Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nehoda

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Re: Nehoda

Poslaťod Bootleg » Pon Júl 28, 2003 11:17 pm

To by chcelo urobit nejaku analyzu na tie testy. Ja sa tiez rozculim, ale az po jazde. Sadnem si k autu na travu a spomeniem si na nejakeho blbca, zanadavam si, zamknem auto a idem domov. :) BTW, Mas super agregat - s premenlivym objemom, dokonca aj s premenlivym typom. :) Aj ja chcem mat v pondelok a stvrtok Wankel a ostatne dni V12 a V8 a rozne objemy! To mas specialne na objednavku z Mazdy Japan? Aj s podpisom Marka Fieldsa?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Honza » Pon Júl 28, 2003 11:23 pm

Nééé...to je tuning...:)V12ka je z 750ky Bavoráka..V8ka je z Korvety no a wankel z RX7čky..:)))
Ovšem teď se dívej co tam budu mít...
----------------------------
Mazda 626 coupe 1.9 TDi :):)

Jelikož oktávisti s tím jezdí jako kdyby to byla nejmíň formule 1,tak to musí být motor ze všech nejlepší..:)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod George » Pon Júl 28, 2003 11:36 pm

To Honza: Nova ten chlast zamlcela.Kdyz ridic jeste zil a ja na nej mluvil tak to z nej tahlo jak svine.Okolo auta i uvnitr byly rozbity flasky od piva a zanedlouho nam jedem chlapik potvrdil ze "s nim" pred chvili ob stul chlastal v hospode na Stilci.Nova obcas zamerne zkresluje.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Pon Júl 28, 2003 11:56 pm

Jo a ktomu nadávání.To sme na tom s honzou podbně.Já jako správnej čech nadavám za volant hodně,často, a občas dost sprostě :-).Většinou si to ale zaslouží. Jinak jednou sem na jednoho ču..ka za mnou přes staženej šíbr ukázal prostředníček.To ste meli vidět tu komedii.Přes pulmesta me pakp ronásledoval s dalkovyma a rudej vzteky byl snad i na prdeli :-)).
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Uto Júl 29, 2003 7:42 am

Tak tak Steve, nechal som sa inspirovat podpisom :) Ale ty si sa nechal nasledne tiez :))) Inac, mohlo by to byt take nepisane pravidlo, ze si tu ludia porobia podpisy so svojim autickom, nech vzdy vieme o com je pripadne rec :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Uto Júl 29, 2003 10:25 am

Zdar chlapi... podpis uz mam tiez... no ale k teme: nervozita a agresivita za volant podla mna nepatri a aj ked mi sem-tam ujde nejake "co robis ty k...???", je to skor polohlasom a udivom ako nastvanim. Inak absolutne nechapem ludi, ktori na cestach oplacaju a vyvolavaju konflikty. Alebo taki, ktori zo zasady napr. nepustia ine auto zaradit sa pred nich (pri zipovej jazde, pri preradovani v meste). Proste ako vravi Steve, chcelo by to nejaky brutal premakany psychologicky test... ad chlast: no za volant nepatri, to je bez debaty... tym ludom by som zobral vodicak a potom ich este az do vytriezvenia kopal... Aj ked sam si dam rad pivko ("staromladenecky" vecer v mnichovskom byte sa skoro nikdy nezaobide bez jedneho pifka na dobru noc ;))), NIKDY po nom za volant nesadnem...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Honza » Uto Júl 29, 2003 12:16 pm

Tak jsem si taky dal podpis i obrázek..:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Uto Júl 29, 2003 12:19 pm

Honza perfekt :) ak chces prerobim ti fotku tak aby bola bez tiena... Alebo... vidim ze si zdatny, tak si sprav aku chces a posli mailom, dam ju na web a potom si ju prelinkujes :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Uto Júl 29, 2003 6:03 pm

No tak jsem si udělal taky hejbací obrázek..No opičím se,ale co se dá dělat :)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Str Júl 30, 2003 8:11 am

Perfekt, aj Dabel ma verziu s blikajucimi svetlami, ale zatial ju nechce :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Str Júl 30, 2003 10:11 am

TAk ste ma ukecali... uz aj moja Mazdulka blika... ;))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod George » Štv Júl 31, 2003 11:19 pm

Ja chci taky obrazek.Nemam ale digital :-(.
Jinak zitra jdu na policajty tak mi drzte palce.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod 626BB » Štv Júl 31, 2003 11:39 pm

to je teda síla, na vlastní oči vidět takovou nehodu! asi bych měl špatný spaní. Jinak, před třemi lety jsem zblízka viděl viděl chlápka, který skočil (v Praze) pod metro. Stál vedle mne, muchlal v ruce noviny, nervozně popocházel, a jak viděl prijizdet metro, rozeběhl se a šup! Nikdy bych neveril, jak rychle se da tak zaspinit tolik veci jen jednim clovekem! taky jsem byl na Nově, užil si asi 6 sec. mediální slávy, ale ten chlápek to přežil, dokonce bez vozíku, myslím, vyfasoval časem jen berle.
No tak, at to mas rychle za sebou georgi
626BB
 

Poslaťod 626BB » Štv Júl 31, 2003 11:47 pm

ja taky nepiju, kdyz ridim, ale podle mne, upalovat ty, kteri si daji jedno pivo, a jedou z vesnice do druhy vesnice o pulnoci pres les a padesatkou, to bych nedelal. Je prece tolik veci, ktere ridicum skodi- drogy, mikrospanek,skleroza (cetl jsem ze byvaly senator za massachussets v 75-ti ridil tak ze odrel vsechny auta u chodniku a zapominal znacky).... anebo si nekdo proste jen zapomene doma brejle!
626BB
 

Poslaťod 626BB » Pia Aug 01, 2003 9:30 am

Jojo, nehody a brejle, pred mesicem jsem si nechal otestovat kukadla a vysledkem jsou bryle, sice slabe, ale na rizeni dlohych cest uz potreba. No a ocar mi rekl, ze v DE je stejne procento nehod zavinene spatnyma, nebo zadnyma brylema jako nehod zavinenych alkoholem. Dobre, co ? Ony se totiz v DE ty bryle do papiru nepisou a navic tu stari lidi nechodi na prohlidky a neberou se papiry od urciteho veku a to je obcas pekne maso. Deda meho souseda ridi auto aniz by dobre videl na konec kapoty. Barvu na semaforu nepozna a tak ho naviguje babicka, ale ridit musi, protoze jinak uz by prej na svete nebyl uz k nicemu. No a co ma za auto? Samozrejmne 2 tunovy mercedes, tak se tesim, az me nekdo takovy sejme. B.
626BB

------------------------------

626 GE 2.0i 16v, 1992, 258 000 km
Obrázok užívateľa
626BB
VIP 2006
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Štv Júl 31, 2003 9:56 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť