Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nehoda

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Re: Nehoda

Poslaťod George » Pia Aug 01, 2003 7:40 pm

To chlapP: Přesně tak.Tohle všechno jsou situace kdy člověku v hlavě vypne (aspoň teda mě jo).Nejenže jsem se nesložil ale i sem pomohl a pohled na mrtva těla mi v tu chvíli přišel vedlejší.Když sem ovšem přijel domu a sedl si tak se mi třásly ruce,nemohl sem pořádně ani mluvit a první dvě noci jsem spal ani ne dvě hodiny.Když sem pak viděl jeho fotku v novinách tak sem měl co dělat.Musel sem jít z krámu kde teď dočasně dělám do skladu a málem sem brečel :-(.
Jinak nejhorší je to,že si pořád říkám, že ten kluk žil když sem přijel, a postarat se o něj víc tak mohl žít a nemusel se zastřelit.Je to myšlenka který asi jen tak nezbavím.

To 626BB : Z brýlí si nic nedělej.Normálně je nenosím ale v autě jo.Blbě třeba rozeznávám z dálky šipky na semaforu a pohled do větší vzdálenosti taky neni tak ostrej.Mám je dokonce i v řidičáku :-(.Vozím je ale pořád v autě protože bez nich vidim ho...
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť