Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

mam nový fotky - můžete hodnotit

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poslaťod majki » Pon Jan 10, 2005 3:33 pm

Pavel Rittich píše:to George: možná už jsi to psal, ale co to máš vpředu za pěknou mřížku?

To je z novejsi verze GV (aneb GD kombi, co se vyrabely tusim do roku 1997).
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Pon Jan 10, 2005 3:41 pm

Pavel Rittich píše:to George: možná už jsi to psal, ale co to máš vpředu za pěknou mřížku?

Tu sem v noci ukradl na vrakáči pže se mi líbila.Model v tom šeru nebyl vidět a chvátal sem :ho:
Každopádně je hezčí neč ta ošklivá černá co tam byla původně.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pon Jan 10, 2005 3:51 pm

George píše:
Pavel Rittich píše:to George: možná už jsi to psal, ale co to máš vpředu za pěknou mřížku?

Tu sem v noci ukradl na vrakáči pže se mi líbila.Model v tom šeru nebyl vidět a chvátal sem :ho:
Každopádně je hezčí neč ta ošklivá černá co tam byla původně.


Napisat ze je hezci je trosku moc, povedzme ze tebe sa viac paci. Mne sa napriklad nepaci vobec... Nepaci sa mi skratka riesenie ked je to vo farbe vozidla...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Pon Jan 10, 2005 3:52 pm

TomAnt píše:
George píše:
Pavel Rittich píše:to George: možná už jsi to psal, ale co to máš vpředu za pěknou mřížku?

Tu sem v noci ukradl na vrakáči pže se mi líbila.Model v tom šeru nebyl vidět a chvátal sem :ho:
Každopádně je hezčí neč ta ošklivá černá co tam byla původně.


Napisat ze je hezci je trosku moc, povedzme ze tebe sa viac paci. Mne sa napriklad nepaci vobec... Nepaci sa mi skratka riesenie ked je to vo farbe vozidla...

Mně se právě nelíbí jak ta černá maska opticky rozděluje předek
Navíc tahle maska v barvě opticky zmohutní přední část auta
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pon Jan 10, 2005 4:00 pm

No a to je to pekne, kazdemu sa paci nieco ine a teda mame rozdielne auta aj ked ten isty model, aspon to tu nie je uniformne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Harry FE3 » Pon Jan 10, 2005 9:03 pm

Pěkná Mazděnka,vypadá udržovaná.Já bych jí dal už jen podvozek-tak -40mm a motor 2.0 16V :ho: Ne,vážně,je pěkná,jen bys ji měl místo podle mě zbytečné hlavice řad. páky snížit,to autu vždy dodá krásy.
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod whitex » Pon Jan 10, 2005 10:57 pm

Mám dotaz: "Zlepší nová řadička, ikdyž za cca 2300,- jízdní vlastnosti vozu???

Ten exteriér se mi zdá neúměrný tuningu interiéru.... chtělo by to nějaké plasty.... - nebo lamino....
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod George » Pon Jan 10, 2005 11:39 pm

whitex píše:Mám dotaz: "Zlepší nová řadička, ikdyž za cca 2300,- jízdní vlastnosti vozu???

Ten exteriér se mi zdá neúměrný tuningu interiéru.... chtělo by to nějaké plasty.... - nebo lamino....

Plasty.Proč proboha na každý tuningový auto chcete rvát plasty
Než dát 20 000 za plasty bez barvy tak si radši koupím podvozek za 17 000 a k tomu filtr a denso svíčky.Budu mnohem víc spokojenej než s tunou mega spoilerů.

A k řadičce.Máš pravdu - nezlepší.Proto to taky bude poslední věc kterou plánuju.Příští týden si jedu pro nové Pirelli P5000 Drago a pak přijde filtr a svíčky.Vzpěru už mám tak se potom zaměřím na podvozek.

Více se mi líbí auta jako tzv. sleeper.Na venek nic moc a excelujou třeba podvozkem nebo motorem.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Pon Jan 10, 2005 11:45 pm

George píše:
whitex píše:Mám dotaz: "Zlepší nová řadička, ikdyž za cca 2300,- jízdní vlastnosti vozu???

Ten exteriér se mi zdá neúměrný tuningu interiéru.... chtělo by to nějaké plasty.... - nebo lamino....

Plasty.Proč proboha na každý tuningový auto chcete rvát plasty
Než dát 20 000 za plasty bez barvy tak si radši koupím podvozek za 17 000 a k tomu filtr a denso svíčky.Budu mnohem víc spokojenej než s tunou mega spoilerů.

A k řadičce.Máš pravdu - nezlepší.Proto to taky bude poslední věc kterou plánuju.Příští týden si jedu pro nové Pirelli P5000 Drago a pak přijde filtr a svíčky.Vzpěru už mám tak se potom zaměřím na podvozek.

Více se mi líbí auta jako tzv. sleeper.Na venek nic moc a excelujou třeba podvozkem nebo motorem.


No ale podle mě to k tomu prostě patří (ty plasty)..... Můžeš i navařovat, když chceš, ale do toho bych nešel......

Ale stejně se mi na autě nejvíc líbí jen malý spojlery a vyčištěnej naleštěnej motor - kterej mám samozřejmě totálně zapranej....... :lol
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Gothic » Uto Jan 11, 2005 9:26 am

George - co vlastne hodlas delat s motorem? Nejak zvysit to stado splasenejch poniku??? :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Suky » Uto Jan 11, 2005 9:50 am

George píše:Více se mi líbí auta jako tzv. sleeper.Na venek nic moc a excelujou třeba podvozkem nebo motorem.


Jo, třeba takový "Karel" od Remarque ("Tři kamarádi").
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod George » Uto Jan 11, 2005 3:45 pm

Gothic píše:George - co vlastne hodlas delat s motorem? Nejak zvysit to stado splasenejch poniku??? :o)

svíčky denso, filtr a nějaký lepší kabely
Výfuk už mám (jenom ještě odstraním katalyzátor a dám místo něj rezonátor).
Toť vše.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť