Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazdaspeed3 versus BMW 335i

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Mazdaspeed3 versus BMW 335i

Poslaťod laki » Uto Jún 22, 2010 10:50 am

Naposledy upravil laki dňa Pia Júl 23, 2010 8:17 pm, celkovo upravené 1
laki
Prispievateľ
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Ned Apr 18, 2010 8:24 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Uto Jún 22, 2010 1:35 pm

Proti pravidlam su len odkazy na warez a podobne veci. YouTube je legalny server... No problem. Inac, video ftipne :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod matko » Str Jún 30, 2010 12:19 pm

to video je fakt zabava ja mam obycajnu 323f ale minuje sa mi tiez stalo clap mal golfa 1,6 ale poviem ti zotrel som ho s cesty a na parkovisku mi potom nadaval ze nech sa po....m zo svojou mazdou .bol to debil
matko
Prispievateľ
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Pon Feb 22, 2010 3:16 pm

Poslaťod majki » Str Jún 30, 2010 1:25 pm

Awesome :palec
Aj Dvojka vie zatopit niektorym nabrblanym tydytom na krizovatkach alebo okreskach :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Stax » Str Jún 30, 2010 1:31 pm

aj dieslova GTAckova 3ka uz par ludi rozosmutnila :spik2
Mazda 3 GTA 2009
Stax
Opytovateľ
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 1:52 pm

Poslaťod Epicure » Str Jún 30, 2010 3:48 pm

Len taká faktická.. To, že niekoho predbehnete, alebo vypálite z križovatky rýchlejšie, ako niekto druhý a ešte sa tým chválite mi príde troška ako egohonenie.. Príde mi to minimálne také smiešne, ako keď som počul chlapca v RS fábii sa vychvalovať, že trhol S6 a že sa naňho dokonca ani nechytala.. Tak čo dodať?

Že to má troška pomýlené a že očividne ten človek, čo sedel v tej S6 bol vyspelý jedinec, čo si nepotreboval nič dokazovať..??

Nerobte zo svojich 100-150 koňových áut do práce ostré supersporty. Tak keď ste fakt takí závodníci na beštiách, tak čo sa nejdete vyblázniť na okruh? V bežnej premávke hodnotiť, že či je to, alebo hento auto pomalšie, alebo lepšie je scestné. Možno ten človek, s ktorým na križovatke "závodíte" o tom ani nevie a proste sa len niekam ponáhla a nevšíma si vás. Alebo vy poznáte tú okresku meter po metri a ten druhý ju ide po prvý krát. Je jasné, že pokial je to človek so zdravým rozumom, tak nepôjde tak rýchlo, ako vy. A môže mať aj o 300 koní viac, ako váš tragač.

Neberte to v zlom, ja si z vás nerobím srandu, ani vás nehodnotím. Len z môjho pohladu je to proste zbytočné takého porovnávanie pipíkov :ho:

Edit: A ten chlapec na videu v BMW reagoval ako typický Slovák :o)
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod matko » Str Jún 30, 2010 3:54 pm

casto stretavam mladych nagelovanych frajerov na fabii ako ma hudbu na plne pecky vzadu folie a vedla seba sprostu sliepku tak takyto su na cestach nebezpecny
matko
Prispievateľ
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Pon Feb 22, 2010 3:16 pm

Poslaťod cingo » Str Jún 30, 2010 4:02 pm

Epicure píše:Len taká faktická.. To, že niekoho predbehnete, alebo vypálite z križovatky rýchlejšie, ako niekto druhý a ešte sa tým chválite mi príde troška ako egohonenie.. Príde mi to minimálne také smiešne, ako keď som počul chlapca v RS fábii sa vychvalovať, že trhol S6 a že sa naňho dokonca ani nechytala.. Tak čo dodať?

Že to má troška pomýlené a že očividne ten človek, čo sedel v tej S6 bol vyspelý jedinec, čo si nepotreboval nič dokazovať..??

Nerobte zo svojich 100-150 koňových áut do práce ostré supersporty. Tak keď ste fakt takí závodníci na beštiách, tak čo sa nejdete vyblázniť na okruh? V bežnej premávke hodnotiť, že či je to, alebo hento auto pomalšie, alebo lepšie je scestné. Možno ten človek, s ktorým na križovatke "závodíte" o tom ani nevie a proste sa len niekam ponáhla a nevšíma si vás. Alebo vy poznáte tú okresku meter po metri a ten druhý ju ide po prvý krát. Je jasné, že pokial je to človek so zdravým rozumom, tak nepôjde tak rýchlo, ako vy. A môže mať aj o 300 koní viac, ako váš tragač.

Neberte to v zlom, ja si z vás nerobím srandu, ani vás nehodnotím. Len z môjho pohladu je to proste zbytočné takého porovnávanie pipíkov :ho:

Edit: A ten chlapec na videu v BMW reagoval ako typický Slovák :o)

:palec like
ex- Mazda 323BJ 1,8 sedan, Mazda 6 1,8 sedan
Mazda MX-5 NC 2.0
Obrázok užívateľa
cingo
VIP 2007
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Pia Feb 09, 2007 10:53 am
Bydlisko: BA

Poslaťod majki » Štv Júl 01, 2010 11:51 am

Sorry, ale ked sa mi niekto na okreske nalepi bezdovodne na prdel a miesto aby ma predbiehol, tak este dotlacuje, tak pak si ho proste vychutnam, ked to ide. To nie je premerovani pindikov, to je moj zposob ako takemu trotlovi ukazat fuck off.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Stax » Štv Júl 01, 2010 11:52 am

v podstate suhlas ale obcas si niektori ***** na SUV potrebuju nieco dokazovat a potom su smutni... nehovoriac o tych co jazdia stylom 70 v dedine 80 mimo nej a div ze ta na plnej ciare pred koncom dediny nepreskocia.
Mazda 3 GTA 2009
Stax
Opytovateľ
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 1:52 pm

Poslaťod leichnam » Štv Júl 01, 2010 12:03 pm

majki píše:Sorry, ale ked sa mi niekto na okreske nalepi bezdovodne na prdel a miesto aby ma predbiehol, tak este dotlacuje, tak pak si ho proste vychutnam, ked to ide. To nie je premerovani pindikov, to je moj zposob ako takemu trotlovi ukazat fuck off.


Suhlasim :palec
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Kris » Štv Júl 01, 2010 2:11 pm

Epicure píše:Len taká faktická.. To, že niekoho predbehnete, alebo vypálite z križovatky rýchlejšie, ako niekto druhý a ešte sa tým chválite mi príde troška ako egohonenie.. Príde mi to minimálne také smiešne, ako keď som počul chlapca v RS fábii sa vychvalovať, že trhol S6 a že sa naňho dokonca ani nechytala.. Tak čo dodať?

Že to má troška pomýlené a že očividne ten človek, čo sedel v tej S6 bol vyspelý jedinec, čo si nepotreboval nič dokazovať..??

Nerobte zo svojich 100-150 koňových áut do práce ostré supersporty. Tak keď ste fakt takí závodníci na beštiách, tak čo sa nejdete vyblázniť na okruh? V bežnej premávke hodnotiť, že či je to, alebo hento auto pomalšie, alebo lepšie je scestné. Možno ten človek, s ktorým na križovatke "závodíte" o tom ani nevie a proste sa len niekam ponáhla a nevšíma si vás. Alebo vy poznáte tú okresku meter po metri a ten druhý ju ide po prvý krát. Je jasné, že pokial je to človek so zdravým rozumom, tak nepôjde tak rýchlo, ako vy. A môže mať aj o 300 koní viac, ako váš tragač.

Neberte to v zlom, ja si z vás nerobím srandu, ani vás nehodnotím. Len z môjho pohladu je to proste zbytočné takého porovnávanie pipíkov :ho:

Edit: A ten chlapec na videu v BMW reagoval ako typický Slovák


Plny suhlas...ale kazdy kto ma 35-40-a viac..mal niekedy 18 alebo 20 alebo 24..to proste taketo egomasazne chobotiny idu s vekom ..budme uprimni :dobry


laki píše:Podobne, ako to uz napisal do commentu YouTube pod video DaYe2010, aj ja milujem taketo situacie. :ho: :ho:
Zazivam ich na cestach aj ja vela, najmae s majitelmi Audi, VW, a spol, BMW ale aj Mercedes.
Ale chapem aj chlapika, ze sa naserie, ked kupi auto za par milionov a zisti, ze je nanic.
A Mazdaspeed3 za normalnu cenu znici jeho ego.
Pozri video.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0SNMdo3B3o
.
P.S.
Dufam, ze odkaz na YouTube nie je proti pravidlam klubu


Zda sa mi ze ta cesta je prilis pomala na to aby mohlo to BMW pridat poriadne a vyhrat a podruhe...tie miliony nie su predsav rychlosti a zrychleni....ale v neporovnatelnom komforte. ..cize auto vobec nie je nanic len preto lebo nejaky "srotak " pre pracujuci lud ma zhodou okolnosti rovnake zrychlenie. :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Epicure » Štv Júl 01, 2010 3:41 pm

majki píše:Sorry, ale ked sa mi niekto na okreske nalepi bezdovodne na prdel a miesto aby ma predbiehol, tak este dotlacuje, tak pak si ho proste vychutnam, ked to ide. To nie je premerovani pindikov, to je moj zposob ako takemu trotlovi ukazat fuck off.
Možno sa im páči tvoja :prdel
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod dabel » Štv Júl 01, 2010 4:20 pm

Stax píše:niektori ***** na SUV

Pohlad z druhej strany barikady:
- vela ludi v mensich autach chce neustale dokazovat, ako strasne im to "jede", teda mysicka pred SUV v lavom prude (u mna musi nasledovat samozrejme prudke brzdenie) a plny plyn (vacsinou sprevadzany velkym ciernym dymovym mrakom). Bohuzial, to zrychlenie je tragicke (napriek dojmu lokomotivy), takze potom chytaju nervy, ze to SUV stale nemizne v dialke, ale je za nimi. Adektvatne tomu nahnevane pokracuju v bezdovodnom zavadzani v lavom prude, aj keby sa uz mohli zaradit...
- gentlemanske gesta prechadzaju soferi ostatnych aut bez akehokolvek podakovania: pustenie z vedlajsej cesty ci spravenie miesta na ceste su sprevadzane len opovrzlivym pohladom - odkedy mam SUV, prestali ostatni soferi pouzivat vsetky gesta podakovania (kyvnutie rukou, podakovanie blikackami), hoci nemam problem kohokolvek pustit a nespravam sa nijak agresivne.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Stax » Štv Júl 01, 2010 5:53 pm

pisem niektori :)

vychadza to z konkretnej situacie ale to je nadlho...
Mazda 3 GTA 2009
Stax
Opytovateľ
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 1:52 pm

Ďalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť