Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pípá mi mazda.Proč?

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Re: Pípá mi mazda.Proč?

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 07, 2003 12:13 am

Ja mam CD/CD-R/CD-RW/MP3 plackotoc, hlavne tie MP3 su fasa... Doviezol mi to Dablisko s nemcurska a stal len 120 EUR... Na to ze nie je znackovy kaslem, pretoze to hra a funguje uplne bez problemov (nepotrebujem mat na tom velku nalepku Sony, aj tak sa to vsetko vyraba v jednej tovarni, prinajhorsom na jednej ulici v Taiwane :) )
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Štv Aug 07, 2003 8:30 am

No nemít tam to rádio když sem to kupoval,tak bych si bejval taky koupit nějaký co přehrává mp3..ale tohle je dobrý rádio a přijde mi zbytečný investovat do jinýho...Mě stačí že to hraje..Navíc CD mám vypálený za deset minut,tak co..:)Já nejsem takovej ten šílenej hifista co k reprákům vede kabely jak k 10kW el.motoru a potřebuje mít v autě 10 repro a celá audio sestava přijde na stejný peníze jak celý moje auto..:)))
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 07, 2003 9:33 am

to TomAnt: Zas az taka velka nalepka Sony na tych radiach nieje. :) :) Mam to na CD, FM, AM, LW. A ked naladim LW a frekvenciu 251, tak pocujem cez reproduktory piskanie, ktore je rovnake ako otacky motora. :) To je FUN!! Uz som tak osalil zopar ludi, ze to mam na to, aby som zistil, ci motor bezi pravidelne a ci je vstrekovanie OK. :) :) :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 07, 2003 11:34 am

Che che, to moze byt zau... to s tou nalepkou bol len obraz... Inac viete o tom ze nalepka Sony, alebo Pioneer cez cele zadne okno pridava 30 koni na vykone celeho auta? Takisto CDcko na spetaku, ako aj rozne velke chlpate prisery co zavadzaju vo vyhlade. Potom vykon mozte dosiahnut este aj poriadne hrubym vyfukom (pozor minimalny priemer musi byt vacsi ako odkvapova rura, inac to neprida nic). Vykon tiez dvihnu poriadne ojazdene pneumatiky, radio na plno a siltovka na hlave :) No a skoro som zabudol na aspon 10 pridavnych modrych svetielok po celom aute, ako som to videl nazivo minule... To tusim zlepsuje jazdne vlastnosti :) Ake mate skusenosti vy?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 07, 2003 11:37 am

LW a frekvenciu 251 vyskusam aj u seba v aute, som zvedavy :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 07, 2003 1:48 pm

Este si zabudol, ze vykon zvysuju aj rozne obrovske nezmyselne spojlery, zeleno-ruzovo-modro-bielo-cervene ziarovky v tlmenych svetlach, trubenie, nedavanie prednosti a hlava dohola. :) A este ked je v aute aj nejaka "kocka", tak to dviha ego a... :) ...pokracovanie nabuduce... :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Honza » Štv Aug 07, 2003 2:55 pm

Mám nálepku Pioneer na zadním okně a sjetý zadní gumy..Má někdo něco proti? :) :)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Štv Aug 07, 2003 3:48 pm

A dviha to naozaj vykon? :) :) :) Chyba ti chlpata potvora na spetaku :) tak asi nie...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 07, 2003 3:49 pm

Tak to musis byt poriadne rychly!! :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod George » Štv Aug 07, 2003 11:10 pm

to TomAnt: Dosel ti ten mejl?
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pia Aug 08, 2003 8:20 am

George - aky mail? (tak asi nedosiel ked sa pytam co? :) )
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pia Aug 08, 2003 12:16 pm

Sorry chlapi, v tejto horucave som nebol schopny nicoho, kym sa telo aklimatizovalo...

takze ad Georgovo "Nepípá tedy rádio ale Mazda (resp. nějaký obvod v ní)" -> tomu neverim. Pipanie je UPLNE ine ako ked pipa Mazda a nejde z palubky, ale z reprakov. Moze to byt tym, ze Mazda radiu vypne stavu a radio "z poslednych sil zapipa", kdezto Skodna mu dava stavu stale a tak nepipa, lebo nevie, kedy bol motor vypnuty.

ad nalepky: no chlapi, presne ako vravi Tom a Steve, je potrebna nalepka cez cele zadne sklo, modre diodky, radio 4x1000W pustene na plne gule (jauuuu!) a hned mate o 10kW viac - je to takzvane "externe turbo". K tomu elegantne "xenon-look" modre ziarovecky do auta dodaju zlepsenie jazdnych vlastnosti. A samozrejme kazdy nefabricky spojler vyrobeny Ferom od susedov doda +10km/h maximalnej rychlosti! Tak dufam, ze je to vsetkym jasne. A Ty Tom neprovokuj s tym napisom Sony pac by si to mohol olutovat!!!!! Tak!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Pia Aug 08, 2003 12:40 pm

Chi chi, si dam nalepku noza cez cele auto, to bude len vykon potom :)
Pre tych, ktori nechapu, externe sa este venujem aj inym cinostiam :) Pozrite napr http://www.knife.sk ;)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pia Aug 08, 2003 12:42 pm

Dabel, proti tvojmu Sonaku samozrejme nic nemam... tak kliiiiiid :) Ale ruku na srdce, chyba ti ta nalepka...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Pia Aug 08, 2003 7:20 pm

To Dabel: Opet nemas pravdu.Pokud si si někdy zapojoval rádio, tak musíš vědět že má dva okruhy napájení.Jeden je tzv. na klíček a druhej je na stálou paměť která ti udržuje v paměti stanice a napr. i kde skoncila píseň na cd nosiči aby když to pak zase zapneš začala hrát odmísta kde si to utípnul.Z toho vyplívá že mazda rádiu žádnou šťávu nevypne protože by ti vlastně smazala i obsah paměti.Proudový odběr je minimální a rádio je tzv StandBy. Jinak mně nejde zvuk z repráků ale z nějakýho místa za rádiem a opravdu to neni rádio (aspoň u mě ne).
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť