Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

mazda 6 HB GTA 2,2 mzr-cd 163PS - Bronzová

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: mazda 6 HB GTA 2,2 mzr-cd 163PS - Bronzová

Poslaťod Sedvo » Str Feb 02, 2011 9:01 am

pas73 píše:Ked uz mi sedia deti vzadu a dobre nezavru dvere tak nech vidim ktore su otvorene. Taka drobnost znova, ale ked mam deti vzadu bolo by fajn vpredu dostat signalizaciu, ze si odopli bezpecnostne pasy, alebo naopak, ak si ich zapinaju nech vidim, ze si ich zapli (hyundai i30 to ma - tym nechcem nasrat mazdakov :) ale mame to ako druhe auto).
Pani z japonska uz naozaj mohli domysliet denne svietenie a nepalit xeony ked mi ide slnko vypalit oci :lol . Niekto tu uz na fore o tom spominal, ze sa to neoplati. Ak si zoberiem skutocnost, ze za den 3-4 krat startujem auto + zapinam a vypinam xeony + x hodin svietia, tak cca do 1,5 - 2 rokov ich budem menit (obidve xeonove vybojky), no rad by som sa mylil.


Nevím jak je na tom F/L, ale v mé M6 jsou kontrolky bezpečnostních pásu vzadu - nad zpětným zrcátkem, když se zapne či vypne, tak to dá zvukový i vizuální signál.

Co se týká dveří, tak je pravda, že nevíš které, ale ve zpětných zrcátkách to jde poznat. Kontrolka na to je, dokonce 2 (pokud máš zapnuté vnitřní osvětlení na otevřené dveře).

Mám najeto 90000 km, každodenní provoz, x-startování, auto má 3 roky a xenony svítí pořád bez problémů. Takže předpokládám, že pokud mi to auto zůstane, tak výbojky budu měnit, tak při 150000 km. Takže v tom já osobně problém nevidím.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť