Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Moje druhá M6

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Re: Moje druhá M6

Poslaťod Bacaardi » Štv Júl 31, 2008 10:23 am

hmm zavidim... tisko...
Bacaardi / Mazda 6 wagon / 100 kW / BLACK
Bacaardi
Čitateľ
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 9:49 am

Poslaťod Janoff » Pia Aug 01, 2008 4:05 pm

Tá ebenova je fakt pekna farba, ale vidno na nej všetko !!!! Umyjem auto a za minútu mám na aute prach a pele... Inak auto umývam každý druhý deň, a kedže je u nás tvrdá voda musím vodu ešte na záver zotrieť, lebo ked vyschne tak su z toho vapnika všade biele fľaky ...
NEW Mazda 6 - 2.0 MZR / HB / TE PLUS / EBEN METALIC Obrázok
Obrázok užívateľa
Janoff
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Jún 13, 2008 3:33 pm
Bydlisko: SLOVAKIA

Poslaťod Sedvo » Ned Aug 03, 2008 12:56 pm

Tlačítko MEDIA má funkci - přepínání z externího zdroje zvuku.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Pon Aug 04, 2008 11:16 am

Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod ReWasT » Uto Aug 05, 2008 10:40 am

sedvo ma u me zlatej metal za to tlacitko MEDIA :-) , ne ze bych ho potreboval ale je dobre to vedet . jinak by me docela zajimalo co ovlada tlacitko ASF OFF vlevo pod volantem , objevil jsem ho na tve mani na fotkach.ALe bohuzel u me se nenaleza.

Jinak uz jsem se sice ptal ale sedvo prosimte/ nebo kdokoli kdo vi jak na to . Jak se nastavuje ten speed alarm na palubnim pc. Nemuzu prijit na to jak to nastavit/ovladat .

Spotreba u me stale nic moc , nemel jsem moc casu projizdet se takze jezdim pres tyden jen prace-domov a km narustaji pomalu to auto je jak stvorene na delsi trasy ... cca ted se to pohubuje kolem 7L/100km
New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Poslaťod Sedvo » Uto Aug 05, 2008 11:05 am

AFS OFF je vypínání přisvěcování do zatáček. Mají to auto s xenonama.

Speed Alarm - jdu si prostudovat německý návod.

Jinak od posledního tankování - plná plná - je spotřeba 5,4 l/100 km.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod ReWasT » Uto Aug 05, 2008 3:40 pm

ty kulisaku , tobe to zachvilku zacne pribyvat ta nafta :-) . Musim se ale priznat ze ja mam cca 80% z tech najetejch 2tisic ve meste . ale tak pocitam s tim ze si to jeste seda .

Kdy dame nejaky ten meeting lehky? predpokladam ze asi v Brne ne?
New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Poslaťod majki » Uto Aug 05, 2008 3:42 pm

Je to o noze a podminkach :o) , ted jsem 400km najezdil jen po meste a po dlouhych zacpach, zhrozil jsem se nad spotrebou 7.5. O vikendu jsem s Jesterkou vyjel do Hradce Kralove a pak na Krivoklat a ouha, 6.03 :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Str Aug 06, 2008 1:34 am

Tento týden vůbec v Brně nejsem, takže někdy příště. Spotřebu mám hodně slušnou, ale je to trasou (Brno - Břeclav, dálnice dodržuju rychlostní limity a spotřeba je takto pěkná)

Speed Alarm nastavení - najedeš do palubního PC, nalistuješ Speed Alarm a víc jak na 2 vteřiny podrž na volantě SET, jak se ti tam objeví číslice, tak si šipkama nahoru nebo dolů nastavat limit. Ruší se to tak, že najedeš šipkama opět na vodorovné čáry.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Janoff » Str Aug 06, 2008 3:03 pm

Mám par otázok

Q1: Ked chcem aby bola funkcia AFS zapnutá, má kontrolka AFS OFF svietiť alebo má zhasnúť ???
Q2: Má cenu nechávať v kufry SUBWOOFER ? Alebo ho mám vyhodiť a dať tam rezervu ???
Q3: Nedá sa pri BT fandsfree nastaviť jednoduchšie vytáčanie ??? Lebo je to nejaké zložité. Stlačím tlačidlo na volante ---> poviem CALL ----> poviem MENO ----> a ešte sa ma na záver spýta či som si istý a ja poviem YES. jE TO PODLA MNA ZBYTOčNE ZLOžité.
Q4: Nevadí vám pri zapinani pásu loketna opierka ??? Lebo mne hrozne
Q5: Dá sa preladiť FM stanica aj cez volant ???
NEW Mazda 6 - 2.0 MZR / HB / TE PLUS / EBEN METALIC Obrázok
Obrázok užívateľa
Janoff
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Jún 13, 2008 3:33 pm
Bydlisko: SLOVAKIA

Poslaťod Sedvo » Str Aug 06, 2008 3:30 pm

Answer 1: AFS je zapnuté pořád, jenom když jej chceš vypnout,tak se ti zapne kontrolka. Nedělám to, je to příjemné přisvícení do zatáčky.
A2: Kup si dojezdovou rezervu - tam by se měl vlézt i ten subwoofer - v předchozím modelu jsem to měl tak řešené. Plnohodnostná rezerva - nějak nevím, ale připadá mi zbytečná - stejně když píchneš, tak se dá pneu opravit, pokud ji roztrhneš z boku, tak musíš koupit novou a rezerva by byla nová a nestejně opotřebená.
A3: zatím to nemám vyzkoušené a možná to zkoušet ani nebudu nějak to nepotřebuju - v autě zásadně telefon nezvedám.
A4: nějak jsem si toho nevšimnul. Možná díky tomu, že mám GTA, kde jsou jiné sedačky, tak mi to nepřijde.
A5: ANO dá se naladit i přes volant - na volantu (šipka doleva - najeď na frekvenci a můžeš ladit až do aleluja - buď postupně, že znáš frekvenci nebo delším podržením šipka nahoru nebo dolů a vyhledá to samo)
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod ReWasT » Pia Aug 08, 2008 9:04 am

sedvo diky za navod k speed alarmu ... je to presne jak jsi rikal . ale je to taky totalne na hovno jak si rikal :-)

*Jinak s tema sedackama nemam problem , nevim kde je chyba , ale mozna v zime s perovkou nastane :-)

Kazdopadne behem tohodle tydne jsem konecne prolomil hranici 2k km (2250km) , tak jsem to vythal na dalnici a magda tahne celkem obstojne , do tech 180km by se dalo rict ze opravdu zrychluje , dal jsem to nezkousel . Spotreba prijemne klesa , na 3 plnou nadrz(cca 53L jsem bral) mam nejeto 790km - 70% mesto .

Ok sedvo s tim setkanim v Brne se domluvime jakmile budes met cas ...
New MAZDA 6 WGN TE 2.0 MZR-CD
ReWasT
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto Júl 22, 2008 8:51 am

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť