Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nový film od konkurence

Máte novú Mazdu? Opravenú? Upravenú? Podeľte sa o svoju radosť...

Poslaťod matey » Uto Mar 01, 2005 2:07 pm

Pavel Rittich píše:Jízda se sytičem ovládaným řidičem (kruci, ono to má rým!), to je sranda, ale nastartovat vlažného trabanta, to už bylo mistrovství! To nešlo ani s plně vytaženým sitičem, ani bez něj. Když to bylo moc, Trábí se přechlastal a člověk si mohl tak leda zajít na kafe, nebo zavřít přívod benzinu a větrat válce starterem. Trabanťáci se řídili intuicí, míra intuice závisela na věku, pohlaví a době provozování Trabanta :o)
:ho: :ho:
Obdobně s Wartburgem, potažmo Barkasem.
2 Black: na mistrovství volantu se dobře zaučuje i ve Velorexu (safra ví tady vůbec ještě někdo co to bylo? :( ) Jinak střídat značky vřele doporučuju, když budeš mít doma pravidelně dva až tři různé vraky (a ty jsi na dobré cestě :lol ) tak za takových třicet let zjistíš, že už klidně odjedeš i s lokotraktorem a ani ti to nepřijde divný :ho:
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Uto Mar 01, 2005 2:14 pm

matey píše:
Pavel Rittich píše:Jízda se sytičem ovládaným řidičem (kruci, ono to má rým!), to je sranda, ale nastartovat vlažného trabanta, to už bylo mistrovství! To nešlo ani s plně vytaženým sitičem, ani bez něj. Když to bylo moc, Trábí se přechlastal a člověk si mohl tak leda zajít na kafe, nebo zavřít přívod benzinu a větrat válce starterem. Trabanťáci se řídili intuicí, míra intuice závisela na věku, pohlaví a době provozování Trabanta :o)
:ho: :ho:
Obdobně s Wartburgem, potažmo Barkasem.
2 Black: na mistrovství volantu se dobře zaučuje i ve Velorexu (safra ví tady vůbec ještě někdo co to bylo? :( ) Jinak střídat značky vřele doporučuju, když budeš mít doma pravidelně dva až tři různé vraky (a ty jsi na dobré cestě :lol ) tak za takových třicet let zjistíš, že už klidně odjedeš i s lokotraktorem a ani ti to nepřijde divný :ho:

Teda teď jsem se skoro urazila.Jaké vraky máš na mysli.Já budu mít doma dva veterány,nebo možná jen jednoho,protože plánuji v budoucnu prodat GF a koupit Mazdu 6 a tu potom možná obměnit za RX-8.Značky střídat odmítám.Jsem rasista.Vždy budu mít jen Mazdy :zerute: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matey » Uto Mar 01, 2005 2:29 pm

Black píše:Teda teď jsem se skoro urazila.Jaké vraky máš na mysli.Já budu mít doma dva veterány,nebo možná jen jednoho,protože plánuji v budoucnu prodat GF a koupit Mazdu 6 a tu potom možná obměnit za RX-8.Značky střídat odmítám.Jsem rasista.Vždy budu mít jen Mazdy :zerute: .
:ho: :ho:
Nene, já měl doma většinou vraky, tvoje děti bych tak samozřejmě nikdy neoslovil :!!: :ho:
Stejně ale - kdo nejel na náledí s šestsettrojkou stopadesát, neví co je strach. Člověk má poznat nabídku, aby věděl co si chce svobodně vybrat :o) Třeba bys skončila zase u Mazdy, ale třeba ne. :potichu
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Uto Mar 01, 2005 2:48 pm

Matey: Si pis, ze vime, co to je Velorex!!! Dyt Nova dava Vrchni, prchni kazdej rok :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod runner » Uto Mar 01, 2005 3:26 pm

Me se tedy mazdy moc libi, ale dokazal bych si vybrat i jinde.
Ja tudy jen prochazim ...
Obrázok užívateľa
runner
Prispievateľ
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Pia Jan 14, 2005 6:25 pm

Poslaťod matey » Uto Mar 01, 2005 5:07 pm

majki píše:Matey: Si pis, ze vime, co to je Velorex!!! Dyt Nova dava Vrchni, prchni kazdej rok :ho:
Ale to byl fakt Abrhám, ne já! :nene :lol Já měl žlutýho, posléze s laminátovou kastlí a čtyřválcem Jawa 360 ccm, heč!! 8) Prostě největší frajer na strojárně :ho:
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Uto Mar 01, 2005 6:55 pm

matey píše:
Black píše:Teda teď jsem se skoro urazila.Jaké vraky máš na mysli.Já budu mít doma dva veterány,nebo možná jen jednoho,protože plánuji v budoucnu prodat GF a koupit Mazdu 6 a tu potom možná obměnit za RX-8.Značky střídat odmítám.Jsem rasista.Vždy budu mít jen Mazdy :zerute: .
:ho: :ho:
Nene, já měl doma většinou vraky, tvoje děti bych tak samozřejmě nikdy neoslovil :!!: :ho:
Stejně ale - kdo nejel na náledí s šestsettrojkou stopadesát, neví co je strach. Člověk má poznat nabídku, aby věděl co si chce svobodně vybrat :o) Třeba bys skončila zase u Mazdy, ale třeba ne. :potichu

Já vyzkoušela Fabii,Octavii a Corsu a doma máme ještě Suzuki Swift,ale ani jedno z nich mě neoslovilo a pak stačilo jedno svezení v GD a nechci nic jiného ,jak Mazdu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Str Mar 02, 2005 9:52 am

Black píše:Já vyzkoušela Fabii,Octavii a Corsu a doma máme ještě Suzuki Swift,ale ani jedno z nich mě neoslovilo a pak stačilo jedno svezení v GD a nechci nic jiného ,jak Mazdu.

Ono by to mozno chcelo skusit aj ine auta ako Mazdu ;) Hraj sa na vaznu zaujemkynu a chod sa previezt novym Accordom alebo Subaru Legacy.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Str Mar 02, 2005 9:58 am

dabel píše:
Black píše:Já vyzkoušela Fabii,Octavii a Corsu a doma máme ještě Suzuki Swift,ale ani jedno z nich mě neoslovilo a pak stačilo jedno svezení v GD a nechci nic jiného ,jak Mazdu.

Ono by to mozno chcelo skusit aj ine auta ako Mazdu ;) Hraj sa na vaznu zaujemkynu a chod sa previezt novym Accordom alebo Subaru Legacy.

:nene ta auta se mě nelíbí a znáš mě.Já pokud si budu hrát na vážného zájemce,tak zajedu do Mazdy a projedu se novou M6 a hlavně RX-8 :zerute: ,já si nemohu pomoci Mazda je má láska.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Str Mar 02, 2005 10:01 am

Black píše: :nene ta auta se mě nelíbí a znáš mě.Já pokud si budu hrát na vážného zájemce,tak zajedu do Mazdy a projedu se novou M6 a hlavně RX-8 :zerute: ,já si nemohu pomoci Mazda je má láska.

No, obe su typicki Japovia, takze po designovej stranke su paradne (a podobne Mazde, ak to takto mozem povedat). Skor mi islo ale o pocit z jazdy, v Accorde som sa citil velmi dobre a celkove to auto sa spravalo hodne podobne ako sestka. No a vies ako: aby si sa utvrdila v tom, ze Mazda je naj, treba vyskusat aj ine aftiaky (a naozaj nemyslim Corsu a Fabiu ;) )
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Str Mar 02, 2005 10:03 am

dabel píše:
Black píše: :nene ta auta se mě nelíbí a znáš mě.Já pokud si budu hrát na vážného zájemce,tak zajedu do Mazdy a projedu se novou M6 a hlavně RX-8 :zerute: ,já si nemohu pomoci Mazda je má láska.

No, obe su typicki Japovia, takze po designovej stranke su paradne (a podobne Mazde, ak to takto mozem povedat). Skor mi islo ale o pocit z jazdy, v Accorde som sa citil velmi dobre a celkove to auto sa spravalo hodne podobne ako sestka. No a vies ako: aby si sa utvrdila v tom, ze Mazda je naj, treba vyskusat aj ine aftiaky (a naozaj nemyslim Corsu a Fabiu ;) )

Víš jak by ta jízda skončila,řekla bych děkuji za předvedení,ale Mazda to nikdy nebude. :ho:
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Str Mar 02, 2005 11:03 am

Black píše:Víš jak by ta jízda skončila,řekla bych děkuji za předvedení,ale Mazda to nikdy nebude. :ho:

No to prave nevies, kedze si este neskusala ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Str Mar 02, 2005 2:02 pm

dabel píše:a podobne Mazde, ak to takto mozem povedat

Tohle se mi parve nelibi na Accordu. Okopirovana M6. Fuj. To Honda uz zapomnela, jake delala na prelomu 80. a 90. let paradni Civicy? :nene
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matey » Str Mar 02, 2005 2:13 pm

majki píše: To Honda uz zapomnela, jake delala na prelomu 80. a 90. let paradni Civicy? :nene
Ty byly, co? K takovému dvoudveřovému civiku by se právě hodily hesla které má George na ikonce :o)
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa pochváliť...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť