Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

klepajuce hydrá už neklepú

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

klepajuce hydrá už neklepú

Poslaťod schympanze » Uto Apr 13, 2010 6:45 pm

5 hodin roboty sa oplatilo.zatial.vymenil som ventil tlaku oleja a su ticho :blee
Obrázok užívateľa
schympanze
Prispievateľ
 
Príspevky: 208
Registrovaný: Pon Nov 02, 2009 1:07 pm

Poslaťod Probek » Pon Máj 10, 2010 8:02 pm

GRATULUJEEEEEM :palec
626 GE 1,8 i 66kW 96´ - ex
Premacy 1,8 i 66kW 03´ - ex
323 S,BJ 2,0 DiTD 66kW 99´ - ex
626 GE 2,0 i 85kW 94´- aktual
Obrázok užívateľa
Probek
Opytovateľ
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Uto Jún 10, 2008 11:23 pm
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod miko613 » Pon Máj 10, 2010 10:16 pm

To ti kleplo za studena? Asi by sa to zislo vymenit aj mne.Vies napisat nejaky popis co vsetko musi ist dole? Ja som to este nerobil ale asi ma to neminie.
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod tomcat » Str Máj 12, 2010 7:38 am

miko613 píše:To ti kleplo za studena? Asi by sa to zislo vymenit aj mne.Vies napisat nejaky popis co vsetko musi ist dole? Ja som to este nerobil ale asi ma to neminie.

Ty to zváldneš za 1 hodinu, ale ja by som si to ponechal až pri výmene oleja. Musí ísť dole vaňa...
tomcat
Prispievateľ
 
Príspevky: 361
Registrovaný: Štv Jan 03, 2008 5:18 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod miko613 » Str Máj 12, 2010 3:53 pm

tomcat píše:
miko613 píše:To ti kleplo za studena? Asi by sa to zislo vymenit aj mne.Vies napisat nejaky popis co vsetko musi ist dole? Ja som to este nerobil ale asi ma to neminie.

Ty to zváldneš za 1 hodinu, ale ja by som si to ponechal až pri výmene oleja. Musí ísť dole vaňa...


No olej som menil pred tyzdnom,kua. :bee
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod leichnam » Str Máj 12, 2010 3:55 pm

Miko miko to ta mohlo snad napadnut :o)
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod miko613 » Str Máj 12, 2010 9:07 pm

Mohlo no nenapadlo.To mas tak ked rozmyslam :prdel

Teraz som sa zameral na brzdy a napravy.Zadok uz mam vymeneny,dneska ma potesil balicek z cehoch takze uz mi dosli aj predne a tycky riadenia.V pondelok som bol na stk a mal som dost velky rozdiel medzi pravym a lavym na predku.Takze pojdu aj prasnice vonku.

A jak keby nebolo dost som v utorok rano nacal predok ked som nedobrzdil.Blby tulavy pes si to svihol cez plot rovno pred feldu ja som sa prave zaradoval ale uz som nedobrzdil a taak mam teraz dieru od tazneho v narazniku aj ked feldu hodilo pol metra dopredu.Co uz somla.Asi zacnem jazdit pomalsie. :hummer
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť