Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

motor chytne az na 2 - 3 pokus, nekdy i vice

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

motor chytne az na 2 - 3 pokus, nekdy i vice

Poslaťod Robert » Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Zdravim vas, mam Mazdu 626 GE 1.8 16V, rv.1993 a zatim :) problem se startovanim - chytne mi to (hlavne kdy je ted zima, tak rano) az na 2-3 pokus, ale nekdy hned na poprve. Jinak se to projevi vzdycky tak, ze to nabehne a hned spadnou otacky a chcypne? Pry je to spatne serizenej predstih (to mi tvrdi predchozi majitel - mam to necely tyden), tak nevim, ale zacina me to pekne srat a nevim co teda s tim. Poradite?
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod TomAnt » Pia Okt 17, 2003 4:02 pm

Mam taky dojem, co si pamatam laicky, ze ten predstih by to mohol byt... takze easy... snad to bude ono...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Sob Okt 18, 2003 1:51 pm

Me to dělalo něco podobnýho ale záhy sem přišel na příčinu toho proč mi to vždycky chíplo když sem nastartoval.Nebyl tam už skoro žádnej benzín :).
No a do pumpy sem šel pěšky :)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Robert » Ned Okt 19, 2003 1:10 pm

S tim, ze mi dosel benzin se mi to ted taky stalo :( ale i kdyz je v nadrzi 20 litru, tak mi to dela porad to stejny a navic se to ted uz rozsirilo, ze to chcipa na volnobehu kdekoliv po ceste i kdyz je to zahrate nebo studene. Jsem s toho uz zoufalej. Asi s tim budu muset nekam zajet, jenze cekam na toho znamyho, ktere mi ma stelovat predstih - je to totiz jeste v cene za kterou jsem to kupoval...
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod dabel » Pon Okt 20, 2003 12:50 pm

Hm ked sa Ti uz stalo, ze Ti dosiel benzin, moze to suvisiet s tym. Ak nepomoze nastavenie predstihu, chod do Mazdy na diagnostiku. Nie je to drahe a dozvies sa vsetko: napr. ci nie je nieco odidene.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť