Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Doplnky do M6

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: Doplnky do M6

Poslaťod Peacemaker » Uto Feb 02, 2010 9:35 pm

Otočiť ju nemožem, lebo potom by bola naopak. :ho:
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod JodiBB » Pia Feb 05, 2010 11:08 pm

JodiBB píše:Dotaz,
Da sa do M6 sedanu domontovat do kufru nejaka sietka? :hmmhmm
Uz ma nebavia lietajuce veci v kufry.


Tak uz je to jasne. Sietka sa do sedanu neda namontovat. Skoda.
Mal som ju uz kupenu, ale ked ju chceli v mazde montovat tak zistili ze tam namontovat nejde. Overovali to este myslim v prahe a este niekde a potvrdili im, ze to na sedan proste nejde, aj ked to mali v cenniku oznacene aj pre sedan.
Mazda6 2.5i GTA R2 sedan ebony
Obrázok užívateľa
JodiBB
Pisateľ
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Apr 04, 2009 7:38 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod raso123 » Ned Dec 05, 2010 6:18 pm

Ja som mal takú vaničku aj v predchádzajúcom aute /toyote avensis combi/ a teraz som si ju do Mazdy kúpil tiež hneď ako to bolo možné, je to výborná vec. :palec
Mazda 6 combi 2,0 CDTi, r.v. 2006, 89 kw, 6 rýchlosti,
raso123
Čitateľ
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Sob Nov 27, 2010 12:06 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod jurajrepcok » Ned Feb 26, 2012 10:54 am

Je to sice super ze sa vam nezaspini kufor, ale treba sa na to pozerat aj z ineho hladiska.
Po kupe svojej šestky som tiez zvazoval takuto vanicku. Ale uvedomil som si ze tie gumenne vanicky v kufry zamedzuju odparovanie vody (vlhkosti) z priestoru pod nou.
jurajrepcok
Opytovateľ
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Str Jan 05, 2011 3:48 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod marclucpicard » Ned Feb 26, 2012 8:48 pm

A tam nosíš vodu namiesto rezervy? Lebo tá chlpatá príšera čo je v sedane mi leze na nervy hlavne pri vysávaní, takže budúci mesiac idem kúpiť originál gumovú vaničku majú ju za necelých 22€!
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod jurajrepcok » Pon Feb 27, 2012 2:55 am

marclucpicard píše:A tam nosíš vodu namiesto rezervy?


V zhladom k tomu ze niektore mazdy nie su nove tak uz aj tesnenia prepustaju vodu a dostane sa ti napriklad aj ku rezerve.
A vlhkost mas vsade ci chces ci nie.
jurajrepcok
Opytovateľ
 
Príspevky: 37
Registrovaný: Str Jan 05, 2011 3:48 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod marclucpicard » Uto Feb 28, 2012 11:55 pm

Tesnenie na zadnom kufri mám len jedno a vodu isto neprepúšťa, nie je nikde popraskané ani opotrebované napriek tomu že auto bude mať v auguste už 9 rokov.
Silikónom som to natieral teraz pred zimou prvýkrát predtým som to neriešil.
Skôr sa tam vlhkosť dostane keď vonku prší alebo sneží a musím otvoriť kufor keď niečo vkladám alebo vyberám a práve tá chlpatá príšera tú vlhkosť pekne drží v sebe a vyschne asi až v lete :o) Z toho hľadisko je vanička pre mňa jasní voľba, len utriem a ľahko vyklepem bordel :ho:
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron