Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

moje nové auto :-)

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

moje nové auto :-)

Poslaťod 626BB » Uto Sep 02, 2003 5:24 pm

Tak jsem si uz zacatkem prazdnin poridil 626 GF, ale teprve ted se muzu se vsemi tady o tu radost podelit. Jak tak koukam, tak tady prevazuje GE, ale to vubec nevadi. Mazda je prece jenom jedna, ne? Mate nekdo nejakepoznatky na GF? ja mam za 2 mesice neco kolem 10 tis km, zatim zadna sebemensi zavada. Kupoval jsem to na 175 tis, ale pravidelne a peclive servisovany v original servisu a i od majitele opecovavany a nezhuntovany.. Jenom zatim nemam moznost auto vyfotit, tak pro predstavu je to sedan v takove cihlove metalize. Kazdemu se zatim libi :-))
626BB
 

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 02, 2003 10:19 pm

Gratulujem za autorov tychto stranok a prajeme vela spokojnosti s Vasou novou Mazdickou a vela stastnych kilometrov!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod dabel » Štv Sep 11, 2003 12:21 pm

Doron: tak Ti tiez zelam vela stastnych kilometrov. Myslim, ze si zvolil spravne, ja mam na GFku momentalne mnou najazdenych takmer 50000km a mozem ho zatial len chvalit!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron