Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zadost,Rada

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Zadost,Rada

Poslaťod Proky » Uto Sep 09, 2003 9:59 am

Mam mazdu r.v.88 2.0i GD

Mam potize s rucni brzdou, zda se mi, ze pri zabrzdenui ma paka douhy tah asi 8-10 zubu. Koukal jsem se pod auto nasel jsem lanovody i se spojkou, ale nepoznal jsem zda se daji stelovat ci ne. Nedobrzdi se prave kolo. Da se to nekde dostelovat, nebo se musi rozebrat buben?
Proky
 

Poslaťod Honza » Uto Sep 09, 2003 9:57 pm

Ruční brzda se má štelovat šroubem co je někde u samotné té rukojeti kterou ji zatahuješ..Má to být přístupný normálně zevnitř..Můžu ti naskenovat postup z knížky o mazdách..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Uto Sep 09, 2003 11:29 pm

Je to jednodušší než si myslíte.Ruční brzda se u Mazdy šteluje jednoduše.Když se na ni podíváš tak ta páka vylejzá z tunelu u loketní operky.Tam kde vylejjzá jsou taková dvě gumový ohebný lamely aby neby díra.Ty odchlípneš a defacto na páce v interieru je takový malý šroubek jejímž pootáčením šteluješ krok ruční brzdy.Je to práce asi na 10 sekund.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Uto Sep 09, 2003 11:33 pm

Napsal sem to teda jako prase.Jinak ja měl problém se zarezlým mechanismem ruční brzdy přímo v bubnu.Pokud ti ani po zkrácení kroku nebude jedno kolo brzdit pak musíš buďto vyměnit lanko nebo rozebrat buben a rozhýbat ten mechanismus.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Proky » Str Sep 10, 2003 8:26 am

Vyzkousim dekuji
Proky
 

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť