Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zdravenie hrdych majitelov 6tky

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Zdravenie hrdych majitelov 6tky

Poslaťod Bacaardi » Str Apr 28, 2010 1:21 pm

Ahojte mazdaci,

mozno sa to niekomu bude zdat cudne, debilne a infantilne, ale je to proste tak, zacal som s tym a kludne ma mozte hanobit:-))))).

zacal som zdravit vsetkych vodicov Mazda 6 (ta starsia). niekedy sa mi to nepodari (cestna premavka, zla situacia, prilis stary sofer aby to pochopil:-))))))), alebo cicka ktora by to zas pochopila zle.... ).

ked som ta kcestoval karavanom, tak sa vsetci karavanisti zdravili mohutnym kyvanim spred predneho skla... motorkari sa zdravia.... Zdravia sa dokonca majitelia tych skaredych hnusnych VW BEETLE. tak preco nie mazdaci?
no a aby som nedvihal ruku kazdych 5 sekund na ceste tak som to obmedzil iba na Mazdy 6tky, starsie:-).

ale dovolim aj ostanym nech si kyvaju, hehehe nemam to patentovane. infantilny nie som, len ma to bavi, a hlavne som chcel mat dokaz, ak niekto o 5 rokov povie ze zacal s kyvanim mazdakom 6, tak mu ukazem forum ze Nie nie - to je my idea.

diky za pochopenie,
tak ak na vas bude kyvat chalan z ciernej mazdy 6 kombi, tak neuvazujte ze preco..:-)
Bacaardi / Mazda 6 wagon / 100 kW / BLACK
Bacaardi
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 9:49 am

Poslaťod TomasVFR » Str Apr 28, 2010 1:27 pm

a ked na teba bude niekto blbo kukat :o: z cervenj mazdy 6 wagon tak to som ja a rozmyslam odkial sa doboha pozname :palec
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Apr 28, 2010 3:42 pm

Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze majitelia zelenych aut Mazda 2 sa zdravia spontanne a vsetci :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Apr 28, 2010 4:36 pm

Tom, presne, akurat len ked za volantom sedi chlap...baba len blbo cumi :o), aspon moja skusenost z Ciech.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod roman9848 » Str Apr 28, 2010 8:47 pm

:jupi anoooooooooooooooooo :jupi PODME SA ZDRAVIT :radost :banan
Som za, jasna vec, tak so zltej M6 zdravim a kyvam :jo
Mazda 6 GG 2.3i Hatchback Sport 2002 Yellow Canary
Obrázok užívateľa
roman9848
Prispievateľ
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:24 pm
Bydlisko: Nové Zámky
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Fredino » Str Apr 28, 2010 11:23 pm

mno neboj nejsi sam co zdrawi rovnake vozidla :) ja zase zdrawim Xedos 6-tky a tiez neiktory na mna pozeraju ako keby som spadol z visne :D a to nas tych xedosov moc neni :D :D
Mazda Xedos 6, V6, 24V, 106Kw, r.v 1998 Dopravi ma z bodu A do bodu B...co sa o europskych rachotinach neda povedat :)
Obrázok užívateľa
Fredino
Prispievateľ
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 9:33 am
Bydlisko: Okres Senica

Poslaťod Bacaardi » Štv Apr 29, 2010 8:34 am

Super, som rad ze sa paci...

akurat vcera na krizovatke mi blby oktavista rozbil zadok mojej M6, tak idem riesit servis.-((((
Bacaardi / Mazda 6 wagon / 100 kW / BLACK
Bacaardi
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 9:49 am

Poslaťod solino2 » Štv Apr 29, 2010 8:39 am

nemam stym problem :o) :o) :o)
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod PePa » Štv Apr 29, 2010 7:24 pm

Tiez som takto zvykol zdravit soferov X6. Minule vo Viedni zdravim jednu pani a ta si musela asi oci zoskrabovat zo skla, co sa tak vydesila. Potom som si uvedomil, ze som vo firemnom Forde :ho:
:zhuleny:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod marclucpicard » Štv Apr 29, 2010 10:28 pm

PePa píše:Tiez som takto zvykol zdravit soferov X6. Minule vo Viedni zdravim jednu pani a ta si musela asi oci zoskrabovat zo skla, co sa tak vydesila. Potom som si uvedomil, ze som vo firemnom Forde :ho:
:zhuleny:


Tak uz som sa davno tak nenasmial ako pri Tvojom prispevku :dobry Prispevok nr.1 za posledny polrok minimalne :palec

k teme: tiez som zoparkrat rozmyslal ze by nebolo zle zdravit Mazdakov ale niektori mi pripadaju ako keby ani nevedeli ze maju Mazdu pre nich je to asi len spotrebak a nie ako pre nas :hmmhmm
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Peacemaker » Štv Apr 29, 2010 11:02 pm

To máte tak. Mňa vraj zdravil Leichnam už dva krát (o prvom krát neviem, preto to vraj. Druhý krát som počul už len zatrúbenie,ale auto bolo už preč zo zorného pola) a nikdy som ho nestihol odzdraviť. A tak teraz sa snažím trocha zbystriť pozornosť na protiidúce auto, keď zavetrím značku Mazda, ale zatiaľ to bol vždy len nejaký dôchodca, fičúr, alebo slečinka. Takže asi tak nejak :o)
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod leichnam » Štv Apr 29, 2010 11:32 pm

Priznaj sa, ze si horenos a nesestkarov si nevsimas :o)
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Fredino » Pia Apr 30, 2010 1:00 am

hehe sak na zraze sa seci pozdrawime:D
Mazda Xedos 6, V6, 24V, 106Kw, r.v 1998 Dopravi ma z bodu A do bodu B...co sa o europskych rachotinach neda povedat :)
Obrázok užívateľa
Fredino
Prispievateľ
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 9:33 am
Bydlisko: Okres Senica

Poslaťod andree » Pia Apr 30, 2010 11:40 pm

Ja kdyz narazim na M6 GG na dalnici, tak si "zaflirtuju" - 1x,2x se necham predjet, a koukam, v jak hezkem aute jedu :o)
Ale jen s liftbacky, [joke] s kombikarema se nebavim :neane [/joke]

majki píše:Tom, presne, akurat len ked za volantom sedi chlap...baba len blbo cumi :o), aspon moja skusenost z Ciech.

To jsem si takhle minule leto flirtoval s jednou 6tkou HB na cele dalnici nekde od Brna az do centra Prahy. A za volantem moc hezka tmavovlasa tricitka, sama... Skoda jen, ze ona celou dobu cumela uprene pred sebe :lol
andree
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Feb 09, 2009 9:34 pm

Poslaťod majki » Pia Apr 30, 2010 11:47 pm

Ja se tak z Brna do Prahy porad navzajem predjizdel s jednou tmave sedou Dvojkou, ja sam a v te druhe holka s klukem...no ale dobra zabava to byla :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť