Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

originál DVD (M3,M6 a nová M6)

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

originál DVD (M3,M6 a nová M6)

Poslaťod solino2 » Pia Sep 18, 2009 3:08 pm

nie nadarmo sa hovori, ze kto hlada ten najde a ja som nasiel konecne :)
hladal som sice len na svoje auto ale nasiel som aj pre inych ktory by mali zaujem a mozu si to kupit pre svojho milacika tak ako to mam v plane aj ja :)
tak tuto to je:
http://www.coolpc.sk/shop2/categories.p ... -DVD/MAZDA
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Epicure » Pia Sep 18, 2009 3:11 pm

Vyzerá to kruto
Obrázok užívateľa
Epicure
Prispievateľ
 
Príspevky: 390
Registrovaný: Str Jún 11, 2008 1:42 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod qweM6 » Pia Sep 25, 2009 10:42 pm

Nič nové. Na ebay to je už asi tri roky... Môže to byť v pohode, len keby to tak netrčalo z palubovky... :ko
Mazda 6, 100 kW.
Obrázok užívateľa
qweM6
Opytovateľ
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Ned Nov 23, 2008 11:16 pm
Bydlisko: Senica

Poslaťod solino2 » Sob Sep 26, 2009 10:05 am

qweM6 píše:Nič nové. Na ebay to je už asi tri roky... Môže to byť v pohode, len keby to tak netrčalo z palubovky... :ko


nielen 3 roky ale uz dlho no nie kazdy si chce objednavat z ebay a neviem otom ze by to trcalo s palubovky, videl som to nazivo a je to tak isto v pohode ako aj moje origo navi :palec nic tam netrci
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod qweM6 » Str Sep 30, 2009 9:05 pm

A keď máš to navi otvorené mi chceš povedať, že to netrčí?????? Potom mám asi iný model 6. Bolo by to krajšie keby to bolo riešené ako na novej 6. Tam je to super, lebo je to pekne zabudované v stredovom paneli....
Mazda 6, 100 kW.
Obrázok užívateľa
qweM6
Opytovateľ
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Ned Nov 23, 2008 11:16 pm
Bydlisko: Senica

Poslaťod solino2 » Str Sep 30, 2009 9:21 pm

jaj myslis po otvoreni, ah ano ale vzdy lepsie ako to mat pripevnene na skle ked si to kupis ked to uz takto porovnavas nemyslis???
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Dusho » Štv Okt 01, 2009 11:35 am

solino2 píše:nie nadarmo sa hovori, ze kto hlada ten najde a ja som nasiel konecne :)
hladal som sice len na svoje auto ale nasiel som aj pre inych ktory by mali zaujem a mozu si to kupit pre svojho milacika tak ako to mam v plane aj ja :)
tak tuto to je:
http://www.coolpc.sk/shop2/categories.p ... -DVD/MAZDA

pekny ulovok
ten druhy obrazok, ktory je pri Mazda6<2008 vyzera ako fotomontaz. Daval to uz niekto do jeho Mazdy?
Ja som povedne rozmyslal o instalacii xcarlinku (pre MP3 a USB) a potom nainstalovat pripojku na napajanie do priehradky pre mapu a kupit nejake PDA s GPS a odnimatelne upevnit do priehradky. Takto nebudu nikde ziadne kable a GPS moze byt navyse pouzite mimo.
Cenovo to ale zrejme vyjde rovnako alebo i viac.. podla kvality PDA.

EDIT: tuna to iste za 412 eur? http://www.electrosmart.in/car_dvd_spec ... 06_gr.html
Mazda 6 GG1 2.0, r.v.2005, 108kW
Obrázok užívateľa
Dusho
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Sep 17, 2009 12:05 am

Poslaťod qweM6 » Štv Okt 01, 2009 9:48 pm

Je to lepšie to sa musí nechať ako na skle. Ja som to urobil cez USB a som spokojný. Meniť DVD a nosiť ich v puzdre a v "kaslíku" sa časom stane otravné... Ale sto ľudí, sto chutí takže niekomu to nevadí... :o)
Mazda 6, 100 kW.
Obrázok užívateľa
qweM6
Opytovateľ
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Ned Nov 23, 2008 11:16 pm
Bydlisko: Senica

Poslaťod solino2 » Štv Okt 01, 2009 10:49 pm

412eur??? ty kokos super cena v porovnani stym co som nsiel ja :o)
no co bude si to niekto objednavat?? aj ja by som to cel :o)
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Peacemaker » Pia Okt 02, 2009 12:11 am

To je asi len do M6 po face liftingu, že?
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Dusho » Pia Okt 02, 2009 1:49 pm

solino2 píše:412eur??? ty kokos super cena v porovnani stym co som nsiel ja :o)
no co bude si to niekto objednavat?? aj ja by som to cel :o)

ale mozno je to bez GPS/DVB-T (neviem celkom vyjst z tej stranky, a Grecko je predsa len od ruky)
ked das googlit ten produkt podla jeho cisla (TID-7006), tak ti toho najde viac.. i original stranky do Ciny kde to vyrabaju. Ale predsalen, ta slovenska stranka ponuka 2 roky zaruky, cinska iba rok - a to nechcem vidiet ako sa to bude reklamovat ked tam bude problem.
Keby ze to je za nejakych 500 eur, tak to beriem hned.
Mazda 6 GG1 2.0, r.v.2005, 108kW
Obrázok užívateľa
Dusho
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Sep 17, 2009 12:05 am

Poslaťod solino2 » Pia Okt 02, 2009 3:17 pm

hmm ved toto ze je to dost na slovensku a to stou reklamackou mas praftu, hmm no ved ete uvidime mozno pojde cena dole :o)
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod marclucpicard » Pia Okt 02, 2009 7:23 pm

sollino vie ze toto by som bral aj ja. Takze vidim ze uz sme traja :-) Len u mna je to zatial financne nemozne tento rok :buuu: a buduci uvidime. Ak niekto chce navigaciu a popritom riesi aj pripojenie HDD alebo USB kluca tak toto je jednoznacna volba :palec Tych 412EUR znie velmi pekne :)
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod solino2 » Pia Okt 02, 2009 8:54 pm

ved toto peniaze hraju aj u mna hlavnu rolu ale ja to vidim ako vianocny darcek pre tento rok sam sebe :o)
Mazda 6 2,3i Sport
Obrázok užívateľa
solino2
Komunikátor
 
Príspevky: 547
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 2:01 pm
Bydlisko: Slovensko - Vráble
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod marclucpicard » Sob Okt 03, 2009 10:58 pm

No to by vianocne premie museli byt dvojnasobne oproti minulemu roku a mozem aj ja :-)
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Ďalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť