Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

nastirekanie skrabanca

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

nastirekanie skrabanca

Poslaťod misko42 » Pia Nov 09, 2007 11:36 am

tak som si nasiel cas, a co mi vbehlo to zelezo do dveri tak som kupil git, farbu na auto a pustil sa do roboty.... nieje to profesionaaaalne,ked je auto vylestene tak je to tam trosku vidiet ale po prejdeni par km sa auto trosku zaspinilo a nieje nic vidiet takze sa tesiiiiim ze som to zvlaaaadol saaaaam :crazy kolega nieco podobne daval robit autolakernikovy a vypytal si 6tis sk takze.... to by som urcite nebol daval tolko....

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Sedvo » Pia Nov 09, 2007 1:34 pm

pokud je to jenom jeden díl,tak to dokážu nechat zalakovat za 1500,- Kč.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod misko42 » Pia Nov 09, 2007 7:40 pm

to boli cele zadne dvere na mrkacke, od tej bocnej listy smerom dole som to cele nastriekal... lakernik hovoril ze to treba cele dvere a bla bla bla.... tak preto by to vyslo na tak vela,... ale ja som s tym spokojny, chcel som to mat do zimy hotove nech sa mi tam nedostane sol atd atd...
a aspon mi usiel cas,aj tak som nemal co robit... a vyslo ma to: jeden smirgel za 14,-sk git za 98,- sk a farba 149,- sk :palec

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Sedvo » Pia Nov 09, 2007 7:53 pm

No pokud je to takto, tak to by možná bylo ještě levnější a ty máš černou barvu. Pokud by tam nebyla žádná klempířina, tak to by byla cena hodně v pohodě. Ale udělal sis sám a jsi spokojené,to je důležité.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod misko42 » Pia Nov 09, 2007 8:04 pm

ano mam ciernu farbu. v obchode farby laky sa mi na to boli pozriet a poradili mi ktory git na to aj farbu.... tak a ako vravis som spokojny, a o to viac ze som si to urobil sam tak ma to tesi :jupi

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Joseph » Pia Nov 23, 2007 11:25 pm

misko42 píše:tak som si nasiel cas, a co mi vbehlo to zelezo do dveri tak som kupil git, farbu na auto a pustil sa do roboty.... nieje to profesionaaaalne,ked je auto vylestene tak je to tam trosku vidiet ale po prejdeni par km sa auto trosku zaspinilo a nieje nic vidiet takze sa tesiiiiim ze som to zvlaaaadol saaaaam :crazy kolega nieco podobne daval robit autolakernikovy a vypytal si 6tis sk takze.... to by som urcite nebol daval tolko....


ja som si podobnym sposobom opravil zadny prevaleny naraznik, kvalitny tmel a originalna farba v spreji a ked je to spinave tak nevidno vobec nic, ked je to ciste tak iba velmi slabo nieco vidno, nebudem predsa davat nanovo striekat naraznik, ked kazdy druhy mesiac mi ho niekto oskre...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Zdeno » Sob Nov 24, 2007 10:20 am

misko42 píše:tak som si nasiel cas, a co mi vbehlo to zelezo do dveri tak som kupil git, farbu na auto a pustil sa do roboty.... nieje to profesionaaaalne,ked je auto vylestene tak je to tam trosku vidiet ale po prejdeni par km sa auto trosku zaspinilo a nieje nic vidiet takze sa tesiiiiim ze som to zvlaaaadol saaaaam :crazy kolega nieco podobne daval robit autolakernikovy a vypytal si 6tis sk takze.... to by som urcite nebol daval tolko....

a mal si tam aj dieru?? lebo ak hej tak musis dat git so sklolaminatom,alebo to zavarit,pretoze hlinikovy git ti casom praskne,odpadne....
MAZDA 323 bf 1,6i B6 sedan USA,MAZDA 323 bf 1,6i B6 hatchback
MAZDA 323 bf 1,6i B6T GTX
Obrázok užívateľa
Zdeno
Prispievateľ
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob Jún 11, 2005 3:09 pm
Bydlisko: Zilina
Znalosť automobilov: 8. Som pokročilý mazda maniak, rád experimentujem, viem namontovať turbo, tempomat, a pod.

Poslaťod misko42 » Pon Nov 26, 2007 5:30 pm

nie nebola tam diera len taky skrabanec a trosku ryha, bol to pozerat ten chlapik z farby-laky a dal mi git ktory mi na to staci,lebo je neaky jemny,hruby,.... a tak nerozumiem moc tomu tak som si nechal poradit

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod 8lado » Ned Jan 06, 2008 4:55 pm

a sak na ryhy predavali v TELESHOPINGU take trubycky alebo co to bolo :D hhehe jak voskovky to vyzeralo haha :lol :lol :lol :lol :lol
Obrázok užívateľa
8lado
Pisateľ
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Štv Dec 20, 2007 4:19 pm

Poslaťod Pavel Rittich » Ned Jan 13, 2008 11:45 am

Nechci dělat reklamu, ale u nás fungují prodejny "Dům barev", tam jsou schopní namíchat jak do spreje tak do pistole barvu ke konkrétnímu typu (podle vzorníku, ale porovnávají to přímo venku podle kapoty) a ještě odlijou do "pera" (hliníková lahvička, ve víčku má štěteček).
Když je na dveřích lišta, není důvod stříkat je celé - lišta je ideální rozhraní, aby nebyl znatelný rozdíl mezi starou a novou barvou.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť