Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dalsi novy stastny majitel Mazdy

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Dalsi novy stastny majitel Mazdy

Poslaťod Technics » Pon Dec 07, 2009 7:10 pm

Ahojte,som tu novy...
Po dlhych trapeniach a skusenostiach so svojim byvalim vozitkom nemeckym oplom sa mi konecne splnil moj sen a dopracoval som sa k vozitku japonskej produkcie (Co je moje oblubene-proste milujem ked je niekde nieco ze ''MADE IN JAPAN'') a prave k znacke Mazda:)

A natrafil som na toto:Mazda 626 LX Americka verzia,Automaticka prevodovka,2,0i 16V,rok 2000...
Rad by som privital vase nazory,skusenosti,navrhy,napady,ako co upravit,zdokonalit a podobne...
Vopred dik.
Mazda 626 LX ,2.0i 16V ,year 2000 ,Automatic Transmission, USA, Flat Rock Michigan
Technics
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Sob Dec 05, 2009 1:43 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mazda 322 fr » Pon Dec 28, 2009 9:12 pm

Ahojte mazdaci gratulujem vam kupe vasich novych aut aj ja patri k tym ktory sice uz mazdu mal ale presedlal som 323F 1.5 glx na 2.0 6V GT 323F a poviem vam ze ine auto ako je mazda nechcem su to spickove auticka so sportovym duchom a maju nieco do seba .Ja som sice na zaciatku toho mojho 2.0 mal trosku problem odisiel mi rozdelovac dlho som cakal ale na vianoce som dostal uplne novy moj kamos mi objednal novy z nemecka .Mazdicka uz presla sice mojimi rukami ma nove brzdy a to od brzdiacich segmetov kotucov a kapalin oleje naplne filtre sviecky vyfuk ktory este prejde zmenam lebo je to potrebne inac som velmi spokojny auticku pribudlo kridlo zadne celo som prerabal so svetlami totiz som to daval do inej farby budu aj fotky .Takze auticko caka este na rozne druhy uprav :palec na ktore sa uz tesim aj ja co som prekvapeny ma to sportovy podvozok APEX vzperu na prednej naprave a poviem vam ze to sedi perfis skusal som ju siel som na nej niakych 210 a chcelo to stalej viac :jupi :jupi :jupi :jupi tak len tolko a to este jedna vec ze bambulka dostala uplne novu baterku a presla kontrolou vseho vMAZDA SERVISE som rad a budem sa rad podielat s vami o dalsie rady a nazori caute
mazda 322 fr
Opytovateľ
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str Nov 04, 2009 12:35 pm

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť