Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 Wagon

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Mazda 6 Wagon

Poslaťod luky89 » Ned Mar 27, 2011 12:29 am

Zdravím Vás, chcem sa pochváliť mojim splneným snom a to je Mazda6 Wagon. Kúpil som ju pred dvoma týždňami. Je to MZR-CD 2.0 100kW rv. 2005 pred FL ale prvý krát bola prihlásená v 2006, nalietané 125000km podla stavu vyzerá že skutočných. Označenie výbavy neviem ale ma to všetko okrem kože a xenonov a vyhrievaných sedačiek.
Zatiaľ úplná spokojnosť akurát ma štve že rádio neprehrá MP3 :( Teraz čakám na výplatu :) aby som mohol dať čo najskôr spraviť rozvody olej a po prečítaní Vašich skúseností aj podložky pod vstreky.
Pridám aj pár fotiek:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Mazda6 Wagon 2.0 MZR-CD 100kW r.v. 2005 pred FL
Obrázok užívateľa
luky89
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Str Feb 23, 2011 10:13 pm

Poslaťod jegi » Str Mar 30, 2011 8:07 pm

Gratulujem a veľa šťastných kilometrov! :palec
Obrázok užívateľa
jegi
Prispievateľ
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Štv Apr 10, 2008 10:19 pm
Bydlisko: Nové Zámky

Poslaťod mirom64 » Sob Máj 28, 2011 11:35 pm

Gratulujem, my mame presne tu istu aj r.v. aj farba, jediny rozdiel, ze v plnej vybave teda aj koza, vyhrievane, xenony a BOSE. Kupovana v aprili.
Je to fajn auticko, nech sluzi. :)
Obrázok užívateľa
mirom64
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Sob Apr 16, 2011 10:41 pm

Poslaťod luky89 » Ned Máj 13, 2012 6:09 pm

Namontovaný Xcarlink a nalepená fólia:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Mazda6 Wagon 2.0 MZR-CD 100kW r.v. 2005 pred FL
Obrázok užívateľa
luky89
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Str Feb 23, 2011 10:13 pm

Poslaťod marclucpicard » Str Máj 16, 2012 5:28 am

Pekne si tam umiestnil ten X-carlink, tiež ma to miesto napadlo, bol nejaký problém s montážou okrem demontovania celého stredového panelu? :o)
Ako si to tam uchytil, sú tam nejaké drážky?

A fóliu si kupoval priamo na M6-ku, vystrihnutú alebo Ti to niekde robili?
Lebo tiež som nad niečím podobným uvažoval, nakoľko to mám mierne poškriabané, len problém je, že všetky tlačítka a ovládače ostanú aj tak strieborné. Ja by som dal asi s efektom brúsený hliník.
Ale nevyzerá ani tá Tvoja zle :palec
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod luky89 » Str Máj 16, 2012 4:11 pm

Problem nebol žiadny, ani so strednym panelom,akurat odsrobovat vsetky tie srobiky a potom ich dat spat tak aby neostal ani jeden(to sa mi nepodarilo :spik2 ) ten som si uz nacvicil ked som menil ziarovky v ovladani klimy. akurat bolo treba do krytky vyrezat otvor na xcarlink.Robil som to len ako pokus obaval som sa toho ze tam nebude xcarlink drzat ale vyrezal som to o nieco mensie a je tam tak natlaceny ze v podstate nepotrebuje ziadne uchyty (ani tam niesu). Iba som ho zatial prelepil paskou zvnutra radia aby som ho nezatlacil pri zasuvani USB alebo SD ale ked som to uz vsetko poskladal a vsetko funguje nechce sa mi to rozoberat a nejako vymyslat, az ked to nebude drzat alebo ho zatlacim ale zatial bez problemov.

Co sa tyka upravy plosneho spoja nakolko mam pred FL. tak netreba vobec spajkovat kontakty, kupil som elektrovodive lepidlo zalial som oba kontakty dokopy a funguje to bezproblemov. Som sice elektrikar ale takto mikrospoje by som sam nepajkoval lebo ked sa to prepali tak nechcem vediet ake by boli nasledky.

S foliou som sa vyhral sam a na 3x sa mi to podarilo nalepit tak aby to vyzeralo normalne :) hlavne je nešetrit na folii lebo ja som najskor kupil nejaky cinsku s tou sa nedalo pracovat akurat nalepit na rovnu plochu tak som to dal na stlpiky zvonku a po pol roky to odpadlo. Teraz som kupil APA a s tou sa da nalepit vsetko. Keby si to dam niekde robit tak ma to vynde 150€takto som dal 30€ za foliu a 3hodky prace.
Mazda6 Wagon 2.0 MZR-CD 100kW r.v. 2005 pred FL
Obrázok užívateľa
luky89
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Str Feb 23, 2011 10:13 pm

Poslaťod mirom64 » Str Máj 16, 2012 11:47 pm

Dost dobre to vypada. :)
Obrázok užívateľa
mirom64
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Sob Apr 16, 2011 10:41 pm

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron