Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Moje druhá M6

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: Moje druhá M6

Poslaťod ReWasT » Štv Júl 24, 2008 1:03 pm

takze jsem pocital spravne? 3 setky z toho 2x HB + 1X WG a vsechno v EBENOVE , tak to je husty . Je tu jeste nekdo s novou setkou ?
New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 24, 2008 2:00 pm

majki píše:Jedine tri nove sestky a vsecky ve stejne barve :ho:
Coz mi taky ale rika, jedine ctyri nove Dvojky a vsecky v zelene barve :ho:


Kazda farba je pekna, ked je zelena :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod ReWasT » Sob Júl 26, 2008 5:22 pm

New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Poslaťod Sedvo » Ned Júl 27, 2008 9:11 am

Nějak se ty fota nenačetli.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Ned Júl 27, 2008 9:48 am

ReWasTe, fota muzes nahrat prece primo na nas server, tak proc tak slozite pres imageshack? ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Ned Júl 27, 2008 2:18 pm

Fota moze nahravat len ako VIP...

Imageshack nie je prave najlepsie riesenie, oni nedovolia linknut priamo fotku, preto sa nezobrazuje..
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod leichnam » Ned Júl 27, 2008 4:21 pm

Dovolil som si reup ReWasT-ovych fotiek na Imageshack :o)
Takú krásu nemožno nechať bez povšimnutia :zit
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Diagnostika, upravy a opravy DPF, nahradne diely a servis BA-TT-NR
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Sedvo » Ned Júl 27, 2008 4:54 pm

Pěkná moc pěkná, ale já se bojím, že nemám ebenovou. Podívám se do COC listu, tam je přesně uvedená barva (český TP - černá matelíza). Takže je to černá Sparkling - německý katalog Anubisschwarz metalic.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod jjl » Ned Júl 27, 2008 8:56 pm

krasne auto, to ReWast-ove .... :palec :palec :palec :palec
Mazda 6 2.0 CDVi ::: Ford S-Max Titanium 2.0 TDCi Auto
Obrázok užívateľa
jjl
Prispievateľ
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Uto Sep 20, 2005 6:16 pm
Bydlisko: Grevenmacher, L

Poslaťod ReWasT » Pon Júl 28, 2008 12:50 pm

dakujem za lichotky :palec ... vsem mazdakum . ale musim spolitovanim oznamit ze po sobotnim dopoledni kdy jsem se chystal zabavit nalestenim me MAGDY jsem po obejveni asi 6-teho skrabance nasrane odjel z WAPKY domu :-) . Na te barve je videt i kdyz si zvenku prdnete. Barva je to krasna ale prakticky bez garaze au au au :buuu:

Jinak bohuzel zatim 1500km najeto a spotreba zatim 7.4 L / 100km . Snad to pujde dolu . Jinak mel bych par dotazu ktere jsem nejak nedohledal v MANUALU ,
ad1. - automaticke sklapeni zpetnych zrcatek . - jde to nastavit automaticky nebo se musi manualne sklapet pres tlacitko?
ad2. - k cemu slouzi ovladaci prvek MEDIA , ktery se nachazi uprostred ovladacich prvku na radio?
ad3. - ani za boha jsem neprisel na to jak nastavit SPEED alarm , ktery je jako jenda z polozek soucati palubniho pocitace?

jinak vse slape jak ma tedy az na ovladaci prvky na ridicovych dverich ve kterych pri lehce hlasitejsim poslechu neco rezenuje :ko
New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Poslaťod ReWasT » Pon Júl 28, 2008 12:52 pm

omlouvam se SEDOVI ... mas pravdu , spatne jsem rekognoskoval tvoji barvu . ale taky luxusni kousek ...
A dekuji za umisteni fotek leichnamovi
New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Poslaťod Sedvo » Pon Júl 28, 2008 12:57 pm

ReWasT píše:dakujem za lichotky :palec ... vsem mazdakum . ale musim spolitovanim oznamit ze po sobotnim dopoledni kdy jsem se chystal zabavit nalestenim me MAGDY jsem po obejveni asi 6-teho skrabance nasrane odjel z WAPKY domu :-) . Na te barve je videt i kdyz si zvenku prdnete. Barva je to krasna ale prakticky bez garaze au au au :buuu:

Jinak bohuzel zatim 1500km najeto a spotreba zatim 7.4 L / 100km . Snad to pujde dolu . Jinak mel bych par dotazu ktere jsem nejak nedohledal v MANUALU ,
ad1. - automaticke sklapeni zpetnych zrcatek . - jde to nastavit automaticky nebo se musi manualne sklapet pres tlacitko?
ad2. - k cemu slouzi ovladaci prvek MEDIA , ktery se nachazi uprostred ovladacich prvku na radio?
ad3. - ani za boha jsem neprisel na to jak nastavit SPEED alarm , ktery je jako jenda z polozek soucati palubniho pocitace?

jinak vse slape jak ma tedy az na ovladaci prvky na ridicovych dverich ve kterych pri lehce hlasitejsim poslechu neco rezenuje :ko


Tlačítko MEDIA nemá funkci (což je škoda), zrcátka nebudou automaticky, ale manuálně (nikde jsem se to v německém manuálu nedočetl) a SPEED alarm ani zapínat nechci (akorát mě to otravuje)

Co se týká spotřeby, tak asi ti ještě klesne, ale já v současnosti jezdím kolem 5,5 l/100 km možná míň, počkám si na dotankování, ale vypadá to, že to tak bude.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod ReWasT » Pon Júl 28, 2008 1:12 pm

5.5? neverim ... :-) krasne cislo . Dofam ze se taky dockam takhle optimistickych numer . Tak MEDIA vyreseno , k tem zrcatkum mechos v autosalonu cosi mumlal o 30s a vytahnuti klicku meli by se aut. sklopit??? nechapu/nefunguje , no a speed alarm me zajimal ciste infromativne jak to funguje neslo mi to nastavit
New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Poslaťod Sedvo » Pon Júl 28, 2008 2:26 pm

Věř, každý den najedu 100 km a to 90% po dálnici ustálenou rychlostí cca 120 - 130 km/h a fakt to nežere. Jinak každých cca 200 km se vypaluje filtr pevných částic a ten zvyšuje pěkně spotřebu, ale mě už se to ustálilo. Takže si myslím, že ti to žrát tolik nebude a pokud jo, tak bych to reklamoval nebo ať ti to překontrolují, protože je to docela vysoká spotřeba, ale auto máš v záběhu.

Já nějak nestudoval manuál (ikdyž v němčině), tak se do něj asi pustím a zkusím zjistit.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod jjl » Pon Júl 28, 2008 3:46 pm

teda to s tym tlacitkom "media" ma celkom aj prekvapilo (nie moc prijemne) .... to uz mohli japoncikovia doriesit ... :o) :o)
Mazda 6 2.0 CDVi ::: Ford S-Max Titanium 2.0 TDCi Auto
Obrázok užívateľa
jjl
Prispievateľ
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Uto Sep 20, 2005 6:16 pm
Bydlisko: Grevenmacher, L

PredchádzajúciĎalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť