Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Jak se odvzdusnuje chladici soustava

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Jak se odvzdusnuje chladici soustava

Poslaťod Rick » Uto Okt 14, 2003 8:31 am

MAm Mazdu 626 2.2 (89) vubec mi netopi a termostat je v poradku dela to od te doby co jsem vypustil kapalinu.
Rick
 

Poslaťod George » Str Okt 15, 2003 9:52 pm

Já sem měl rozbitý chladič a to tak že mi za jízdy praskl a celý vetekl (málem sem to uvařil).Auto také netopilo protože topí na základě teplé chladící kapaliny.Po té co sem koupil nový chladič sem postupoval následovně.Nalil jsem ho plný až po okraj, zavřel víčko a nastartoval.Nechal sem motor zahřát (auto stále netopilo).Pak sem motor chcíp a dolil zase cca čtvrt litru který ubyl.Takhle sem to udělal jěstě čtyřikrát (celkem asi 1,5 l vody) a chladící soustava bylaopravdu plná.Pak auto již topilo.Ty bublinky co tamsou samy vybublaj do přepadovky a tymusíš jen dolívat dokuď nebude plný chladič.Pokud to ani potom nezačne topit tak hledej chybu někde jinde. Jedna z možností proč auto netopí je fouklý těsnění pod hlavou ale to asi nebude tvůj případ.Pak se podívej jestli ti voda někudy neutíká ......
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Rick » Štv Okt 16, 2003 11:43 am

Dik moc ted jak je uz zima tak to opravde topi jen malo zkusim tvuj postup
Rick
 

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť