :lol :lol :lol
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod majki » Pon Apr 11, 2005 8:54 pm

whitex píše:Jeden člověk se ptal(v místním autosalonu Mazda), že když je RX8 třináctka, tak jestli to jezdí do 7 litrů na stovku.... :lol :lol :lol

:chi:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matey » Pon Apr 11, 2005 9:19 pm

To jsou kreténi!! Daj meloun za auto a pak šetří pěťáky na spotřebě! :roll :neverim :roll
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod dabel » Str Apr 13, 2005 10:57 am

Onedlho bude asi jedna americka M6 2.3 automat medzi nasimi clenskymi... joe_st, majitel serveru miata.cz prave jednu dava do poriadku a stavia na znacky, mam slubene, ze ked bude, tak sa stane clenskou Mazdulou ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod whitex » Str Apr 13, 2005 9:01 pm

dabel píše:Onedlho bude asi jedna americka M6 2.3 automat medzi nasimi clenskymi... joe_st, majitel serveru miata.cz prave jednu dava do poriadku a stavia na znacky, mam slubene, ze ked bude, tak sa stane clenskou Mazdulou ;)
Tak to bude super... Doufám, že bude k vidění na nějakém srázku... :lol
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod dabel » Štv Apr 14, 2005 9:22 am

whitex píše:Tak to bude super... Doufám, že bude k vidění na nějakém srázku... :lol

Musite mi potom pomoct joe-a ukecat ;) Ale snad ano, hoci je plne vytazeny zrazmi MX-5iek.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Štv Apr 14, 2005 10:14 am

dabel píše:
whitex píše:Tak to bude super... Doufám, že bude k vidění na nějakém srázku... :lol

Musite mi potom pomoct joe-a ukecat ;) Ale snad ano, hoci je plne vytazeny zrazmi MX-5iek.

Vidíte jak se majitelé MX-5 pořád srážejí :ho: a my máme těch srazů nějak málo :spik2 ,to se musí napravit :jo .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť