Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dalsi spokojny majitel :)

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Dalsi spokojny majitel :)

Poslaťod Tom1no » Ned Sep 27, 2009 12:32 pm

Ahojte,
pripajam sa k hrdym majitelom aut znacky Mazda :) Kupil som Mazdu6 Wagon z roku 2006, je to dovoz z Rakuska, momentalne ma najazdene cca 92 tis. km. Motorizacia je 2.0 MZR-CD, 105kW - zatial som velmi spokojny s tymto motorom, velmi dynamicke (predtym som mal Opel Astra 1.6i cize malinko zmena :) ). Vybava je ako tomu ja hovorim ''full full'' - xenony, cierna koza, vyhrievane sedadla, GPS (skoda ze tam nemam mapy SR/CZ...cital som o tom tu na fore, skusim aj ja nieco poriesit), vsetko mozne aj nemozne a aj stresne okno...som zvedavy ci ho niekedy pouzijem :). Zatial spokojnost, snad bude dobre sluzit.

Este by som mal par strucnych otazok...
1, na prednom narazniku mi chyba krytka uchytenia ''haku'' na tahanie auta, je to objednatelne v Mazde? Neviem co s tym bolo robene, ale burane to ani nehodou nevyzera.
2, Kupil som pripravok na osetrovanie koze od Turtle, ma s tym niekto skusenosti? Chystam sa trochu vylestit sedacky a nechcem to dokalicit.
Vopred vdaka za info.
Naposledy upravil Tom1no dňa Pon Máj 10, 2010 12:12 pm, celkovo upravené 1
Mazda6 Wagon, r.v.2006, Exclusive...
Tom1no
Opytovateľ
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Ned Júl 26, 2009 9:28 pm
Bydlisko: Bratislava, SR

Poslaťod leichnam » Ned Sep 27, 2009 12:41 pm

Vyzerá to celkom dobre :o)
Tá krytka by mala byť objednateľná dokonca aj v tvojej farbe podľa VIN.
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Hanter » Ned Sep 27, 2009 10:35 pm

Chlape mas paradne auto,ta farba je "šik".Hlavne ho lesti aspon tak ako na fotke :o) :o) :o) :jupi
BJ 1,8 16 V
Obrázok užívateľa
Hanter
Prispievateľ
 
Príspevky: 176
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 6:06 pm
Bydlisko: Trnava

Poslaťod canndale » Pon Sep 28, 2009 1:09 pm

pridam sa do tohoto vlakna so svojim novym milacikom ktoreho si uzivam zhruba mesiac:
mazda6, 2.0i benzin 104kW, 2003ka.. super auticko, taktiez som presiel z 1.6tky benzinu, takze pre mna je vykon uzasny :) a design mazda6tky je uplne uzasny :)
Obrázok
je: Mazda 6 HTB 2003 2.0i 104kW
bol: Ford Focus combi 2000 1.6i 74kW
Obrázok užívateľa
canndale
Prispievateľ
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štv Sep 03, 2009 8:17 pm
Bydlisko: (SVK) BA (niekedy BB)
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Tom1no » Pon Sep 28, 2009 6:16 pm

Velmi pekna je ;) Mazdy maju nieco do seba! Nech nam dobre sluzia :)
Na mojej som nasiel par chybiciek na lakovani, v kufri mam 2 plne Mazda spreje s ''mojou'' modrou farbou... Skusal to niekto pouzit?? Su to male odreninky... Asi na to nebude sprej idealny, skusim to najprv prelestit voskom na metalizy od Turtle, snad sa to trochu zbrusi a vsetko pekne zakryje.
Mazda6 Wagon, r.v.2006, Exclusive...
Tom1no
Opytovateľ
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Ned Júl 26, 2009 9:28 pm
Bydlisko: Bratislava, SR

Poslaťod marclucpicard » Str Sep 30, 2009 1:21 pm

Ta krytka na zakrytie otvoru pre hak na tahanie stoji okolo 500Sk aj s nalakovanim (modra metaliza) ale to bolo pred 2 rokmi, ked som sa na to pytal. Tak som sa na to vykaslal a chodim s "dierou" :dobry
Ten Turtle Wax na kozu je dost dobry uz som to 2x aplikoval (ja mam ten Platinum series http://www.autosuciastky.com/shop/index ... nfo_id=286 ). Prvy krat som sa dost namakal ked som to aplikoval a na druhy krat po nejakom case sa mi zdalo ze mi to uz islo lepsie odruky :o) Len pozor aby som toho nedaval prilis vela na jedno miesto lebo sa koza stane moc leskla a hlavne smyklava :hmmhmm
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť