Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

originál DVD (M3,M6 a nová M6)

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: originál DVD (M3,M6 a nová M6)

Poslaťod tecka » Str Mar 24, 2010 12:35 pm

Vážený zákazník,

rádio má zabudovaný bluetooth, je tam tiež zabudované DVB-T. balenie 
obsahuje: rádio, prepojovacie káble, GPS anténu, SD kartu s mapami iGO8, 
DVB-T anténu, diaľkové ovládanie. Pri odbere 5ks Vám vieme urobiť cenu na 
490,-€ bez DPH, čo je 583.10,-€ s DPH

S pozdravom

Radoslav Raček

BIZWAY,s.r.o.

ufuf musim zistit... 654$ ako je to s tou cenou
Mazda 6 170hp
Obrázok užívateľa
tecka
Prispievateľ
 
Príspevky: 305
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:55 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Peacemaker » Str Mar 24, 2010 2:18 pm

A navigačný bude hovoriť po slovensky? Alebo anglicky? Nemecky? A neviete asi, že ako je to tam s mapami Slovenska.
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod tecka » Str Mar 24, 2010 2:26 pm

nainstalujes tam co len budes chciet... co stiahnes to tam budes mat, ale ja hladam este nieco lacnejsie...
Igo mapy su v baleni... a do toho si vies stiahnut fak vsetko.
tak co, ides do toho?
Mazda 6 170hp
Obrázok užívateľa
tecka
Prispievateľ
 
Príspevky: 305
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:55 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Peacemaker » Str Mar 24, 2010 10:25 pm

Ako priznám sa, že ma to celkom veru láka. Len tá cena je teda dosť slušná pálka. A mimochodom, čo je to to DVB-T či ako to bolo o stranu skôr ?
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod marclucpicard » Str Mar 24, 2010 11:32 pm

Peacemaker kde si bol posledne 4 mesiace co sa hovori o DVB-T? Je to digitalne vysielanie terestrialne - http://www.digimedia.sk/?IDe=42933
Ale aj tak mozes pozerat TV len ked auto stoji nakolko za jazdy by mohlo mat problem prijimat kvalitny signal na to je tu DVB-H (handheld - pre vsetky male prenosne zariadenia) ale to este u nas asi dlho nepofici :o)

k teme: tych 45O€ sa mi pacilo viacej, 583€ uz je palka :( Ale ked si spocitam navigaciu, x-carlink, DVB-T, LCD tak by to samostatne vyslo urcite viacej :)
Dohovie ci z toho Grecka je to za 412€ s alebo bez DPH :hmmhmm
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod tecka » Štv Mar 25, 2010 9:36 am

hi,

Thanks for your email. you can buy from us.

The price of W2-D796M with GPS (no map included) is USD420.00/unit for 4pcs, the shiping cost by TNT is USD170.00, total USD1850.00

The price of W2-D796M with GPS (no map included) is USD420.00/unit for 5pcs, the shiping cost by TNT is USD195.00, total USD2295.00

Thanks for choosing our hot sales model W2-D796M, for details you check this link: http://www.witson.com/view_pro.php?id=1278

Any question, just let me know.

Regards,
Bob
http://www.witson.com


myslim, ze je to dobraponuka, 420UDS + 40UDS doprava, mapy si stiahneme :)

!!!!!!350€!!!!!!
Mazda 6 170hp
Obrázok užívateľa
tecka
Prispievateľ
 
Príspevky: 305
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:55 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod albit6 » Štv Mar 25, 2010 11:44 am

Chlapi, ak to funguje aj s 6CD changerom, ja sa pridam.
Mazda6 2,0MZR CD Exclusive 2005 kombík, pred FL
Obrázok užívateľa
albit6
Opytovateľ
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob Apr 26, 2008 9:25 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod leichnam » Štv Mar 25, 2010 12:18 pm

Chlapi nechcem vam kazit radost ale co keby ste najskor objednali jeden kus a poriadne to preskusali? Je to urcite lepsie ako neskorsia hromada staznosti v sekcii Chcem sa posťažovať :lol :lol :lol
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod tecka » Štv Mar 25, 2010 12:28 pm

neber to tak tragicky :)
Mazda 6 170hp
Obrázok užívateľa
tecka
Prispievateľ
 
Príspevky: 305
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:55 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Peacemaker » Štv Mar 25, 2010 1:07 pm

Ja som myslel na to isté, čo tu hovorí Leichnam. Lenže problém je, že kto sa obetuje, práda? :o) Ale láka ma to kua.
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod tecka » Štv Mar 25, 2010 1:38 pm

ja do toho idem.
maj/jun to objednavam...
ked sa to bude objednavat v pocte 4/5ks, tak je tam dobra cena.

link tu uz bol
http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopi ... &hilit=dvd

ziaden problem neopisuju.
Mazda 6 170hp
Obrázok užívateľa
tecka
Prispievateľ
 
Príspevky: 305
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:55 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod josephko » Štv Mar 25, 2010 2:56 pm

Zdravím vás
Ja síce (zatiaľ) nemám záujem o tú navigáciu, ale napadlo ma jedno riešenie, pri ktorom by ste až tak neriskovali:
Poskladajte sa všetci záujemcovia na jednu navigáciu, kúpte ju u nás, niekde sa stretnite a dobre ju vyskúšajte. Do auta by som ju zatiaľ napevno nemontoval - len pozapájal kontakty. Vyskúšajte rýchlosť mašinky, kvalitu signálu, logiku ovládania, veľkosť SDHC karty, s ktorou je schopný pracovať, z netu si stiahnite navigáciu a odskúšajte ju atď. V prípade, že sa vám navigácia nebude páčiť, vráťte ju späť predajcovi - podľa zákona to môžete urobiť bez udania dôvodu do 14 dní od kúpy samozrejme za predpokladu, že to vrátite nepoškodené a v pôvodnom obale.
Ak s ňou budete spokojní, objednajte si zvyšné v Číne a náklady na všetky navigácie - či už od nás alebo z Ćíny - si medzi seba rovnako podeľte.
Možno takto vyjde jedna navigácia o 30 € drahšie ako keby ste ich všetky objednali naraz, ale na druhej strane budete vedieť, že nekupujete mačku vo vreci.
josephko
Prispievateľ
 
Príspevky: 154
Registrovaný: Pon Nov 09, 2009 11:40 pm

Poslaťod Rainbow » Štv Mar 25, 2010 3:09 pm

Slovensky sposob nakupovania - ojebat vsetko.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tecka » Štv Mar 25, 2010 5:16 pm

josephko píše:Zdravím vás
Ja síce (zatiaľ) nemám záujem o tú navigáciu, ale napadlo ma jedno riešenie, pri ktorom by ste až tak neriskovali:
Poskladajte sa všetci záujemcovia na jednu navigáciu, kúpte ju u nás, niekde sa stretnite a dobre ju vyskúšajte. Do auta by som ju zatiaľ napevno nemontoval - len pozapájal kontakty. Vyskúšajte rýchlosť mašinky, kvalitu signálu, logiku ovládania, veľkosť SDHC karty, s ktorou je schopný pracovať, z netu si stiahnite navigáciu a odskúšajte ju atď. V prípade, že sa vám navigácia nebude páčiť, vráťte ju späť predajcovi - podľa zákona to môžete urobiť bez udania dôvodu do 14 dní od kúpy samozrejme za predpokladu, že to vrátite nepoškodené a v pôvodnom obale.
Ak s ňou budete spokojní, objednajte si zvyšné v Číne a náklady na všetky navigácie - či už od nás alebo z Ćíny - si medzi seba rovnako podeľte.
Možno takto vyjde jedna navigácia o 30 € drahšie ako keby ste ich všetky objednali naraz, ale na druhej strane budete vedieť, že nekupujete mačku vo vreci.



tak to je super napad! Kolko tasranda stoji u teba? posli mi na teba kontakt (tel) dohodneme sa blizsie.
som rad, ze si ochotny pomoct. podme do toho...
Mazda 6 170hp
Obrázok užívateľa
tecka
Prispievateľ
 
Príspevky: 305
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:55 pm
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Peacemaker » Štv Mar 25, 2010 6:39 pm

Rainbow píše:Slovensky sposob nakupovania - ojebat vsetko.

To nie je systém ojebať všetko. Presne na to isté som myslel aj ja, ako on píše. Až na tú Čínu teda :ho: Tým ma pretromfol. A povedzme si otvorene. V Británii som si kúpil jednu vecičku za 30 € a tu to isté stálo 90 €. A aké máme platy my a aké oni, práda. Problém je v tom, že na Slovensku sa chce každý voziť z večera do rána na bavoráku a preto to tak vypadá. Ja s Josephkom súhlasím.
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť