Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MHM

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

MHM

Poslaťod Bootleg » Uto Aug 05, 2003 10:11 pm

V odkazoch na tychto strankach je aj odkaz na MHM Mazda. Bol som tam vcera osobne a musim vam povedat, ze su to najvacsi dementi pod slnkom! Uplne sprosti ludia, cisti idioti! Spravaju sa ako k...i, ked sa rozhodnem nieco nezobrat, tak zacnu vyskakovat a trusit ironicke poznamky typu "tak si kupte novy, kdyz vam tenhle neni dobry" a podobne. Nech sa na mna nikto nehneva, ale taiwanske smerovky si nekupim a zhrdzavene silentbloky na motor takisto nie. A macher este utrusil, ze GE sa vyrabala od 1992 do 1998, to je ale debil. A vraj Mazda servis, nech sa niekam strcia. Ked vam mozem poradit, dajte od nich ruky prec. Su to najvacsi suflikari, akych som kedy videl.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Str Aug 06, 2003 8:09 am

Hm... to je vlastne prva reakcia na niektoru z liniek na nasom webe. Aj o tomto by mal tento web byt, aby sa ludia dozvedeli vsetky informacie. Dik Steve za report zo servisu, buduci tyzden budem davat report ja z bratislavskej Mazdy :) Dufam ze budu na tom lepsie...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod peca » Ned Aug 10, 2003 11:27 pm

Hmmm, byl jsem tam ve stejný den jako ty a mám opačný názor. Je sice pravda, že za odřené přední zástěrky na 626 GE chtěl chlápek á 500Kč, ale na druhou stranu zase za jiné věci nechtěl nic (potřeboval jsem "roletku" k výdechu větrání na palubku a dostal jsem celý panel). Na rozloučenou přidal pár rad.Takže celkově dojem spíše pozitivní.
peca
Opytovateľ
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Aug 10, 2003 11:11 pm

Poslaťod Bootleg » Ned Aug 10, 2003 11:36 pm

Tak ku mne sa spraval ako debil asi preto, lebo videl slovensku znacku. S tym som sa uz stretol aj v Prahe, ked som vysiel z parkoviska, mal som uz 40 kmh-1 a nejaky idiot zacal na mna trubit a blikat, proste ako obrkokot. Sorry za vyraz, ale nic ine ma nenapadne. Bezdovodne. Ani som mu nevosiel do cesty, ani som ho neohrozil. Tak neviem. A ten clovek z MHM, ked uvidel znacku a pocul slovencinu, tak sa kyslo zatvaril a este k tomu som chcel kupit silnetboky, povedal, ze cena za kus je 1000 Kc, pritom cez mail napisal 500 Kc a ked som mu to povedal, tak odpoved bola "no jo, no jo". Tak neviem, ci je vo zvyku Cechov ojebavat za kazdu cenu alebo co!! Ale uz ma to docista serie!!!! Neplati to samozrejme pre vsetkych. Poznam super ludi z CR, ale tito boli uplne sprosti. BTW, mne u nas v meste vysiel clovek z Ciech (Praha) do cesty a ostal tam stat, pretoze nevedel, kadial sa vybrat. Myslis, ze som nanho trubil??!!!! NIE!!!!!!!!!!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Honza » Pon Aug 11, 2003 8:47 am

Steve..Klid chlape..Většinou u takovejch lidí nemusíš mít ani slovenskou značku,stačí třeba moravská a už na tě troubí dělají naschvály..Jinak chování co popisuješ ty,tím trpí ve spoustě různých bazarů a kšeftů s ojetýma věcma..Většinou si myslí že když prodávají starej krám o stovku levnějc než to stojí nový že ti prokazují snad nějakou službu a měl by ji jim líbat ruce..a nedej bože,když tomu co chceš koupit rozumíš,víš o čem je řeč a o tom co ti nabízí máš pochybnost,to ti div neplivnou do ksichtu..No ale někdy bohužel nejde jinak,než že u nich člověk něco koupit musí,protože nová věc je šíleně drahá..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Bootleg » Pon Aug 11, 2003 10:46 am

Honza, plne s tebou suhlasim!! To bol asi problem, ze som vedel, o co ide a pytal som sa ho na tie veci podrobne.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť