Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pneu

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Pneu

Poslaťod Honza » Str Júl 30, 2003 7:59 pm

Takže klucí,už ty moje pneumatiky musím nějak vyřešit..ty vzadu už jsou trochu jako slicky,to by se asi příslušníkům VB nelíbilo :)
No,takže se asi zítra pojedu podívat do pneu bazaru a něco tam vyberu..Ale kdyby ne,tak mi dnes došla nabídka nových za celkem rozumný ceny..Akorát ze značek pneu znám tak dunlop a michelin,tak nevim jestli jsou dobrý nebo ne..Taky musím brát ohled na cenu,přece jenom dát za pneu 1/4 ceny auta je moc..:)Takže v nabíce jsou Cumho a Fulda,popř ještě Firestone a nebo Yokohama,ale ty jsou dražší..Popř ještě Vredestein..Ale ty s těma yokohama stojí už 3,5k jedna,což je dost..A asi je zbytečný dávat dopředu lepší a dozadu něco obyč..když už tak všechny 4 stejný..Takže vaše názory?:)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Bootleg » Str Júl 30, 2003 8:22 pm

Ja sa jednoznacne priklanam k pneu Yokohama, btw, keby si potreboval na zimu pneu, mam Yokohama F310 4 kusy, jazdene tri mesiace v zime, potom som chodil na inych diskoch - 14". Su to 195/55 R15 a dezen na nich je ako novy!!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod 626BB » Str Júl 30, 2003 8:44 pm

Fulda-Francie-slušné-rychle se sjíždí. Co třeba Barum či Matador?
626BB
 

Poslaťod Honza » Štv Júl 31, 2003 12:27 am

Za cenu Barumek co mají tady v pneuservise koupím na netu ty Yokohoamy..Jenomže i tak je to 3,5k a to je moc..Fuldy stojí 2,7k a ty Kumho 2,5k a rozdíl 4k je už celkem dost..
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 31, 2003 7:59 am

Ja mam letne GoodYear Eagle Ventura, zimne este len budem riesit, Dabel ma letne Bridgestony a zimne Dunlopy... a teraz si vyber :))) Myslim ze na zimu si vezmem tiez tie Dunlopy, Dabel si ich pochvaluje... Pozor na letne Matadory s dezenom Aquilla, pekelne hlucne (podla referencii). Zimne Matadory su vraj sqele (aj podla testov) ale neviem posudit, nemal som ich zatial a ani nikto z okolia (nasich s Fabkou co na nich jazdili 2 mesiace neratam)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Štv Júl 31, 2003 9:02 am

Jednoznacne Ti odporucam dat na vsetky 4 kolesa nove pneu... Fuldy su nemecke a su v pohode, model Carat Attiro dokonca dokazal vyhrat niektore testy nemeckych casakov. Ja som mal nejake Fuldy na Nissane a boli v podstate v pohode. Firestone je odnoz Bridgestonu, ma ich na Mazde Bob (viz. spriatelene Mazdy) a pochvaluje si. Asi by som si vybral jednu z tychto dvoch znaciek.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Honza » Štv Júl 31, 2003 5:34 pm

Tak uvidím jaký bude mít ten obchod dodací podmínky a asi beru ty Fuldy..Pak to hned pojedu projet do známých zatáček a uvidím jestli to bude tak kvílet jako teď nebo to bude lepší..:)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Štv Júl 31, 2003 11:13 pm

Ja sem koupil HANKOOK Tyres.Jsou to nejaky gumy s kremicitou silici ktera sepry zatim pouzivala jen u michelinu a dunlopu ty lepsi kategorie.Meli na ne akci takze pri koupi na cele auto byla ctvrta zadarmo.Pri rozmeru 185/70 R14 to delalo 1800 kus (platil sem 6050Kc za cele auto s prezutim,vyvazenim,a nafoukanim plynem - tzn 6050/4=1pneu).Sem s nima spokojenej.Nejsou ani moc hlucny.Jen nevim jakto snima bude co se tyce aquaplainingu
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Pon Aug 25, 2003 2:10 pm

Tak už mám na autě nový pneumatiky..Fulda Carat Extremo..Je to teda o hodně lepší než předtím..To sem tam ale měl vepředu zimní michelin,vzadu letní uniroyal,ale byly sjetý hodně moc..Zvlášť ty zadní..Teď to v zatáčce kde to dřív pískalo při 90 krásně sedí a nevydá to ani zvuk i při 110 :)Ne teda že by to před tím nesedělo dobře..přece jenom,205ky jsou 205ky..ale teď je to supr..:)
Koupil jsem je na netu..jedna stála 2,7k..normálně prý stojí přes 4k..
Pokud někdo chce, adresa je http://www.volny.cz/pneufipo ,sice ty stránky jsou takový nic moc,ale prej se chystají v brzké době nový..Jednání bylo vzorový,na mail odpovídal ten člověk ještě ten den..takže spokojenost..:)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod dabel » Uto Aug 26, 2003 9:25 am

Tak vela stastnych kilometrov, nech Ti dlho vydrzia ;)) Ja som dneska na Mazdicke natocil 97000. kilometer, takze sme uz spolu nabehali 45000km. Vyber Bridgestone New Turanza ER70 sa ukazal byt spravny, su to super pneu, ktore mozem len odporucat. Drzia jak helvitska viera na suchu aj na mokru a vobec su super!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť