Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Oběť zločinu..opět :((

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

Re: Oběť zločinu..opět :((

Poslaťod George » Štv Aug 21, 2003 10:10 pm

To máš teda štěstí.Ptal sem se totiž kámoše a on povídal že těch zámků má asi šetst.Bohužel už ale ani k jednomu nemá klíče :).


Jinak dneska sem na mazdu nalepil clonítka (na přední a zadní sklo).Jsou čistě bílí bez nápisu a neprůhledný (až bude foto tak to sem pošlu).Těď ale vyvstává otázka CO NA TO BENGA ?
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Ned Aug 24, 2003 8:52 pm

Tak sem byl vcera na diskárně a někdo mi normálně upustil kola na mazdě.Ku...a - měl sem vnich plyn takže zase 200 vprd.. za náplň do kol.No to si někdopomoh :).
Jinak zrovna nedávnomi někdo udělal asi metrovou rejhu klíčem na haubně.No to sou dneska lidi!
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Ned Aug 24, 2003 10:29 pm

Nejako sa na teba lepi smola. Mne ked v Bratislave prvzkrat buchli do dveri, tak som bol rozzureny. Druhe dvere na druhe rano tiez niekto trafil, to uz som bral ako nepodareny zart, no a stvrte rano som nasiel preliacene dalsie dvere. To uz som sa musel zasmiat, prechadzalo to do slz a potom znovu do smiechu. Este ked som odchadzal, povedal som si, ci uz nevedeli buchnut aj do stvrtych. Co cert nechcel, doma som to zaparkoval pred obch. domom a nejaky idiot s Favoritom to zobral zhurta a spolu so zadnymi pravymi dverami trafil aj zadny blatnik. Takze teraz moja uboha 626-ka vyzera ako z Ukrajiny.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod dabel » Uto Aug 26, 2003 9:21 am

Steve: hm tak to nas Blavakov tym padom asi extra v laske nemas, ze? ;)))))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Predchádzajúci

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť