Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

tak sme presedlali... :-)

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

tak sme presedlali... :-)

Poslaťod socoman » Sob Máj 10, 2008 7:13 pm

Ako urcite viete, uz dlhodobejsie sme mali problem s mazdou tak nas okolnosti "donutili" uvazovat nad kupou noveho auta. Jednoznacne sme pozerali po Japoncovi. Po zopar tichych domacnostiach co sa tyka vyberu som si presadil (mudrejsia ustupila :ho: ) velke kombi auto. Alternativy boli v podstate 3. Mazda6 wagon, Honda Accord tourer a Toyota Avensis kombi. Iste bolo jedno, ze to auto bude dovoz od Nemčurov. Pocas aktivneho surfovania po nete mi padla kraska od Hondy do oka : Honda Accord tourer S-type 2,4l benzin 190PS. Po kontakte uz s byvalim majitelom (ziadna kupa cez autobazar) som sa presvedcil, ze to auto je v uzasnom stave.Kilometre samoska poctive, servisna knizka ostemplovana iba Honda motors, neburane a o interier sa starala frau Hilda Kremser, ktora auto aj uzivala. Po auto som si chcel ist sam, aby bola jednoduchsia moznost vycuvat od kupy (na rozdiel od dovezeneho auto cez prostrednika), tak som zacal zhanat spolocnika na cestu. Prvi ma napadli Doktor alebo EDU vzhladom k najkratsej vzdialenosti k miestu predaja, avsak kvoli povinnostiam im to casovo nevyslo. Sedvo bol ten spravny clovek, ktory sa podujal so mnou na cestu, za co mu dakujeme.
Ale spät k veci, ked som zbadal auto live, tak ma uz nic nezastavilo, ze toto je ten spravny novy clen do nasej domacnosti. Exterier neskrabnuty, interier v 100% stave, motor pradie ako macicka a z podvozku sa da jest - citujem nasho dvorneho mechanika :ho: Je to rocnik 2003, 124.000 km, 6 airbagov, ABS, ESP, dvojzonova klimoska, dazdovy senzor, hmlovky, elektricke zatvaranie kufra, komplet elektrika (okna, zrkadla), interier kombinacia latka/koza, S-type = sportove prahy, sportove listy na naraznikoch, interier doplneny hlinikom. a pneu su letne 225x40 R18 na krasnych elektronoch a zimaky su origo Hondacke 16alu. Pri hladani nejakych nedostatkov na dokonalom, mi chybaju Xenony a parkovacie senzory pre Socomanzelku :ho:
A toto je nas novy milacik:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod PePa » Sob Máj 10, 2008 7:42 pm

Nadhera :palec
Ak to nie je tajomstvo, zaujimala by ma cena :jo :??:
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Krenštík » Sob Máj 10, 2008 7:50 pm

Gratuluju k krasnemu autu. :palec
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Sob Máj 10, 2008 9:19 pm

Krasavice, a ještě k tomu inteligentní :tlesk:
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 323.Hans.626 » Sob Máj 10, 2008 9:52 pm

nádhera... co dodat víc... líbí se mi strašně mooc.. Honda je Honda :o)
tak jste to nakonec zvládli.... a ještě se vomluvuju že jsem nemohl... fakt mám teď blázinec a pomalu nevím kde mi hlava stojí.
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod majki » Sob Máj 10, 2008 10:14 pm

Pekne, vazne pekne a ta barva mu hodne slusi :o) , tak at slouzi dlouho a dobre :o) . My byli s otcem ve ctvrtek v Bruselu pro trochu vetsi auti :ho: , vypada to, ze vice z nas vyuzilo prodlouzeny vikend k dovozu autoparku :jupi (sorry za OT)

MB ML 270CDi 2005 fullvybava, shodou okolnosti taky po nejake pani s detmi a psem, byla zrejme starostliva, protoze po 160tkm vypada interier naprosto vyborne..
1.jpg
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Zuzana » Sob Máj 10, 2008 10:41 pm

pripajam sa k dobrej volbe :o) farbe, ako vidim ste zostali verni :jo inak parkovacie senzory. :jupi ..no Katusko, parada, uz som si zvykla, takze skoda ze nemas aj ty, ale prajem vam obom vela stastnych kilometrov a dufam, ze sa stretneme v McD co najskor
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Sedvo » Sob Máj 10, 2008 10:44 pm

To auto je fakt super, ale na těch foto je už na 18" a já jel jenom na zimních 16".

Jediný problém toho auta při vyjednávání ceny byl ten, že na tom autě žádný problém nebyl. Prostě vše v naprostém pořádku. až se mi to zdálo podezřelé. Jinak majitel koupil pro manželku nové auto - BMW 535D Wagon - ideální auto pro manželku (nastavitelný podvozek, automat - hodně rychle řadil) a hlavně 300 koníků.

A cenovku ať napíše Soco, ale je to slušná cena, jelikož S-type normálně v ČR a SR v nabídce bazarů není.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod 323.Hans.626 » Sob Máj 10, 2008 11:51 pm

2 Majki: No Medvěda já můžu... od tý doby co jsem řídil kdysi MB S 400CDI...jsme měli s otcem na kšeft... a navíc tyhle ML jsou už po faceliftu tudíž zmizely dětské nemoci motorů Common-Rail... super výběr tak ať slouží :palec
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod socoman » Ned Máj 11, 2008 7:09 am

to Majki: presne tak, vo stvrtok nas bolo fakt vela, co sme vyuzivali sviatok na dovoz auta. cestou spat sme ich jedneho po druhom pekne predbiehali :ho:
a ako pise Sedvo, isli sme tam s tym, ze budeme chciet spustit minimalne 500 ečiek, ale.... Myslel som je Vojta ako odbornik v predaji jazdenych aut najde nieco, za co tu zlavu chciet, ale nenasiel! :nene chodil z lava, chodil z prava, klacal z predu, potom zo zadu, kukal pod kapotu, do kufra, do interieru, a nic. to auto keby malo v technicaku rok vyroby 10/07, tak by nikto ani nezapochyboval. a to ma tesi. radsej mat auto v 100% stave, ako lacnejsie o 500 eur z nejakou vadou. :palec
KAŽDÉHO NA CESTE SERIEME, ALE VŠETCI NÁS POTREBUJÚ
chuck norris je jediny clovek, ktory vyhral tenis nad betonovou stenou
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod socomanzelka » Ned Máj 11, 2008 8:06 am

ma(ZDA)rtin píše:Krasavice, a ještě k tomu inteligentní :tlesk:


Jaaaaaaaaaaaa? :ho: diky :spik2
ale nie, mne sa to auto vobec na fotkach nepacilo, ale ze dobre, soco viacej rozumie autam, tak nech je, hlavne ze nestartuje jak nasa mazda teraz, jak keby isla vyplut motor.... ale ked som ho uvidela live tak som zmenila nazor, je pekne no, musim uznat... len tie senzory ked tam budu a este neprehrava MP3, ale tieto nedostatky jej odpustam lebo je fakt live 100 x krajsia ako na fotkach...
trucker sexy bejbeee
Obrázok užívateľa
socomanzelka
VIP 2007
 
Príspevky: 717
Registrovaný: Pon Mar 20, 2006 12:08 pm
Bydlisko: Humenne

Poslaťod Michal 4WS » Ned Máj 11, 2008 10:29 am

Gratulácia!!!!! :wave:
Je fakt krásna!!!! škoda xenónov :spik2
Cena teda koľko?
Spotreba?
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod dabel » Ned Máj 11, 2008 10:37 pm

Gratulujem novym kolegom ;) V tejto tmavosivej je Acc asi najkrajsia (teda hned po mojej samoska), TypeS je exotika (ku nam sa nikdy nevozil). A xen nelutujte, '03 mavali celkom casto problemy s nimi. Takze vela stastnych kilometrov!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Kris » Pon Máj 12, 2008 10:38 am

Pre laikov prosim doplnit Soca a Dabla co vsetko zlepsene pridava do auta to S-ko v zadnom nadpise.

A samozrejme gratulacia k dobremu pocitu z niecoho noveho. :palec
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 12, 2008 10:39 am

:palec gratulujem k dobrej kupe, vela stastnych km :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť