Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Budiky mazda 323F

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Budiky mazda 323F

Poslaťod rumy » Ned Okt 19, 2008 6:41 pm

Ahojte, takže chcem vám ukázať, čo sa všetko dá spraviť keď sa človek nudí..
Takže v prvom rade, bol som dosť nešťastný keď som si zničil ručičky na budíkoch, proste som chcel zmeniť len podsvietenie.
Nuž našťastie sa našiel človek, ktorý mi predal nové budíky.
Ale aj tak mi to nedalo, lebo ja nemám rád zelenú farbu a stračne som chcel mať na modro budíky. Tak som trošku okopíroval od jedného nemca jeho prácu s tým, že som si vyrobil vlastné logo na budíkoch a trošku ináč upravil.
A nakoniec výsledok je tu: (je to foťákom fotené a trasú sa mi ruky, v skutočnosti to krajšie svieti)

http://podsvietka.napady.net/moja-garaz/mazda-323f.html
Ešte by som chcel upozorniť pre tých čo sa boja dať ručicky dole, toto som robil tak, že ručicka ostala na mieste :) A takto mám istotu, že všetko je OK :)
Obrázok užívateľa
rumy
Prispievateľ
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Sob Aug 30, 2008 4:04 pm
Bydlisko: BB

Poslaťod leichnam » Ned Okt 19, 2008 8:10 pm

:tlesk: až na ten krivo nalepený rámik okolo počítadla km a silnejšie zatiahnutie skrutiek si to zvládol veľmi dobre :palec
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod rumy » Ned Okt 19, 2008 9:18 pm

Hej, hej, už som si to opravil. Tak ako ináč je to zase náročnejšie ten výpočet aby to sedelo úplne presne. Sa mi nepodaril, minul som 20ks papiera kým som to spravil ale ešte dokončím to aby to vsetko rovnomerne svietlo, len bohužiaľ, došli led diódy :(
Obrázok užívateľa
rumy
Prispievateľ
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Sob Aug 30, 2008 4:04 pm
Bydlisko: BB

Poslaťod Trax » Pon Okt 20, 2008 12:10 am

Lol, ty si sa už stihol pochváliť všade. Ale nedivim sa, že máš z toho takú radosť po toľkej námahe. Je to pekné a detaily si nikto nejako nevšimne. Ďalšia ktorú urobíš, už bude dokonalá :wink
Mazda 626 coupe, 2,2i 85kw, r.v.1989
Obrázok užívateľa
Trax
Prispievateľ
 
Príspevky: 217
Registrovaný: Pia Jún 20, 2008 6:01 pm
Bydlisko: Prievidza
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod rumy » Pon Okt 20, 2008 12:27 am

Tá je už tu na stole. Ešte mám dáky ten nápad ako by som si to vylepšil. Ale mne sa to takto páči.
Obrázok užívateľa
rumy
Prispievateľ
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Sob Aug 30, 2008 4:04 pm
Bydlisko: BB

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron