Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Klinak

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Klinak

Poslaťod Petr » Pia Nov 07, 2003 10:48 am

Cau vsichni, ted jsem par dni s autem nejezdil a rano mi vrzal a myslim, ze to byl klinak nebo jinej remen. Muze to bejt tim, ze nevlhnul a vysrazela se na nem vlhkost? Kdyz jsem dojel do prace, vrzalo to minimalne. Jak se tomu da predejit? Co silikonovej olej? Pomaha to? Dik Petr
Petr
 

Poslaťod dabel » Pia Nov 07, 2003 11:24 am

Ahoj Petr, podobny problem za sychravych ran som mal po vymene vsetkych remenov aj ja. Bol to malo napnuty klinovy remen. Pri najblizsej navsteve servisu som ho nechal napnut a je po probleme. Olej tam urcite nedavaj.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Petr » Pia Nov 07, 2003 1:26 pm

Diky, zkusim to nechat napnout, ja jsem remeny nevymenoval-mam najeto 70tisic. Nekde jsem zaslech o tom silikonovym oleji na klinak. A stavalo se ti to kazdej den nebo jen nekdy? Jaky muselo bejt pocasi. U nas sice neprselo, ale auto bylo rano bud mokry nebo namrzly, naka mlha do toho taky byla....To asi staci na to piskani,co?
Petr
 

Poslaťod mvolesko » Sob Nov 08, 2003 12:27 am

Na pískající řemeny pomůže koncentrovaná mejdlová vody pak nepískaj ..
mvolesko
 

Poslaťod 626BB » Sob Nov 29, 2003 11:22 pm

Nevím o jaký motor se jedná, ale nemaž klíňák žádnými protiskluzy. Příčina bývá jasná, něco jde fest, altík,řemenice klima, posilovač řízení, napínací kladky,.... Když to při zátahu píská, tak jde něco tvrdě. Ložiska nejsou na věčné časy. Shoď klíňák úplně dolů a zatoč si naprázdno s agregáty. Uvidíš, že něco škrundá.
626BB
 

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron