Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda6 Wagon 2.2 MZR-CD GTA - konečně doma

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: Mazda6 Wagon 2.2 MZR-CD GTA - konečně doma

Poslaťod david.gta » Štv Apr 23, 2009 8:45 pm

Výtám tě v řadě majitelů Gtáček. Gratuluji , je to krasavec. :palec
Obrázok užívateľa
david.gta
Prispievateľ
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 7:18 pm
Bydlisko: Jižní morava

Poslaťod Peacemaker » Štv Apr 23, 2009 9:34 pm

A že som tak nevzdelaný. Čo znamená to GTA? Žeby Grand Theft Auto?? :lol
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod david.gta » Štv Apr 23, 2009 10:09 pm

máš pěkné liťáky. co je to za značku ?
Obrázok užívateľa
david.gta
Prispievateľ
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 7:18 pm
Bydlisko: Jižní morava

Poslaťod Shr3k » Pia Apr 24, 2009 2:23 pm

david.gta píše:máš pěkné liťáky. co je to za značku ?

ASA AR1, měl jsem je už na pětce, tak jsem je tam dal - nová majitelka 18" nechtěla. Příští rok asi zkusím jiné...
2004 Mazda3 Sedan 1.6 MZ-CD Touring, Sparkling Silver, 2007 Mazda5 2.0 MZR-CD GT Active, Sunlight Silver - už ne
2009 Mazda6 Wagon 2.2 MZR-CD GTA, Crystal Pearl White
Obrázok užívateľa
Shr3k
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Pon Máj 02, 2005 11:42 am
Bydlisko: Praha (Pardubice, Chrudim, Otrokovice)

Poslaťod ReWasT » Pia Apr 24, 2009 2:42 pm

přidávám se ke gratulacím ... je to mazel na první pohled. Tuhle bílou jsem chtěl původně taky, ale nakonec jsem dal přednost skladovému vozu před čekáním tak jsem o ni přisel . ALe opravdu moc pěkná barva , skoro jak ta moje černo-fialová :-).

Plně věřím že ji dotáhneš k dokonalosti jako předchozí 5-ku . Nemůžu se ale ubránit pocitu, že ty kolesa co si tam obul z 5-tky na 6-tce moc nesedí , viděl bych tam uplně jiné ...

Jen bych se chtěl zeptat ohledně toho carshildu_? Dlouho jsem něco takového hledal a díky tobě a nevinému odkazu můžu objednat.Jen škoda že jsem to nevědel hned při koupi ono půl roku je půl roku( pár oděrků se již najde , zvláště pak na tmavé barvě). Psal jsi že ho máš na přední kapotě tuším + předek u kol. Šla by ta folie pouzit i na predni svetla_? a na zadnim narazniku mas origo z mazdy_? nebo taky urpravenou folii ? diky za info . Jinak určitě poreferuj az si naftak sedne jak to tahne ...
New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Poslaťod Shr3k » Pia Apr 24, 2009 4:20 pm

ReWasT píše:Nemůžu se ale ubránit pocitu, že ty kolesa co si tam obul z 5-tky na 6-tce moc nesedí , viděl bych tam uplně jiné ...

Jo mám podobný pocit, viz výše. Ale tuhle sezónu je tam nechám, vyhazovat je nebudu, jsou prakticky jako nová. :-) Navíc by mě drahá polovička asi přetáhla už něčím po hlavě...
ReWasT píše:Jen bych se chtěl zeptat ohledně toho carshildu_? Dlouho jsem něco takového hledal a díky tobě a nevinému odkazu můžu objednat.Jen škoda že jsem to nevědel hned při koupi ono půl roku je půl roku( pár oděrků se již najde , zvláště pak na tmavé barvě). Psal jsi že ho máš na přední kapotě tuším + předek u kol. Šla by ta folie pouzit i na predni svetla_? a na zadnim narazniku mas origo z mazdy_? nebo taky urpravenou folii ? diky za info . Jinak určitě poreferuj az si naftak sedne jak to tahne ...

Jde to i na přední světla, ale nedával bych to tam, u šestky jsou klasické polykarbonáty, které půjdou vždycky vyleštit. Ani na nárazník jsem to nedával, ten jde dobře zatřít korekční tužkou. Kapota mě na minulých autech štvala nejvíc. Nechal jsem si udělat cca 25 cm nejexponovanější pás + špičky blatníků, dělá to takový velký oblouk a spojuje to tu linii, kde končí přední nárazník. Já to zítra vyfotím v detailu. Na zadní nárazník jsme nalepili nerez lištu originál Mazda.
2004 Mazda3 Sedan 1.6 MZ-CD Touring, Sparkling Silver, 2007 Mazda5 2.0 MZR-CD GT Active, Sunlight Silver - už ne
2009 Mazda6 Wagon 2.2 MZR-CD GTA, Crystal Pearl White
Obrázok užívateľa
Shr3k
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Pon Máj 02, 2005 11:42 am
Bydlisko: Praha (Pardubice, Chrudim, Otrokovice)

Poslaťod ReWasT » Pia Apr 24, 2009 4:28 pm

to stema kolama plne chapu ... Neni rando provokovat drahe poloviky,. Jinak jsem ti psal pres odkaz na ICQ tak snad ti to doslo. Mel jsem jeste par drobnosti ktere se tu resily ale ty jako zkusenej nafto znalec by si mohl poradit
New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť