Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Stará stodola nejlíp hoří.

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Stará stodola nejlíp hoří.

Poslaťod Šeďa » Str Dec 26, 2007 2:09 pm

Obrázok

Ahoj všichni,
delší dobu jsme se já a moje Mazda tady na fóru neukázali, tak to teď musíme napravit. Od léta jsme spolu jezdili po Beneluxu a na internet nebyl čas. Děkuju, že jste za mi za těch několik měsíců nezrušili registraci, jako se mi to stalo na jiném fóru.
Hlavně ale musím pochválit svoji BeFinku, že zvládla bez nejmenšího problému zhruba 20.000 km za šest měsíců po Evropských dálnicích a městech, nepřipravila mi žádné nemilé překvapení a ani mě nikdy nenechala ve štychu. Příští rok jí bude dvaadvacet let, tak si myslím pochvalu zaslouží. Je to pořád fešanda a jízda s ní mi přináší skutečné potěšení, potěšení z jednoduché techniky která stále bezchybně funguje.
Mám z toho opravdu radost, a i když uvažuju o koupi nového (jetého) auta, BeFka zůstane doma přítelkyni.
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod 8lado » Pia Dec 28, 2007 3:11 pm

:tlesk: kvalita sa poznaa :jupi ..... kolko ma ujz najazdenych km ??
Obrázok užívateľa
8lado
Pisateľ
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Štv Dec 20, 2007 4:19 pm

Poslaťod Kris » Pia Dec 28, 2007 3:15 pm

To je peeeknee ze tak dobre sluzi.

Ja som zvedavy clovek velmi a aj ostatni mozno...prezrad, comu sa venujes ze mozes chodit pol roka po Europe hore dole autom? :)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod 8lado » Pia Dec 28, 2007 3:25 pm

Kris píše:To je peeeknee ze tak dobre sluzi.

Ja som zvedavy clovek velmi a aj ostatni mozno...prezrad, comu sa venujes ze mozes chodit pol roka po Europe hore dole autom? :)


No veru to by zaujmalo aj mna :o)
Obrázok užívateľa
8lado
Pisateľ
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Štv Dec 20, 2007 4:19 pm

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Dec 28, 2007 7:55 pm

tak to klobouk dolů... taky by mě zajímalo kolik má najeto... jj Mazdy byly jsou a dycky budou spolehlivý auta... zatím můžu zodpovědně prohlásit, že jsem zatím neměl spolehlivější auta než jsou Mazdinky :jupi :jupi
tak ať slouží bezchybně i nadále... a pokud jsi se rozhodl už pro tu koupi 626GF tak to Ti jenom schvaluju :o) :o) :o) všema deseti.
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod Šeďa » Pia Dec 28, 2007 8:55 pm

Na tachometru budou brzo kulatiny - 200.000 km. Jestli ho někdy někdo přetáčel to nevím, ale nic tomu velice nenasvědčuje, ostatně když jsme byli loni (preventivně) v Mazdaservisu, první otázka mechanika byla: "Kde to ty roky stálo?" I zadní tlumiče, který jsme nakonec vyměnili, byly ještě původní.
A co dělám? Já sem strojař, CNC operátor a prostě sem se vydal do světa za prací, nebylo to poprvé, ale poprvé jsem jel autem. No a ono než se něco najde, než se člověk někde usadí, dost se toho najezdí.

No a jinak, po BF by asi GF následovat mohlo, mám rád když je auto taky trochu praktické, takže bych volil hatchback, ale nejvíc se mi líbí sedan, tak sem se chtěl ještě zeptat, jestli se v něm dají aspoň sklopit zadní sedačky. Jedno dítě už máme odrostlý, ale když přijde další, nejsem si jistej že tam někam poskládám kočár.

Třeba tohleto je nádhera, s tou zlatou metalízou vypadá i ten světlej vnitřek dobře! :zerute:
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6056509
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Dec 28, 2007 11:43 pm

sklopit zadní sedačky se u sedana dají... ale jenom opěrátka. Ale sedan je blbej že má malej nakládací otvor, a nic rozměrnějšího přes kufr nedostaneš... proto je lepší liftback. Já mám sedana, je sice obrovskej ale kvůli tomuhle omezení do něj skoro nic nedám. Jinak ten kufr je úžasnej, má skoro 500l :lol :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod dopr » Sob Dec 29, 2007 8:20 am

Jeee tuto 323 jsem mel. Bylo to moje prvni auti 1.6 GT. Ted ho ma uz druhym rokem tata a krome zadnich lemu a brzdovych hadicek jeste nic nemenil. 'Tyhle typy jsou drzaky jak cip :ho:

BTW nevite nekdo jak velky kufr ma Xedos 6 (litry) ?
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :. Obrázok
Obrázok užívateľa
dopr
Forum Guru
 
Príspevky: 1234
Registrovaný: Uto Jún 26, 2007 4:49 pm
Bydlisko: Senetářov, BRNO
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod hackra » Sob Dec 29, 2007 12:48 pm

Kufor Xedos 6 ma rovnych 407 litrov.
Mazda Xedos 6 r.94 V6 2.0L 106kW/144k
Suzuki Ignis - maly gazik :)
Obrázok užívateľa
hackra
VIP 2009
 
Príspevky: 616
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 8:16 pm
Bydlisko: Bardejov, Slovensko

Poslaťod dopr » Sob Dec 29, 2007 1:55 pm

.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :. Obrázok
Obrázok užívateľa
dopr
Forum Guru
 
Príspevky: 1234
Registrovaný: Uto Jún 26, 2007 4:49 pm
Bydlisko: Senetářov, BRNO
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť