Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tak mám nové brzdy

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: Tak mám nové brzdy

Poslaťod martin323 » Pia Okt 24, 2008 2:11 pm

marclucpicard píše:Mam v plane na buduci rok menit kotuce aj platnicky.
Co si myslite o tomto?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mazda-6- ... 0092634816

Nerad by som moc riskoval ale zda sa ze by to mohlo byt v pohode a vyzeraju ovela lepsie ako originaly :-) A dufam ze brzdia minimalne rovnako.


nahodil som ich na 323 ale iba dopredu, su to tie dierovane s drazkou, presne tie iste r1concept. auto uz ale jazdi moj bracho a hovori ze to brzdi brutalne dobre akurat ze niekedy troska piskaju, zatial maju cca 2000km mozno este sadnu..

ak ti mozem poradit tak kup radsej nieco v europe,lebo tie kotuce mali cca 20kg a to postovne to pekne predrazi..

zadne zial nesadli lebo ty chmulovia v amerike maju na BJ bubny a oni poslali pat dierove :ko ale vyzeraju ze na m6 sadnu :crazy
mazda 6 gy 2.0 mzr-cd
mazda 323 bj 1.6 sedan
Obrázok užívateľa
martin323
VIP 2009
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Štv Mar 17, 2005 9:49 pm
Bydlisko: ba

Poslaťod Rygs » Štv Okt 30, 2008 11:13 am

marclucpicard píše:Mam v plane na buduci rok menit kotuce aj platnicky.
Co si myslite o tomto?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mazda-6- ... 0092634816

Nerad by som moc riskoval ale zda sa ze by to mohlo byt v pohode a vyzeraju ovela lepsie ako originaly :-) A dufam ze brzdia minimalne rovnako.


Přesně o tomhle jsem taky uvažoval. Vypadají opravdu dobře a pokud budou i dobře brzdit, tak myslím, že je to super věc. Cenově to vychází celkem výhodně. Psal jsem i prodejci kolik by stálo poštovné do ČR a bylo to kolem 160USD - to se může zdát dost, ale i tak se to vyplatí. Tehdy (duben 08) jsem to spočítal na nějakých 5600,- Kč za komplet sadu i s poštovným. Dnes už to bohužel kvůli kurzu dolaru je cca 7400,- Kč :buuu: . Tehdy jsem si nechal poslat i přesné rozměry těch kotoučů a byly shodné s tím co se prodává u nás. Jestli to ještě najdu, tak to sem hodím...

BTW: Dívám se, že kromě Batmana je zde další M6 tuner :palec
Obrázok užívateľa
Rygs
Pisateľ
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 8:23 am

Poslaťod Batman » Štv Okt 30, 2008 9:52 pm

Rygs :ho: a na seba si zabudol? Urcite nas je viac a ty patris tiez medzi M6 tunerov. :palec
Mazda 6, 1.8, 2003, GroundZero, Mio C720 IGO8
Obrázok užívateľa
Batman
Komunikátor
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Štv Mar 06, 2008 9:55 am
Bydlisko: Trenčín
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod marclucpicard » Pia Nov 07, 2008 12:34 pm

No nie som sice tuner ale ked mas 17 palcove original disky a nahodis tam taketo kotuce + das nafarbit na cerveno barany (tusim tak sa to vola ci nie? :) tak spolu s mojou modrou metalizou to bude davat super efekt :o) Este by som rad kupil tu shark antenu ako maju BMW-aky ale tato vyzera o dost lepsie a stoji na e-bay 70USD. Napr. spojler uz neriesim pretoze to je velmi draha zalezitost. Skor by som este investoval buduci rok do folii.
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod marclucpicard » Pia Nov 07, 2008 12:41 pm

martin323: az teraz som si vsimol Tvoju odpoved. Dik za skusenost aspon viem ze niekto ma s tym pozitivnu skusenost. Ano na M6-ku sadnu vpredu aj vzadu v pohode, to uz mam ceknute s predajcom priamo. Akurat cena prepravy je 200USD ako mi povedali takze celkovo by to vyslo okolo 400USD aj cestou co je pri sucasnej cene USD asi 10.000Sk. to je podla mna este stale vyhodne ked uvazim cenu originalov + vyhody tychto.
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Rainbow » Štv Máj 13, 2010 11:33 pm

Takze mam nove brzdy vpredu - platnicky aj kotuce TRW :) Oproti predchadzajucemu stavu ma prekvapilo ticho :o)
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dopr » Pia Máj 14, 2010 12:14 am

jo jo s TRW jsem byl vzdycky spokojeny. Super cena, bzdny ucinek ok, vydrz taky a k tomu zadne hvizadni,piskani :)
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :. Obrázok
Obrázok užívateľa
dopr
Forum Guru
 
Príspevky: 1234
Registrovaný: Uto Jún 26, 2007 4:49 pm
Bydlisko: Senetářov, BRNO
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod miko613 » Pon Máj 17, 2010 7:55 pm

Tiez sa pridam menil som predne aj zadne kotuce,zadne dosky TRW predne DELPHI.Som s nimi spokojny zadne kotuce som mal uz neskutocne odrate,tie pruzinky tlacia dosticky od seba,tak som ich teraz nedaval.Pocitam ze su tam kvoli znizeniu trenia dosky o kotuc a tym sa menej zahrievaju,lenze jazdim skoro stale sam a prazdny zadok a tie zadne kotuce vyzerali ako okusane a nie optrebovane.Som zvedavy na tie delphi ako sa osvedcia ale uz som pokukoval po TRW aj do predu,jak mam naseru pojdu von.
Xedosik to je V6 ako ináč.Ale uz nie sú dva.
Obrázok užívateľa
miko613
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Sob Aug 04, 2007 10:56 pm
Bydlisko: Kežmarok,SLOVAKIA
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť