Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Xedos 6 - vymena tesneni - foto

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Xedos 6 - vymena tesneni - foto

Poslaťod asfethan » Str Dec 09, 2009 5:06 pm

Zdravim Vas,

tak sme sa pustili do vymeny tesneni pod vekom ventilov a pod sanim. Tu su nejake tie foto z tejto akcie.

http://pokec.azet.sk/damnedspirit/fotoa ... sie-upravy

PS: Nerieste pls ze to je na azete :D
PPS: ta oranzovo-cervena farba je fascinujuca :)
Mazda Xedos 6 (Obrázok)
Obrázok užívateľa
asfethan
Prispievateľ
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Str Aug 12, 2009 10:50 am
Bydlisko: Raccoon City
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod dopr » Str Dec 09, 2009 5:36 pm

kurna jaktoze ma kazda hlava uvniitr jinou barvu ? :o)
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :. Obrázok
Obrázok užívateľa
dopr
Forum Guru
 
Príspevky: 1234
Registrovaný: Uto Jún 26, 2007 4:49 pm
Bydlisko: Senetářov, BRNO
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod caco » Štv Dec 10, 2009 1:40 pm

Obrázok užívateľa
caco
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 1:20 pm
Bydlisko: Banska Bystrica
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod asfethan » Štv Dec 10, 2009 1:42 pm

To je foto od veci :) Je tam vzduch. filter z Audi S8 4.2 quattro :) Fotil som vsetko dokola a nahral som to bez nejakeho extra triedenia :P Mazal som len rozmazane foto. Ale vpravo vidno malinko kusok zo sania na X6 :D
Mazda Xedos 6 (Obrázok)
Obrázok užívateľa
asfethan
Prispievateľ
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Str Aug 12, 2009 10:50 am
Bydlisko: Raccoon City
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod caco » Štv Dec 10, 2009 2:23 pm

aha už som sa zlakol že mi zase dačo chýba :lupa ináč mňa to tiež čaká, ale trochu vo väčšom rozsahu. Idem meniť kružky aj gufera ventilov.
Obrázok užívateľa
caco
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 1:20 pm
Bydlisko: Banska Bystrica
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod miko613 » Pia Dec 11, 2009 5:43 pm

Ja som to mal zase take do zlatista sfarbene ked som dal dole veka,inac je po dobra piplacka vsak?
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod asfethan » Pia Dec 11, 2009 6:49 pm

No dost, treba vela veci zlozit dole aby sa k tomu clovek dostal. Ale kamarat automechanik je velmi sikovny takze v pohode :) Inak vdaka za radu s tym silikonovym tmelom.

Mazdicka uz jazdi, aj ked vejpol rozobrata kedze este treba dorobit audio a zatekajuci kufor. :P Takze jazdim bez zadnych sedaciek, praveho tapaciru z dveri a s trciacimi kablami od palivoveho cerpadla :o)
Mazda Xedos 6 (Obrázok)
Obrázok užívateľa
asfethan
Prispievateľ
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Str Aug 12, 2009 10:50 am
Bydlisko: Raccoon City
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť